Wtorek
09.08.2022
nr 221 (6218 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Bon ton i savoir vivre totalniackich elit

Autor: Onufry wuj  godzina: 01:05
Lewactwo na owsiaczym spędzie też dało popis lewackiego bon tonu i savoir-vivre'u: "podczas tegorocznego festiwalu Pol'and'Rock - poinformowało biuro prasowe zachodniopomorskiej KWP - zatrzymanych zostało 57 osób, stwierdzono 54 przestępstwa."

Autor: xatsap  godzina: 01:43
Wszystkie zatrzymane osoby były od jarozbawa i rydzyka.

Autor: kudłatyx  godzina: 06:01
57 pisich prowokatorów. Niech zgadnę, już zostali uniewinnieni przez Zera. ***** ***

Autor: Onufry wuj  godzina: 06:56
Buaaachachachaaa 🤣🤣🤣🤣🤣 Lewactwo załgane swoje własne przestępstwa bezczelnie Normalnym przypisuje... No to największy pisi prowokator to.... skudlony 🤣🤣🤣🤣 Mówił synalek milicjanta by lewaki owsiacze przestały wulgarnie Normalnych wyzywać? Mówił. Co robi skudlony przed chwilą - wulgarnie Normalnych wyzywa... prowokator pisi 😜

Autor: kudłatyx  godzina: 07:14
A gdzie czerwony socjaluch widzi w moim wpisie wulgarne wyzwiska? Lepiej być synem milicjanta, jak wielbicielem komuszego prokuratora stanu wojennego. Tfuu, wstydy nie masz, czerowna pisia onuco!

Autor: Onufry wuj  godzina: 07:20
W te twoje pięć i trzy gwiazdki to co, prowokatorku, skrywają? "Cenić PiS"? Bezczelne to chamskie lewactwo, onuca złodzieja brukselskiego, onuca bandyty kremlowskiego!

Autor: Onufry wuj  godzina: 07:38
Totalniaccy wielbiciele synalka milicjanta oraz totalniaccy wielbiciele totalniackich komuchów i kapuch (dziennik.lowiecki.plhttps://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2016-12-09/kukiz-opublikowal-liste-pzpr-owcow-i-wspolpracownikow-sb-platformy-obywatelskiej/)

Autor: kudłatyx  godzina: 07:59
Znowu delirka? Mniej denaturatu, bo wątroba wysiadzie. Nie pytam gdzie są gwiazdki, tylko gdzie wulgarne wyzwiska? No gdzie? Łżesz jak zwykle pisiorski socjaluchu. ***** ***

Autor: Onufry wuj  godzina: 08:30
Wulgaryzm pod adresem Normalnych jest pod pięcioma gwiazdkami. Lewactwo totalniactwo socjaluchowate jest tak zburaczałe, że nawet nie wie, że jest wulgarne. Dla lewactwa chamstwo to bon ton i savoir-vivre - właśnie o tym jest ten wątek...

Autor: kudłatyx  godzina: 13:26
Największym chamstwem jest to, że śmiesz nazywać siebie normalnym! (Chyba, że masz na myśli Normalny szympans,,, to wtedy przepraszam i przyznaję ci rację!) Do budy pisi socjaluchu i czekać aż Putin rzuci jakąś kość!

Autor: Onufry wuj  godzina: 13:47
Nie będę się wzorował na totalniackich POlskojezycznych kundelkach Putina, niech totalniactwo skundlone dalej czeka pod budą na kość rzuconą przez Kreml, Berlin lub Brukselę. Miłego ogryzania!