Piątek
12.08.2022
nr 224 (6221 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Lewus = podstępny morderca

Autor: Duży Miś  godzina: 04:47
Wiarus zacznij od siebie. Stosujesz mentalność Kalego. Komuchy nie mają monopolu na rację. Komusze argumenty są co najmniej śmieszne, żeby nie powiedzieć żadne. Riposty wam się nie podobają? Trudno, jak zabawa to na całego. Ja na ten portal coraz rzadziej zaglądam, bo tło z zielonego na czerwone powinno być zmienione. A jak zajrzę na jakiś temat, to tylko o Jarosławie Wielkim i jego zasługach. Jak zapytasz się tutaj o pogodę, to ta komusza swołocz zaraz upał na Jarosława Wielkiego zrzuci. Dyskusja z tępotą komuszą, mającą strasznie wybiórczą pamięć i bardzo ograniczoną wiedzę, o rozumieniu otaczającej rzeczywistości nie ma co wspominać, mija się z celem, bo życie jest zbyt krótkie i zbyt piękne, aby je marnować na tłumaczenie tępakom komuszym spraw oczywistych. Wuj z narzynaczem widocznie mają więcej czasu i chęci na zabawę w posty.

Autor: J.Chudy  godzina: 08:01
Misiu, przesadzasz z tym jarozbawem. Przecież on nawet gwoździa w drzewo wbić by nie potrafił. To Panem Tuskiem wszyscy próbujecie sobie buźki wycierać. A tak na marginesie. Z doświadczenia i ostatnich 30 lat wiem, że dla odwrócenia uwagi od siebie, najbardziej na komunę psy wieszają byli członkowie pzpr, ormo i innej swołoczy.

Autor: 28rafal  godzina: 08:07
Dużemu Miśu ,,,,ogonek czerwony pozostał ale mordka koniunkturalnie poczerniała ..

Autor: kudłatyx  godzina: 08:29
co się dzieje Duży misiaczku? a przez ostatnie 7 lat rządów,,,, raczyłeś swoim czerwonym podniebieniem zauważyć, że w końcu to nie wina Tuska, a Jarozbawa? To dobrze zauważyłeś, a wystarczyło nie kraść!

Autor: August  godzina: 08:45
Wuj z narzynaczem widocznie mają więcej czasu i chęci na zabawę w posty. Miś Twoje zaczerpnięte posty z notatnika prelegenta WUML. Kolejne zaistnienia na zasadzie kopiuj wklej . Monotematycznie brzmiące teksty z myślą przewodnią ‘’komuch ‘’ to norma. To i nie użalaj się, że aż takim wysiłkiem okupujesz czytanie ze zrozumieniem raczej prostych tekstów.

Autor: WIARUS  godzina: 08:46
    Nie jest hańbą urodzić się głupcem, hańbą jest tylko jako głupiec umrzeć.
Erich Maria.Remarque

Autor: August  godzina: 09:13
‘’Od komunizmu gorszy jest antykomunizm-Kisiel ‘’ Nie jest hańbą urodzić się komuchem, hańbą jest antykomunistą umrzeć . August.