Czwartek
11.08.2022
nr 223 (6220 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Diabełek

Autor: August  godzina: 09:22
‘’Tymczasem ściągają cale pociągi chińskiego sprzętu. Ponoć kontyngent od bratniego narodu koreańskiego szykuje się na Donbas. Tak trzymać towarzysze …zaśpiewamy razem międzynarodówkę’’ Narzynacz – historia kołem się toczy. Zwycięstwo Armii Czerwonej w starciu z faszyzmem nie byłoby możliwe bez wydatnego wsparcia, jakiego Związkowi Radzieckiemu udzieliły państwa koalicji antyfaszystowskiej. Ogółem do 1945 roku do Związku Radzieckiego trafiło z USA ponad 11000 samolotów, ponad 7000 czołgów, kilkaset tysięcy pojazdów mechanicznych oraz niecałe 2 mln ton zaopatrzenia różnego typu. Dodatkowo w ramach pomocy brytyjskiej do Związku Radzieckiego trafiło pond 7000 samolotów, ponad 5000 czołgów i dziesiątki tysięcy pojazdów i sprzętów innego typu. U Władimira tylko Ałmaz-Antiej raz na dobę wypuszcza z fabryk swojego koncernu od 40 do 60 rakiet manewrujących. Drobiazgu np. do gradów to już jeden skład pociągu a docelowo trzy będą podążać na Ukrainę. Uralwagonzawod wedle szacunków The Washington Post ma około 22 tyś skorup czołgów a codziennie ich produkuje około setki. Chińczycy dostali zielone światło z Moskwy w kwestii Tajwanu. To codziennie kilkanaście transportowców z ich najnowocześniejszą technologią czołgową ląduje w Niżnym Tagiłe. Wedla The Washington Post sowietom doposażenie tego co już na produkowali zajmie około dwóch miesięcy. Na pocieszenie Ukraińców będą to T-90 - żydzi tylko niewielką partię elektroniki dostarczyli do T-14 i jeszcze postoją, ale. Ale Teheran swoimi kanałami te dziś bezużyteczne T-14 niebawem wyposaży. Śmiało Narzynacz weź to w końcu za pysk na szefa sztabu mianuj Onufrego i potężne siły NATO poprowadź na Moskwę. O samolotach Chińskich dziś przemalowywanych z gwiazdą na skrzydle nie będę Cię zanudzał .

Autor: Onufry wuj  godzina: 09:37
KapGuście, taka różnica: Alianci dawali broń sowietom by pokonać wspólnego wroga. A czy Ukraina jest wrogiem Korei Północnej albo Chin?

Autor: August  godzina: 09:49
Onufry Prezentujesz teraz kolejny raz taki zasób IQ w tej kwestii jak w przyswojeniu mojego wpisu o p@dpierd@leniu Ciebie do admina ‘’ przez KapGuście’’. Możni tego świata wyasygnują kolejny wagon dolarów by zadbać o kondycję gospodarczą - I BEZPIECZEŃSTWO - swego kraju . No fakt rękoma Ukraińców tak jak onegdaj rękoma bolszewików.