Wtorek
09.08.2022
nr 221 (6218 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Diabełek

Autor: Onufry wuj  godzina: 00:23
Perfidia lewactwa jego mać - złodziej lewak nazywa Uczciwego Normalnego złodziejem. W tym przypadku Polska jest zmuszona do płacenia odsetek od tych pieniędzy z KPO, których lewactwo brukselskie jego mać odmawia przyznania Polsce (dziennik.lowiecki.plhttps://www.fronda.pl/a/Rezygnacja-z-KPO-Media-Polska-juz-placi-odsetki,203017.html) Dla każdego Uczciwego Normalnego jest oczywiste, że odsetki od kredytu płaci się od chwili otrzymania pieniędzy w ramach kredytu. Złodzieje (ZŁODZIEJE!!!!) z lewackiej UE każą już płacić odsetki, choć ustalonej już pożyczki dotąd Polsce nie przekazali. O co tu chodzi, każdy Normalny się domyśla. Złodzieje lewaccy z Brukseli będą dotąd okradać i szykanować Polskę, aż dzięki ich wrednym działaniom rząd z polskiego zmieni się na marionetkowy totalniacki, antypolski, uległy wobec lewaków brukselskich.

Autor: kudłatyx  godzina: 05:56
Polska zmuszana? Jak kudłatyx z .ujem wezmę wspólny kredyt, to razem go musimy spłacać,,, a bank goowno obchodzi, jak myśmy się podzielili pożyczoną kasą. A wystarczy nie kraść, Pisie czerwone złodzieje! Przez ruskie pisie onuce tracimy setki miliardów złotych na rozwój Polski. Polska w ruinie. Co wyście sk..ysyny zrobiły z tym krajem,,, w 7 lat. Pójdziecie siedzieć, pachołki Putina.

Autor: Onufry wuj  godzina: 06:49
Znów bezczelnie łżąc uczciwych Normalnych wyzywa... Gdyby wuj, nie wiedząc co za ziółko że ssskudlonego podpisał z lichwiarzem brukselskim (nie wiedząc że ten lichwiarz to złodziej) umowę o wspólny kredyt, ale kredytu wuj NIE DOSTAŁ!!!!.... Kredyt DOSTAŁ tylko zblatowany że złodziejskim brukselskim lichwiarzem sssskudlony..... ...... to by było tylko burackie złamanie umowy przez lichwiarza Ale ten złodziejski brukselski lichwiarz dodatkowo kradnie wujowi pieniądze - bo wuj pożyczki NIE DOSTAŁ, a złodziej brukselski lichwiarz odsetki od kredytu wujowi zajumał. Złodziejem jest UE, a uczciwa jest Polska!

Autor: kudłatyx  godzina: 06:54
Nie bredź socjaluchu, Vateusz kredyt podpisał,,,, a jak sie podpisze, to trzeba spacać! Polska jest uczciwa,,,, tylko pisiory, to komuniści i złodzieje!

Autor: Onufry wuj  godzina: 07:02
Nie bredź socjaluchu tusi, pachołkubzłodziei brukselskich! Jak się umowę o kredyt podpisało, to pieniądze trzeba przelać na konto Polski. Złodziej brukselski umowę podpisał, pieniędzy nie przelał, uczciwa Polska pieniędzy nie dostała, ale odsetki lewacki brukselski złodziej Polsce kradnie. Tfu! Co za bezczelność - lewak okradanego nazywa złodziejem, nie lewackiego złodzieja!

Autor: kudłatyx  godzina: 07:09
Za durny jesteś socjaluchu, by to pojąć. Kredytu nie brała uczciwa Polska, tylko uczciwa Bruksela, przy zgodzie i podpisie vateusza. Vateusz kredyt poodpisał, a kasy nie ma,,, to płaćcie pisie złodzieje,,, ze swojej kieszeni. Komuniści i złodzieje. Wystarcz nie kraść,,,, tylko, że czerwona onuca za nic tego pojąć nie może.

Autor: Onufry wuj  godzina: 07:28
Kredyt brała Bruksela wg lewackiego propagandzisty ssskudlonego? Buaaachachachaaa 🤣🤣🤣🤣🤣 Co to za paranoiczne brednie? Sanitariusz, kaftan! Totalniak znów ma atak!

Autor: labul  godzina: 07:51
Bruksela cały czas podpiera się wyrazem ,,demokracja" oraz łamaniem demokracji w Polsce. Nie ma znaczenia dla demokracji ,czy obecny Parlament (Sejm) w Polsce w większości jest biały, czerwony lub tęczowy. Obecny Parlament został w sposób demokratyczny wybrany. Wniosek z tego jest taki, że ustawy powstają w sposób demokratyczny (tak chce naród). Jest niedopuszczalne, aby podmiot zagraniczny wtrącał się w ustawy demokratycznego państwa, nawet tego ,,pisowskiego" (większość-demokracja). Konflikt polega na tym, że Bruksela jest lewacko-tęczowa a Polska pisowa na dzień dzisiejszy. UE jest tworem stworzonym do czerpania korzyści przez Niemcy i Francję , Polska nawet na ochłapy nie ma co liczyć. Nie można porównywać UE z NATO.

Autor: kudłatyx  godzina: 07:55
Wiem, że tak tajemna wiedza i do czerwonej budy w środku kołchozu nie dociera. Skoro burek twierdzi, że kredyt wzięły pisiory, tzn. że kasę dostały i ukradły,,, bo niby gdzie ta kasa jest?

