Czwartek
11.08.2022
nr 223 (6220 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: naganiacz, tłumacz szambonurku  (NOWY TEMAT)

Autor: kudłatyx  godzina: 10:32
naganiacz, miszczu,,,,, (dziennik.lowiecki.plhttps://www.facebook.com/GazetaRDK/photos/a.631474467015197/2258621644300463/) Ty będziesz wiedział o co tu chodzi,,, jak po Czajce zdechł jeden szczupak pod Płockiem i jedna flądra w Bałtyku, to doktorat pisałeś o Trzasku i zatruwaniu rzek. To może teraz nas oświecisz swoimi mundrościami, w jaki sposób Trzasku zatruł Odrę? :-) Pisie szambonurki!!! Ps. nie chcę się wyzłośliwiać, ale to może .uj umył nogi w jakimś jeziorze i przeciek był do Odry,,,, tego żadna ryba nie wytrzyma ,,,

Autor: kudłatyx  godzina: 10:37
naganiacz, przestań podglądać niemiaszków na plaży nudystów, tylko czytaj ,,, (dziennik.lowiecki.plhttps://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-tysiace-snietych-ryb-w-odrze-to-katastrofa-ekologiczna,nId,6211817),,, i tłumacz,,, tylko tobie uwierzę,,, byłeś i jesteś specjalistą od szamba ,,, :-)

Autor: narzynacz  godzina: 11:04
Import śmieci z UE ?

Autor: WIARUS  godzina: 13:54
Niczego nie wytłumaczy - nie ma możliwości powiązania tej sprawy z Trzaskowskim 🤣🤣🤣. (dziennik.lowiecki.plhttps://crowdmedia.pl/borys-budka-pokazal-to-zdjecie-i-bezlitosnie-zakpil-z-ozdoby-od-blisko-3-lat-nie-umie/)


Autor: HelaHel  godzina: 14:06
Naganiacz nie ma teraz czasu - poleciał podglądać niemry co widać na załączniku:

Autor: HelaHel  godzina: 14:09
Trudno, nie mogę go wstawić, chyba za duży.

Autor: HelaHel  godzina: 14:19
Ostatni raz, może teraz:

Autor: kudłatyx  godzina: 14:20
To mówisz naganiaczu, że Pisiory importowały śmieci z UE i sypały je do Odry? 😡 To twoje zdanie, czy Pisi przekaz dnia? Napisałeś tylko jedno zdanie naganiaczu, a na temat Czajki doktorat robiłeś. 😂😂 Niech zgadnę,,, to Trzasku taczkami te śmieci woził.

Autor: narzynacz  godzina: 15:20
Co drugie uwno jest tam wasze ..... Wiarus , ile czasu już ściskasz pośladki ? Jak nie chcesz dokonać zrzutu do Odry wal w krzaki ....ekologicznie w obwodzie .... Alej śmiałeś się z mnie że po wydmach latam . ..

Autor: narzynacz  godzina: 15:21
Hela z uja nie mogę rozkimać o co ci chodzi ?

Autor: WIARUS  godzina: 17:00
Dopiero teraz działają! Skandal!
Wszyscy "święci", łącznie z narzynaczem, są (byli) nad Bałtykiem i nic nie wiedzieli? (dziennik.lowiecki.plhttps://wiadomosci.wp.pl/trucizna-w-odrze-splywa-po-rzadzie-z-czajka-bylo-odwrotnie-6800239310674432a)


Autor: narzynacz  godzina: 17:42
Zastanawiam się co będzie jak to jakiś samorząd opanowany przez POpapranców ....całkiem możliwe bo tam chyba wszystko platfusy ... U mnie na Kwisie to samo od lat . W górach budują hotele a uwno płynie Dwa jeziora poniżej zielone . Burmistrz za Unię i platformę dałby sobie jaja obciąć . Oczyszczalnia projektowana na miasteczko 5 tyś mieszkańców a przyjmuje odchody na kilkaset tyś turystów . Teraz otworzyli moloch ***** i jeszcze więcej uwna płynie . Gdy są opady uwno i papier toaletowy płynie z deszczówką bo na lewo podpięci w deszczówkę . Kiedyś uwno zaciągnęły armatki śniegowe na stoku ... Za oczyszczalnie odpowiadają samorządy ...poszło gdzieś na lewo . .szansę że ustalą kto są równe zeru ..

