Piątek
05.08.2022
nr 217 (6214 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: "Honorowy Polak"  (NOWY TEMAT)

Autor: WIARUS  godzina: 11:30
O kim można tak powiedzieć w dzisiejszej rzeczywistości i sytuacji ekonomicznej społeczeństwa? Około 3 miliony gospodarstw domowych korzysta z węgla, no i ze względu na cenę tego opału ma im być udzielona pomoc w wysokości 3000 z! bez względu na sytuację materialną tych gospodarstw. Senatora PiS Jacka Boguckiego, który przez 14 lat, do 2019 roku, zasiadał w Sejmie a od 2015 do 2018 roku był sekretarzem stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi także ta pomoc obejmuje! Senator jednak był "uprzejmie" i publicznie oświadczyć, że nie zamierza z tego świadczenia skorzystać, gdyż cytuję: -""Każdy honorowy Polak, który nie ma potrzeb tego typu, po pomoc socjalną nie idzie” i dodał: -To jest pomoc parasocjalna. Nikt normalny nie powinien wyciągać ręki To oznacza, że ci, co z pomocy na zakup węgla skorzystają bo nie mają innego wyjścia żeby mieć ciepło w domach, wg pisowskiego senatora są nienormalni! Z czego jeszcze, oprócz pomocy węglowej, Polacy mogliby lub powinni zrezygnować aby być normalnymi i mogli powiedzieć o sobie, ze są "Honorowymi Polakami"? Macie jakieś pomysły bo oświadczenie senatora wskazuje, że takie rezygnacje byłyby dobrze przyjęte i ocenione przez rządzących!

Autor: wuj Onufry  godzina: 11:39
WIARUSek nasz faworytny znów nie rozumieć trudna polska jenzyk: ”To oznacza, że ci, co z pomocy na zakup węgla skorzystają bo nie mają innego wyjścia, żeby mieć ciepło w domach, wg pisowskiego senatora są nienormalni!" Niechaj WIARUSek przeczyta ten fragment wypowiedzi Pana Senatora: "Każdy honorowy Polak, który nie ma potrzeb tego typu" Który nie ma potrzeb!!!! A ci którzy nie mają innego wyjścia, żeby mieć ciepło w domach - potrzebę mają... Ehhh... Ręce opadają...

Autor: WIARUS  godzina: 12:02
Jeszcze jeden "Honorowy Polak" (dziennik.lowiecki.plhttps://crowdmedia.pl/alez-oni-sa-oderwani-od-rzeczywistosci-senator-pis-skandalicznie-odpowiada-na-pytanie-o-polska-biede/) "Odrealniony", "odleciał", "uwierzył we własną propagandę" (dziennik.lowiecki.plhttps://tvn24.pl/polska/wysokie-rachunki-za-ogrzewanie-politycy-komentuja-slowa-senatora-pis-skurkiewicza-o-pani-marii-z-polanowa-6057997?source=rss)
PS Tamten nie weźmie a ten chce dać ;-))) Indywidualnie! "Honorowy Polak" sam nie jest w stanie zauważyć, że jest źle w kraju!

Autor: wuj Onufry  godzina: 12:14
I znów WIARUSek nasz faworytny nie rozumieć trudna polska jenzyk... Ten pisior mówił, że nie zna nikogo komu zostaje 10 zł miesięcznie na przeżycie. Miesięcznie!!!! Wuj też nie zna. A przedstawiono przypadek osoby, której zostaje ma przeżycie 30x więcej, bo 10 zł dziennie Dziennie!!!! Kiepsko z tym totalniactwem, skoro do atakowania Polski już nie mają nic innego, niż manipulacje oparte na cynicznych przekłamaniach i skecze kabaretowe

Autor: narzynacz  godzina: 12:24
Ci też ryli za węglem ? Wuju tłumacz (dziennik.lowiecki.plhttps://wiadomosci-wp-pl.cdn.ampproject.org/v/s/wiadomosci.wp.pl/nieobyczajne-wybryki-na-jachcie-w-swinoujsciu-wezwano-policje-i-straz-graniczna-6797956885359584a?amp=1&_gsa=1&_js_v=a9&usqp=mq331AQKKAFQArABIIACAw%3D%3D)

Autor: wuj Onufry  godzina: 12:29
Narzynacz popraw, link nie wchodzi

Autor: WIARUS  godzina: 12:31
wuj Onufry - oba wpisy w tym wątku (05-08-22 11:39 i 05-08-22 12:14) , to pisdzielcza demagogia i obracanie kota ogonem do przodu przez "Honorowego Polaka" który osobiście nikogo nie zna, nic nie wie o problemach ludzi a na wszystko ma odpowiedź! Mijającą się z prawdą i realiami! Stając w obronie pokazywanych sytuacji dajesz dobre dowody swego zakłamania i degrengolady rządzących "Honorowych Polaków" nie znających realiów dotykających rządzonych! Walcz - może zostaniesz dostrzeżony i doceniony!

