Wtorek
09.08.2022
nr 221 (6218 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Pol'and'Rock Festival nie ma w Polsce covida

Autor: Onufry wuj  godzina: 00:38
Same stulić pyski, skundlone kanalie rusko - totalniackie To, że zindoktrynowane lewusy ryczące nienawistnym hejtem w ramach "powszechnej miłości bliźniego" by chciały opluwać Normalnych, to nic dziwnego. Identycznie ich poprzednicy, wytresowana przez stalinowców lewicowa goownażeria chciała opluwać prawicowych "wrogów klasowych" więzionych przez lewicę w kazamatach Rakowieckiej i Łubianki. Różnica tylko taka, że dziś lewactwo nie rządzi i rządzić nie będzie, więc każdy lewacki szczyl, który by odważył się na Normalnego plunąć byłby zatrzymany przez naszą polską Policję. No i by plunąć w realnym świecie się nie odważył, bo tchórzliwy lewak widząc prawaka tylko piszczeć jak baba potrafi że strachu i w majtasy popuszczać.

Autor: kudłatyx  godzina: 06:05
Problem jest tylko jeden,,, Ty z NORMALNOŚcIĄ nie masz NIC wspólnego. Ot taki forumowy pisio ruski błazen. Do budy i szczekać po rusku.

Autor: Onufry wuj  godzina: 07:15
Kolejny bezczelny wpis błazna rusko - niemiecko -brukselskiego. Polska wspiera Ukrainę zmniejszając wymianę handlową z ruskimi bandytami. Niemcy zwiększają chandełe z putinowskimi zbrodniarzami, od pomocy Ukrainie się migając. I potem jakiś POlskojezyczny sługa Putina i Niemiec śmie Normalnego Polaka "ruskim" nazywać. Tfu!!!! Do budy ruska lewacka sabaka, szczekajaca po niemiecku i po tusku! PS. Telefon zamienił literkę - wpisałem "po rusku", a program zamienił na "po tusku". Ciekawe czemu???😜

Autor: Onufry wuj  godzina: 08:55
Skończyła się owsiacza hucpa, z gadaną indoktrynacją lewacką synka milicjanta, hejtującej patocelebrytki i hejtującego kabaretu na totalniackie zamówienie. Teraz czas na prawdziwy rock! (dziennik.lowiecki.plhttps://www.eska.pl/slaskie/off-festival-w-katowicach-iggy-pop-bez-marynarki-rozgrzal-publicznosc-aa-8V3r-ynvs-jomf.html) Nie widać u publiczności ani jednej tęczowej szmaty.

Autor: August  godzina: 09:54
Te rockmen - napisz za co między innymi Iggy Pop otrzymał francuski Order Sztuki i Literatury. Co promuje w swoim programie w brytyjskiej rozgłośni BBC . Czy to przypadkiem nie on uświetnił Paryską i Berlińską paradę równości w 2003 roku . Co w takim razie miał na myśli autor słów - ‘’ Nie widać u publiczności ani jednej tęczowej szmaty.’’

Autor: Onufry wuj  godzina: 10:00
Te, lewus, różnica taka, że organizatorów nie interesowały poglądy rockmena tylko jego muzyka. Publiczność też. Był na imprezie rock, ale nie było, jak u synalka milicjanta, gadanej propagandy lewackiej. Paniał lewus?

Autor: August  godzina: 10:27
Za to ty Onufry jesteś tylko skupiony na; Synu milicjanta ... Córce esbeka. No i tej tam Ukraince noblistce szkalującej Polaków.

Autor: Onufry wuj  godzina: 14:00
O właśnie, jak już wspomniałeś tę lewaczkę..m Powiedz jak to jest, że Ukraińcy, którzy malują na pociskach przeznaczonych do wystrzelenia w stronę ruskich barbarzyńców "za Lecha Kaczyńskiego" - nie chcą się przyznawać do tej "noblistki"?