Autor: 28rafal  godzina: 08:03
"Wniosek z tego jest taki, że ustawy powstają w sposób demokratyczny (tak chce naród)" (głosy za stanowiska,,,) Witaj w grupie Narodowej wujonarzynarii. Znasz może definicję wstydu?

Autor: labul  godzina: 08:06
Istnieje coś takiego , co nazywa się umową kredytową. Nie znamy treści umowy pomiędzy Bankami a UE,w którym momencie następuje spłata raty kredytu i odsetek. Brukseli mogą się (nam też) nie podobać się Ustawy w Polsce, ale nie mogą wpływać na zmianę ich. Bruksela szantażem chce wpływać na demokratyczne państwo i nie ma znaczenia, że to Polska. Jutro lewactwo będzie wpływać na inne demokratyczne Państwo.

Autor: Onufry wuj  godzina: 08:24
Labul Wreszcie ktoś pisze do rzeczy, bo skudlonych bredni że Polska kredyt czyli pożyczone pieniądze dostała - gdy nie dostała, a złodziejskie brukselskie lewaki od kredytu którego Polska nie dostała Polsce pieniądze kradną - czytać się nie da. Faktycznie autokratyczne brukselskie komisary, które nie zostały wybrane w demokratycznej procedurze mają czelność zarzucać Polsce brak demokracji, gdy decyzje mojego państwa podejmowane są przez ludzi wybranych w demokratycznej procedurze. Jak zwykle u lewactwa - lewacki złodziej zarzuca okradanemu że okradany a nie złodziej kradnie, lewacki niedemokratyczny zamordysta zarzuca demokracie brak demokracji. Lewactwo to bezczelne kłamstwo, perfidia i odwracanie pojęć.

Autor: August  godzina: 09:16
''Faktycznie autokratyczne brukselskie komisary, które nie zostały wybrane w demokratycznej procedurze mają czelność zarzucać Polsce brak demokracji, gdy decyzje mojego państwa podejmowane są przez ludzi wybranych w demokratycznej procedurze.'' Demokratyczne procedury które promujesz w tym Twoim Mitomańskim Państwie mają rację bytu dzięki liczeniu głosów metodą D'Hondta (dziennik.lowiecki.plhttps://www.youtube.com/watch?v=7hD2SrQXR68) Tym sposobem 70 % społeczeństwa ma tyle możliwości decydowania o swoim losie co ‘’żyd na gestapo ‘’.

Autor: Onufry wuj  godzina: 09:56
No to może przypomnijmy, kto w 1993 roku wprowadził w Polsce metodę d'Hondta, za Wikipedią: "Prace nad projektem ordynacji ukończono w lutym 1993. 15 kwietnia Sejm uchwalił ordynację. W maju Senat wprowadził poprawki, których część została uwzględniona przez Sejm[2]. 1 czerwca Lech Wałęsa podpisał nową ordynację wyborczą. Nowa ordynacja wprowadziła progi zaporowe dla partii (5%) oraz dla koalicji (8%), ponadto zmieniono sposób liczenia głosów z metody Sainte-Laguë na metodę D’Hondta." Lewusy, głównie z dominującej postkomuny wprowadzily tę metodę by zyskać przewagę nad konkurencją, a gdy metoda okazała się teraz dla lewusów mniej korzystna, to lewusy pomstują... Na swój własny wybór 🤣🤣🤣 Wredny - wredniejszy - najwredniejszy - lewus

Autor: August  godzina: 10:22
Kolejny raz sklejasz coś bez ładu i składu . Kulisy tego kroku ‘’ Bolek podpisuje nową ordynację wyborczą ‘’ są powszechnie znane . Gdyż cały świat miał używanie że / nareszcie w wolnym kraju / do parlamentu wchodzi Polska Partia Przyjaciół Piwa wprowadzając do Sejmu 16 posłów.

Autor: Onufry wuj  godzina: 13:30
KapGuście, z jakiego powodu totalniak Wałęsa, którego Bolkiem zwiesz (nie zaprzeczam, skoro sam go tak określasz...) podpisał - to nieistotne. Ważne że lewactwo samo się metody d'Hondta domagało, same lewactwo tą metodę wprowadziło - a teraz lewactwo żałośnie się użala na swój własny wybór. Żałosne typy te totalniaki...

Autor: WIARUS  godzina: 18:42
PiS albo śmierć – ta niewypowiedziana zasada dyktuje politykę elity rządzącej wobec Unii Europejskiej. Jarosław Kaczyński jeszcze zachowuje pozory: zapowiada ułożenie stosunków na nowo po ewentualnej trzeciej wygranej w wyborach. W język nie gryzą się za to jego polityczni i medialni podwładni, którzy w obliczu wstrzymania pieniędzy z KPO wprost mówią o wojnie i polexicie. A wszystko to w ramach gaslightingu, jakiemu poddają nas rządzący.

Autor: Onufry wuj  godzina: 19:17
Szkoda, że PiS chcąc wygrać wybory musi się też podlizywać tej części wyborców, którzy ulegli brukselskiej lewackiej propagandzie. Polexit przez takich zlewaczeńców nie przejdzie. Ale zauważcie drodzy Normalni, że Unia Jewropejska ma problemy z energetyką, paliwami, gazem... A Wielka Brytania która pokazała tej brukselskiej bandzie faka - takich problemów dziś nie ma...

Autor: labul  godzina: 22:47
Onufry wuj Wielka Brytania była wielka krwią https://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_kolonii_brytyjskich Dzisiaj np. energię elektryczną importują kablami z Norwegii. Mieli rację wychodząc z kołchozu UE.