Środa
10.08.2022
nr 222 (6219 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Diabełek

Autor: Onufry wuj  godzina: 03:51
"Kaczyński chce się pozbyć Von der Leyen, jeśli nie zapłaci… My w Parlamencie Europejskim chcemy się jej pozbyć, jeśli zapłaci… " Brukselskie lewaki pokazują swą prawdziwą bolszewicką złodziejską mordę. Autor tych słów to euroosieł, były premier Belgii (taki belgijski Tusk) Guy Verh... A mniejsza jak się wabi... Guj to Guj. Złamany. Idi na guj!

Autor: Onufry wuj  godzina: 07:37
Tam mieszkają te złamane guje (dziennik.lowiecki.plhttps://businessinsider.com.pl/wiadomosci/kolejny-unijny-kraj-z-pustymi-polkami-najtrudniesze-negocjacje-w-historii/dl15ref)

Autor: Alej.....  godzina: 07:52
"Unia Jewropejska ma ... A Wielka Brytania... nie ma..." Wielka Brytania ma! (dziennik.lowiecki.plhttps://www.cire.pl/artykuly/opinie/110628-wielka-brytania-w-obliczu-blackoutu)
Co to za propagandziarska totalujoza kłamliwa!

Autor: August  godzina: 08:04
Pora przywyknąć do info o GB pozbieranych przez prawackiego apologetę z kolejki po miskę ryżu w ‘’mopsie’’. Lub tego tam eksperta od ochrony granic z WOP.

Autor: narzynacz  godzina: 08:24
POlityka oszołomów doprowadziła UE na skraj załamania G.B też ma problem bo w imię zielonego oszołomstwa też w tym uczestniczyła ... Energetyka leży . A energetyka to jest wszystko . Przypływają ogromne statki z "gazem łupkowym " w Europie rosyjscy lobbyści rękami Niemiec zabronili tej technologi Lata błędów , dekada oszołomstwa Ps August tłumacz ....Ukraińcy spalili lotnisko 240 km w linii prostej o linii frontu . Strzelają rakietami na 300 km .

Autor: WIARUS  godzina: 08:35
Ach, ten uśmiech z takimi informacjami. Nie ma to tamto - "usta i twarz rządu". Prawdziwy diabełek ;-))) (dziennik.lowiecki.plhttps://www.bankier.pl/wiadomosc/Bedzie-wiecej-wegla-Moskwa-Zwiekszymy-import-i-krajowe-wydobycie-8387770.html?utm_source=RSS&utm_medium=RSS&utm_campaign=Wiadomosci)


Autor: August  godzina: 09:04
Ps August tłumacz ....Ukraińcy spalili lotnisko 240 km w linii prostej o linii frontu . Strzelają rakietami na 300 km . Co miałbym tłumaczyć akurat Tobie . Podejrzewam jednak że masz te siedem klas skończone i czytanie ze zrozumieniem tekstu (dziennik.lowiecki.pl) nie sprawia Ci większych trudności . Co za różnicę w ich lotach dostrzegasz - bo ja tylko że te za sprawą technologii amerykańskiej - na komendę ukraińskiego oficera - ludzi zabijają.

Autor: WIARUS  godzina: 09:20
Diabełek tkwi w szczegółach, o których twarzyczka uśmiechnięta i jej towarzysze z rządu nie wspominają w rożnych kestiach, np. w kwestii gazu, którego podobno nam nie zabraknie! Jednak wątpliwości są i to różnej natury, o czym mowa jest w załączniku.

Autor: narzynacz  godzina: 09:39
Tłumacz August , tłumacz . Ruskie to imperium nie mające odpowiedników w innych częściach świata . Dlatego Tusk i Angela na kolanach całowali w upe płacąc haracz gazowy ..... Tymczasem ograniczona pomoc bednej Ukrainie jest w stanie tak ich skompromitować . 7 miesiąc a w kilka dni mieli być w Warszawie .... Narracja eurokomuchów leży i kwiczy Niemcy na kolanach , ruskie w ciemnej upie

Autor: narzynacz  godzina: 09:45
Tłumacz August dlaczego ruskie lotnictwo samolotami generacji 4+++ tych wyrzutni nie spali ? Gdzie są Iskandery ? Trafić nie potrafią ? Ponoć dostali też pociski dedykowane do niszczenia stacji radiolokacyjnych. Ruski S600 Triumf to wytrzyma ? August jak myślisz ? Wiarus jak to wytłumaczyć propagandowo ? Dasz radę. Pięta c pomoże ......pomożecie - pomożemy !

