Wtorek
09.08.2022
nr 221 (6218 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Kobieta vs lewacki feminoid  (NOWY TEMAT)

Autor: Onufry wuj  godzina: 08:08
Niejakiej Staśko (feministka, elgiebeteciara, mituciara, przedstawicielka lewackiej (sub)kultury - "sztuka" pod tytułem Wk...nie kobiety w lejach) zamarzyła się małpia naparzanka z Normalną Kobietą. Normalna Kobieta szybko sprowadziła lewacką małpoludzicę na ziemię, informując, że nie po to gatunek Homo sapiens wynalazł technologię, by się jak małpy naparzać odnóżami (dziennik.lowiecki.plhttps://kobieta.wp.pl/kaja-godek-odpowiada-mai-stasko-na-slowa-o-pojedynku-mma-mam-lepszy-pomysl-6798771924425696a)

Autor: August  godzina: 09:18
A jednak się nie zdeaktualizowało . Autor: August Data: 07-08-22 09:48 [Wersja do wydruku] Gdy brakło Stasia karmiącego portal sensacjami wyssanymi z brudnego palucha natychmiast wuj Robert pseudo Onufry fotel lidera pierdów zaanektował.

Autor: Onufry wuj  godzina: 09:34
Wg lewactwa "pierdy" to promocja doskonalenia umiejętności strzeleckich. Co takie lewusy robią na forum łowieckim? Z gołymi małpimi kończynami, z drzewa skacząc chcą na dziki polować?😁

Autor: August  godzina: 10:40
Wg lewactwa "pierdy" to promocja doskonalenia umiejętności strzeleckich. No ja -- ha ha . Rob''in ''ert hot vel Onufry ponoć polował z łukiem, kuszą a i miał tu momenty że grdykę swoim ofiarą przegryzał zębami .

Autor: J.Chudy  godzina: 12:03
.uju, ty powalcz w tej klatce. Zgadnij na kogo postawię?

Autor: kudłatyx  godzina: 13:15
Godek, kobieta,,,, koń by się uśmiał. Ot kiedy to .uj w takimś czymś gustuje? Choć jedno mi się podoba,,, gdy tylko .uj znajdzie większe dno od siebie,,, zaraz go gloryfikuje,,, może przez to wydaje się ujowi, że wtedy wygląda choć na trochę mądrzejszego??? Nic z tego.... słoma nieustająco z buciorów wychodzi. a poszli do budy,,, komuchy pisiacze!

Autor: Onufry wuj  godzina: 13:20
No bez przesady. Feministka feministką, ale nie na tyle sfeminizowaną, by z facetem odważyła się naparzać. Nawet ze starym dziadem. Ale możesz w imieniu wuja złożyć jej propozycję jako mój sekundant, mogę zastąpić Panią Gródek w zbożnym dziele karcenia rozwydrzonej lewaczki. Założę się że stchórzy.

Autor: Onufry wuj  godzina: 13:23
Sssskudlony, kobieta to przedstawicielka gatunku ludzkiego płci żeńskiej, a nie osoba w której sssskudlony gustuje. Bo wtedy kobietą trzeba by zwać męża kudłatego, a to przecież biologiczny facet😋

Autor: kudłatyx  godzina: 13:29
.uj ma rację,,, lepszy każdy facet, od tego czegoś,,, Jaruś już wstał po nocnych igraszkach? bo naganiacz jeszcze śpi,,,,

Autor: Onufry wuj  godzina: 13:37
Skoro skudlone wolą każdego faceta nawet od finalistek Miss World, to cóż wuj na to poradzi? Współczuję nieszczęsnemu skudlonemu...

Autor: narzynacz  godzina: 14:32
Kudłaty jeszcze leżę po obfitym posiłku . Obserwuję Gazoport . W zeszłym tygodniu stał jeden gazowiec , dziś jest już nowy .Lech Kaczyński był wielki . Wczoraj widziałem masowiec . Chyba węgiel . Jest trochę Czechów . S3 od Sudetów po Wolin jest szybka i wygodna . Zaraz będzie tunel . Port kontenerowy to jakieś 1000 miejsc pracy .... Słyszę wycie . To z Berlina i czuby polskojęzyczne na ich wikcie ... Szukają jakiś ślimaków endemicznych żeby zrobić natura 2000 i zablokować port .

Autor: narzynacz  godzina: 14:35
Ale muszą kraść że tak budują .... Tylko kanclerz może nas uratować ... Pa pa pa , zrywam łączność , bateria padła a nie mam z sobą prądu . O jak fajnie . Jak kiedyś . Żadnego telefonu .