Piątek
12.08.2022
nr 224 (6221 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: naganiacz, tłumacz szambonurku

Autor: labul  godzina: 00:01
Nikt nie widzi prawdę nie wygodną pisowi. Niemcy już mówią o odszkodowaniach. CHYBA CAJKA TO pikuś.

Autor: Duży Miś  godzina: 03:51
Jakim trzeba być desperatem, chyba, że bezmózgim komuchem, aby kąpać się w Odrze albo pić z niej wodę. Już komuchy mają winnego zatrucia rzeki. Jarosław Wielki jeżdżąc po Polsce podrzucił do Odry swój ślad biologiczny i rzekę zatruł. Na pewno nie jest to wina żadnej fabryki na Opolszczyźnie będącej niemiecką własnością. Przecież od swoich Niemcy nie będą żądali odszkodowania. No chyba, że są to polskie fabryki, tak jak "polskie" obozy śmierci w czasie II wojny światowej. Na razie Niemcom wyszło z badań zwiększone stężenie rtęci w Odrze.

Autor: 28rafal  godzina: 05:12
narzynacz,,,,Odra zatruta rtęcią. 13.07. smród i zdechłe ryby zaobserwowano przy śluzie na kanale poniżej PAŃSTWOWYCH ZAKŁADÓW CHEMICZNYCH W KĘDZIERZYNIE.. Rtęć wykryli Niemcy. Stężenie jest tak duże, że musieli podnosić zakresy pomiarowe. Dojdzie do skażenia Bałtyku.. Duży Miś,,,,deficyt rozumkowy bez zmian...

Autor: 28rafal  godzina: 05:17
TVPszczujnia w połowie wiadomości poświęciła 55 sekund na eko-katastrofę Odry. Duży Misiu,,,,łykasz szczujnię?

Autor: 28rafal  godzina: 05:43
Oglądam teraz program z wczoraj. Gostek z Państwowej Inspekcji Ochrony Środowiska pier=li, że niczego w wodzie nie wykryli..Próbki nie wykazują obecności żadnych substancji chemicznych!!!!!! Ludzie,,,,gdzie my żyjemy??

Autor: narzynacz  godzina: 06:05
Koniec świata ....

Autor: 28rafal  godzina: 06:24
narzynacz,,,,,Noooo,,, bardzo celne spostrzeżenie.. Pisałeś je z Dużym Domisiem?

Autor: kudłatyx  godzina: 06:25
Naganiacz, dokładnie,,,, koniec świata i koniec Pisdzielców. Pier..olne Pisie komuchy,,, Dokładnie jak komuchy poinformowały o Czarnobylu,,, po dwóch tygodniach. Naganiacz, koniec świata ogłaszałeś jak ekologiczne goowno z Czajki płynęło a teraz nic? Doktoratu nie piszesz? Was już się nie da leczyć, was trzeba zamykać. ******** pisiesyny!

Autor: 28rafal  godzina: 06:54
narzynacz ,,,,,napisz coś jeszcze..Napisz: "Porównanie toksyczności guf=a i rtęci" Chyba, że pisdzielcze guf=a zawierają 30% rtęci i to jest powodem pisdzielczego małomózgowia?

Autor: WIARUS  godzina: 07:46
Niemieckie media: W wodzie z Odry wykryto wysokie stężenie rtęci (dziennik.lowiecki.plhttps://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-niemieckie-media-w-wodzie-z-odry-wykryto-wysokie-stezenie-rt,nId,6216079)


Autor: 28rafal  godzina: 07:59
narzynacz,,,,może to hodowla in vitro pisiego narybku pękła i rtęć jako środek uszkadzający mózgi przyszłych młodych pisiorów wylała się do kanalizacji. Czarnek w swojej książce HIT wspomina o takich hodowlanych dzieciach.. Rtęć jest bardzo szkodliwa dla ludzi i zwierząt Niemiecka Federalna Agencja Środowiska przypomina, że rtęć jest toksyczna dla ludzi i zwierząt. Ponieważ nie może być wydalona przez organizm, gromadzi się w nim. Na to w Polsce zwraca uwagę też dr Paweł Grzesiowski. Lekarz przypomniał, że rtęć jest szczególnie niebezpieczna dla dzieci i kobiet w ciąży. Uszkadza mózg, nerki, jelita. "Rtęć wchłania się przez skórę, drogi oddechowe, układ pokarmowy. Należy zachować ostrożność" - ostrzega medyk. Wyniki badań Niemców niepokoją też polskich polityków opozycji oraz komentatorów. "Nie potrafimy zrobić od dwóch tygodni badań, a o grozie sytuacji dowiadujemy się z Niemiec" - stwierdziła senator Barbara Zdrojewska. -Wyniki badań Niemców niepokoją też polskich polityków opozycji -Wyniki badań Niemców niepokoją też polskich polityków opozycji -Wyniki badań Niemców niepokoją też polskich polityków opozycji -Wyniki badań Niemców niepokoją też polskich polityków opozycji