Autor: wuj Onufry  godzina: 12:40
WIARUSek Zachowujesz się jak kieszonkowiec złapany za rękę który twierdzi że to nie jego ręka 😋 Wuj wykazał niezbicie jakie są fakty, a ty idziesz w zaparte i fakty nazywasz demagogią. Takie odwracanie pojęć to u lewusów normalka: Rabunek to sprawiedliwość społeczna Jednoosobowa tyrania to demokracja ludowa Oddanie suwerenności Polski obcemu brukselskiemu tworowi to patriotyzm Itp itd

Autor: WIARUS  godzina: 12:52
Jeszcze jeden "Honorowy Polak" - megaloman tym razem! (dziennik.lowiecki.plhttps://businessinsider.com.pl/gospodarka/nbp-stworzyl-nowa-strone-internetowa-specjalnie-dla-glapinskiego/1sc8vb8) Strona internetowa Adama Glapińskiego (dziennik.lowiecki.plhttps://prezes.nbp.pl/)


Autor: wuj Onufry  godzina: 13:03
NBP przedstawia, w ramach transparentności, kim jest prezes tej jakże ważnej instytucji. Lewusom to też nie pasuje. Przedstawia - źle, bo rzekoma "megalomania" Gdyby nie przedstawił - też źle, bo coś ukrywa przed społeczeństwem Drogie lewusy, przestańcie próbować ośmieszać Polskę argumentami, bo się tylko sami ośmieszacie. Ograniczcie się do ośmiu gwiazdek, bo tylko chamski wulgarny ryk wam wychodzi. PS. Sprostowanie - brukselskiemu biurokracie Tuskowi coś jeszcze wyszło. Wyszła Wielka Brytania z UE😋

Autor: WIARUS  godzina: 13:08
"Honorowi Polacy" usłyszą i zrozumieją? Wątpię! (dziennik.lowiecki.plhttps://wiez.pl/2022/08/04/przed-wyborami-mowmy-non-possumus/)


Autor: wuj Onufry  godzina: 13:19
Usłyszeli, zrozumieli i komentują: Bezczelność lewactwa nie zna granic. To lewaki mogą jako lewackie partie wspierać jawnie przejawy religii lewackiej (ostentacyjne propagandowe maszerowanie politykierów lewackich partyjek na paradkach itp.)..... ....... ale Normalni już nie mogą mieć wsparcia dla swojej religii ze strony polityków Normalności.

Autor: Silwerus  godzina: 14:09
Onufry Tylko co maja lewackie poglądy do tego, że Morawiecki, inne Sasiny oraz cały rząd zajeb..ł sprawę węgla, gazu ropy etc..etc.. Pogladami chałupy nie ogrzejesz.. Ludziom gancegal czy węgiel dostarczy lewak, prawak czy inny gej.. Byle by był 😝 A na to się nie zanosi..3 kawałki spłoną w sekund pięć... Ciekawe co wymyślisz w obronie tych nieudaczników jak przyjdzie zima.. Jaką lewizną znów pojedziesz.. Na wszelki wypadek jednak nazbieraj chrustu..

Autor: Silwerus  godzina: 14:09
Cdn

Autor: WIARUS  godzina: 14:12
Dziękujemy za troskę beztroskiej i bezczelnej "Honorowej Polce" (dziennik.lowiecki.plhttps://twitter.com/beatamk/status/1555491074428354561?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1555491074428354561%7Ctwgr%5E971ed07573e3e189c25263d058d4b16e63d6f1bf%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fnatemat.pl%2F429703beata-mazurek-uwaza-ze-wszystko-tanieje-a-nie-drozeje) Komunistyczne i autorytarne władze Wietnamu partnerem "Honorowych Polaków" (dziennik.lowiecki.plhttps://natemat.pl/429508,posel-pis-lech-kolakowski-z-delegacja-w-wietnami-komunisci-partnerem-rzadu)


Autor: narzynacz  godzina: 14:49
PO uja z nimi gadasz , ja już chyba kończę Szkoda czasu To oszolomstwo Stare uje z PZPR teraz załamani bo uja mogą POszczekać za niemiecki pieniądze. ... Wyją bo im wojna na Ukrainie nie poszła jak obiecywano Unia okazała się zwykłym syfem pod niemieckim butem Jeszcze trochę ...... . .

Autor: Silwerus  godzina: 15:09
Gdyby nie te syf dalej byś do roboty na Białoruś dojeżdżał drabiniastym wozem zaprzężonym w woły.. 🤣🤣 A Objatek..wójtował w Pcimiu dolnym..

Autor: J.Chudy  godzina: 15:38
"....uj wykazał niezbicie jakie są fakty...." WIARYSie, .uj łże jak sto suk burych. Odwraca kota ogonem i to są fakty. Tak więc dalsze kłamstwa i kombinacje nie mające nic wspólnego z prawdą, to są .ujowe fakty. Takie "fakty" .uj Ci przedstawił.

Autor: wuj Onufry  godzina: 16:05
"łże jak sto suk burych."..... .... Powołując się na treść linków lewaka WIARUSa🤣🤣🤣 Skoro wuj łże powtarzając treść wypocin lewactwa, to przy tym założeniu znaczy, że lewactwo łże jak sto suk burych. Albo i dwieście 🤣🤣🤣🤣🤣🤣