Piątek
05.08.2022
nr 217 (6214 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Polecam  (NOWY TEMAT)

Autor: Jan Tukan  godzina: 15:25
https://www.taiwannews.com.tw/en/index https://youtu.be/WJEWyl7ArnY

Autor: Jan Tukan  godzina: 21:09
Pani Nancy Pelosi stała się w ciągu jednego dnia bohaterem USA, wszędzie się mówi o tym, że Chiny nie mają prawa decydować i układać grafiku podróży Speaker of the United States House of Representatives! USA są gotowe do konfrontacji, także zbrojnej! USA nigdy nie ingerowały, gdzie podróżuje prezydent Xi Jinping. Wydaje się, że Nancy Pelosi zjednoczyła w tej kwestii USA. Blokada Chin i po roku będzie wielki głód 1,5 mld Chińczyków, oni żyją z handlu, jak się handel skończy, skończy się kasa, jak kasy brak to i na miskę ryżu nie będzie! Atak Chin na Taiwan zrobi negatywny PR Chinom na Świecie i nikt już nie kupi chińskiego towaru na Świecie. Japonia, Korea Południowa, Indie, Australia , USA i wiele innych krajów zadusza ekonomicznie blokadami, zakazem handlu, chińskie próby totalitarnego objęcia władzy nad Taiwanem oraz Światem! https://youtu.be/dr6NMg069xo I może to już czas pogonić to całe towarzystwo, aby znowu z 50 lat był spokój, bo qurwy podskakują!!!!

Autor: Jan Tukan  godzina: 21:22
Armia USA jest obecnie największą i najpotężniejsza na Świecie, nikt nie chce wojny, ale czasami nie ma wyjścia: https://youtu.be/bi9ueJ3pPqY https://youtu.be/x619VW65l1Y Rosja i Chiny razem obecnie jeszcze nie są w stanie dorównać Armii USA, a gdy ta może liczyć na pomoc sojuszników, znowu wprowadzi porządek na świecie i uratuje ludzkość przed dyktatorami i ustrojami totalitarnymi.

Autor: Jan Tukan  godzina: 21:25
USA posiada technologie do niszczenia ładunków nuklearnych wroga z chwilą ich aktywacji, zdecydowana większość tej broni, zostanie zniszczona na terenie ich posiadaczy. Od lat USA się przygotowywała na różne wariackie ataki, i szybko rozgoni tych patałachów co chcą wojny i pierwsi sięgnęli po broń!