Autor: August  godzina: 10:06
Narzynacz … Ekspercie od pola walki zbrojnej i nie tylko. To i ja poproszę Ty mi wytłumacz, jak to jest logiczne możliwe. Dziś cała potęga NATO walczy z Władimirem. Dziesiątki satelitów szpiegowskich systemy wczesnego ostrzegania nad Polską na pokładzie samolotu AWACS. Mają do czynienia z zardzewiałymi T72 i codziennie trzy kilometry do przodu dwa do tyłu. Jak tak dalej pójdzie to za dwa lata jednak te 750 km do Polskiej granicy tym złomem dotrą.

Autor: narzynacz  godzina: 10:49
Cała potęgą ? Czekaj August , oni dostali raptem z 20 wyrzutni z ograniczonym zapasem amunicji .....uważasz że to jest POtęga NATO ? POmyśl August co by tam było jakby w pole wyjechało 300 szt a na niebie latało z 300 samolotów . Irak Bis ....Putin w bunkrze na Uralu jak Hitler pod kancelarią .. Cała narracja układana latami legła w gruzach .....z ruskimi trzeba się układać na kolanach bo to imperium .....na nich można zwyczajnie szczać ... Co im zostało ....? Atom , ale to już inna bajka . Tymczasem ściągają cale pociągi chińskiego sprzętu . Ponoć kontyngent od bratniego narodu koreańskiego szykuje się na Donbas Tak trzymać towarzysze ....zaśpiewamy razem międzynarodówkę Sława Ukrainie

Autor: WIARUS  godzina: 11:23
Z każdego kąta działalności rządu wygląda "diabełek" nieporadności planistyczno - organizacyjnej i niedotrzymywania terminów przez siebie ustalonych! (dziennik.lowiecki.plhttps://www.rmf24.pl/ekonomia/news-zwloka-w-uruchomieniu-komitetu-monitorujacego-to-jeden-z-kam,nId,6211745)


Autor: WIARUS  godzina: 11:44
Pewnie "diabełek" w kotle zamieszał (dziennik.lowiecki.plhttps://twitter.com/m_fornowski/status/1556705958604292099?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1556705966254587904%7Ctwgr%5E2c524aba3c5e84314dc2e0f3f11c9cd7060a9754%7Ctwcon%5Es2_&ref_url=https%3A%2F%2Fwiadomosci.wp.pl%2Fduze-nerwy-w-starej-gwardii-pis-pretensji-do-premiera-jest-coraz-wiecej-6799549960846304a)
Człowiek mający pełnię władzy w Polsce, który (1) nie zna Unii Europejskiej (powstała po tym, jak uczył się prawa), (2) nie zna języków, (3) wiedzę czerpie od lizusów, którzy mówią mu, co chce słyszeć (Czarnecki, Saryusz-Wolski), zadeklarował, że „Polska” ma dosyć żądań Unii!

Autor: WIARUS  godzina: 14:11
Na zakończenie ostatniego posiedzenia izby wyższej naszego parlamentu na mównicę wszedł senator Wadim Tyszkiewicz. Polityk wygłosił oświadczenie, w którym zamieścił pytania do szefa MSWiA ws. kosztów i podstaw prawnych ochrony prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Myślę, że odpowiedzi na te pytania będą interesujące i wszyscy chcieliby je poznać, łącznie z "Diabełkiem", przy czym należy brać pod uwagę polskie przysłowie: - Czyja siła, tego prawda. a ponadto pamiętać o sentencji Denisa Diderota: - "Jesteśmy w stanie przełknąć każde kłamstwo, jakim nas karmią, ale prawdę zażywamy w małych dawkach, bo bywa gorzka"