Autor: Golson  godzina: 17:51


Autor: kudłatyx  godzina: 17:55
Naganiacz, od tego by ustalić kto zatruł rzekę, jest policja. Nas interesuje dlaczego pisia mafia przez DWA tygodnie rżnie głupa i nic z tym nie robi. Jak się te nieudaczniki na niczym nie znają, to mogli zwrócić się do ciebie,,, masz doktorat z szambonurka. Rwij szaty i roń łzy, ile to ryb zdechło i ilu ludzi pije tę truciznę. Ludzie w tej zatrutej wodzie przez DWA tygodnie łowili ryby i je jedli. Ludzie przez dwa tygodnie kąpali się w tej wodzie, lato jest. Nikt ludzi nawet nie ostrzegł... Pisie skur..ny! No dawaj, napisz coś o ekologicznym goownie z Czajki.., masz wprawę...

Autor: WIARUS  godzina: 18:08
"Chcemy dorwać łobuza!" (dziennik.lowiecki.plhttps://natemat.pl/430738,wedkarze-szukaja-winnego-skazenia-odry-chcemy-dorwac-tego-lobuza)
    Portal newslubuski.pl podaje, że pracownicy Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska we Wrocławiu w wodach Odry zaobserwowali duże stężenie mezytylenu. Mezytylen to węglowodór aromatyczny, który wykorzystywany jest jako rozpuszczalnik w wielu procesach chemicznych, jak chociażby produkcja silikonu. Mezytylen został odkryty w 1837 roku. Naukowcy już od połowy lat 50 XX wieku wiedzą, że jest bardzo szkodliwy dla środowiska.


Autor: WIARUS  godzina: 19:31
"Po co panu wiadra i rękawiczki???" (dziennik.lowiecki.plhttps://streamable.com/j7kdvx)
    Człowiek z tłumu: "Obiecajcie, że pieniądze na promocyjny kalendarz wydacie na wiadra, rękawiczki i bosaki do sprzątania Odry." Takiej odpowiedzi się nikt nie spodziewał... kto to w ogóle jest???
    ODPOWIEDŹ NA PYTANIE POWYŻEJ
    Wiceminister Infrastruktury Grzegorz Witkowski (dziennik.lowiecki.plhttps://streamable.com/33jacx)
Niemcy skarżą się na brak komunikacji ze strony władz polskich, ukrywanie informacji o zatruciu rzeki Odry, bałagan po polskiej stronie, łamanie procedur bezpieczeństwa. Niemcy wyniki własnych testów wody z Odry mają opublikować jutro. Będą się domagać odszkodowań Źródło (dziennik.lowiecki.plhttps://www.tagesspiegel.de/berlin/massenhaftes-fischsterben-in-der-oder-deutsche-behoerden-wurden-aus-polen-nicht-ueber-gift-fund-informiert/28592162.html)

Autor: 28rafal  godzina: 19:48
narzynacz,,,,,podpowiedz temu id=cie do czego będą wiadra i rękawiczki? Podpowiem..Do zbierania nadodrzańskich, dzikich ziemniaków.. Mam obiecane wędzone ryby pozbierane nad rzeką.. Wyślę Ci w dużej paczce..

Autor: trucizna  godzina: 20:47
Wszystko zniszczą .Nawet tak dużą rzekę jak Odra. Kobyły w JANOWIE też wykończyli, a były najlepsze na świecie Wystarczyło kilka lat . Ja jednego tylko żałuję, że żaden piżdzielec tam się nie kąpał . To co tam widać serce kraje Żaden nie zainteresował się tym od lipca Ciekaw jestem co wymyślą

Autor: 28rafal  godzina: 20:49
Dobrze, że Niemcy podadzą jutro czym jest zatruta rzeka. Psie syny niczego nie wykryją. Odra długo będzie martwym ściekiem. Wyginęły ryby, raki, ''małże" to nasza potoczna nazwa. Będzie Narodowa Pustynia.. .

Autor: J.Chudy  godzina: 21:05
Nie wymagajmy od szumowin racjonalnych działań. Dziwne, że jeszcze Pana Tuska nie winią za tą tragedię. Może się okazać, że zatrudniony na etacie za marne 30 tysięcy znajomy pis-królika jest za to odpowiedzialny. Pisie syny burd.l nam z Polski zrobili.

Autor: Onufry wuj  godzina: 21:08
Skudlony, kanalarzu... Nie pisiory zatruły Odrę, tylko prywatne przedsiębiorstwo. Jesteś jak ten głupi Jasio, któremu wszystko się z d... kojarzy, a tobie z PiSem.

Autor: narzynacz  godzina: 21:08
Ale wy jesteście zaczadzeni . Kto puścił syf do rzeki ? Może S R A C E na swoich ?

Autor: kudłatyx  godzina: 21:28
Przestań piep.yć .ujowy prawako lewaku. Mniej ważne kto zatruł rzekę. Ważniejsze, że te skur..yny, nie poinformowały o tym ludzi. Ile dzieci i dorosłych będzie chorować po kąpieli w tym syfie? Ilu ludzi piło tę wodę? Itd. Co zrobili? Jak zwykle nic.

Autor: labul  godzina: 21:50
Jak macie ochotę na przeczytanie konferencji : https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-skazenie-odry-spiecie-na-konferencji-prasowej-zarzuty-do-min,nId,6214341 Po przeczytaniu sądzę, że kręcą. i ta obecna władza to tragedia dla Polski.

Autor: 28rafal  godzina: 21:56
narzynacz,,,,jak byłeś,,,,,tak jesteś,,, pie=ty...Gó=na rękawiczek nie niszczą, skóry z rąk nie wypalają..Gdzie komunikaty o zagrożeniu dla ludzi? Gdzie powiadomienie Niemiec jako sąsiada o zatruciu rzeki? Dlaczego ścierwa ukrywały to przez dwa tygodnie? Po co im wiadra i rękawiczki? :-)

Autor: trucizna  godzina: 22:12
Typowe piździe myślenie : piździelec zastanawia się kto zatruł rzekę, ale pizdzi zakuty łeb nie pomyśli, że pomimo tak długiego okresu piżdzielece mieli to w d..pie i nie reagowali , nie ostrzegli ludzi Powinny te piżdzie puste łby wszystkie się tam wykąpać i ich dzieci, a przy tym jescze się jej ochlać i jak te ryby leżeć na brzegu Piździe puste łby za to pamiętały, aby alertami zachęcać moherów do wyborów, albo powiadomić ich o zmianie nadawania TVP Videłki Mam nadzieję, że bez względu na kolor skóry i przynależność partyjną ta qrwa co to zrobiła będzie siedzieć Też odnoszę wrażenie , że oni już wiedzą

Autor: narzynacz  godzina: 23:10
A czy oni w 1939 roku nas informowali ? No dobra ....poważnie kto miał informować , Kaczyński w TVP wygłosić orędzie ? Są poinformowani bo wiedzą Trwa śledztwo , pobrano próbki , przyjdą wyniki . Zobaczymy , Co chcesz wiedzieć ? Tak już ?

Autor: kudłatyx  godzina: 23:15
Naganiacz, NIKT nie miał informować, bo w tym kraju NIKT nie rzadzi,,, tylko kradną. A po wuja są alerty RCB? Uwaga wiatr -działa,,, uwaga, idżcie do wyborów bo wirusa nie ma - działa ,,, ale uwaga zatruta rzeka, a władza ma was w doopie, już nie działa. ********

Autor: narzynacz  godzina: 23:25
Przestań szczekać jak mój pies pod drzewem na kota Czytam że po zgłoszeniu od wędkarzy natychmiast pobrano próbki wody ., Czytam dalej , że jest to prawdopodobnie jakiś silny rozpuszczalnik. Wystarczy kilkaset litrów na rzekę typu Odra . Jeśli to fabryka to ustalą , bo czegoś takiego nie można kupić w sklepie z rozpuszczalnikami ...ale ciekawe .Opolszczyzna ...

Autor: trucizna  godzina: 23:49
Podjęto próbki wody kiedy i co z nimi zrobiono i co w ogóle zrobiono ? piździ czerepie Kiedy dany był cynk ? Wiesz ? Czy co kurski nie powiedział...ale ciekawe To wina Tuska Piżdzi łeb sugeruje, że to Merkelowa odlała się do Odry .