Autor: 28rafal  godzina: 08:31
Co tam Odra! Mamy radosny dzień...Można dzisiaj zjadać mięso...Ludzie radujcie się! Zapadła decyzja..Biskupia Rada Państwa wydała zgodę na dzisiejsze mięsożarcie. Decyzja podyktowana była ubytkiem ryb jadalnych z Narodowych Wód Polskich... Informujemy, że zgodnie z decyzją publiczne jedzenie mięsa w dniu 12.08.2022 nie będzie penalizowane.

Autor: kudłatyx  godzina: 08:38
28rafał, łaskawcy,,,,, ludzcy panowie, dzięki ,,,,, pewno bym z głodu umarł, nad 2 kg golonką ,,,

Autor: 28rafal  godzina: 08:52
Dawno nie było tak Łaskawych Władców..Duży Gumiś tak się ucieszył, że łzami rzewnymi się zalał..Za komuny tego nie było. Nikt nie odwoływał piątkowego zakazu..

Autor: trucizna  godzina: 09:03
Rafał Gdzie to podali i który skuklusklan ?

Autor: kudłatyx  godzina: 09:52
to się musiało tak skończyć ,,, (dziennik.lowiecki.plhttps://www.facebook.com/photo/?fbid=599634561683851&set=a.126734835640495)

Autor: narzynacz  godzina: 09:53
Przekroczyłem Odrę na S3 Nie widać objawów paniki . .

Autor: trucizna  godzina: 10:17
Od miesiąca nie widać Wszyscy są spokojni, a w wodzie rtęć Nawet Bałtyk może być zagrożony Podali to w TV Vidły

Autor: Alej.....  godzina: 10:23
Jakie ryby, jakie bobry?? W piach, nadmiarowo, poszło ponad 100k ludzi i... pis mydło zjadł.

Autor: 28rafal  godzina: 10:32
trucizna,,,,w Wyborczej,,ze względu na pielgrzymki docierające na J.Górę..

Autor: WIARUS  godzina: 11:09
To już przekracza wszystkie stopnie przyzwoitości w powstałej sytuacji. Kpina z Polaków! (dziennik.lowiecki.plhttps://twitter.com/patrykmichalski/status/1557849120500752384?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1557849120500752384%7Ctwgr%5Eefe3683edeb44bd1c909ca87f20c66b59b2549de%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Ffeedly.com%2Fi%2Fcollection%2Fcontent%2Fuser%2Fe0c866e8-25cf-47c8-b760-01cc15499f34%2Fcategory%2Fglobal.all) 10 rzeczy, którymi zajmował się prezes Wód Polskich podczas katastrofy na Odrze (dziennik.lowiecki.plhttps://aszdziennik.pl/140917,10-rzeczy-ktore-martwily-przemyslawa-dace-prezes-wod-polskich)
    Władze zareagowały lakonicznie dopiero 10 sierpnia 2022 pod gigantycznym naciskiem w mediach społecznościowych. Tym samym decydenci Wód Polskich kierowani przez prezesa Daca narazili życie i zdrowie mieszkańców Doliny Odry, ich dzieci i zwierząt. Są winni ekologicznej hekatombie setek tysięcy rzecznych stworzeń. Nie pozwólmy tego zostawić bezkarnie!
„zwykły obywatel, ambasador rzeki Małej”

Autor: trucizna  godzina: 11:16
Ja czkam tylko jak wielki post skrócą o połowę Co to w ogóle za twór te Wody Polskie ? Czym się oni w ogóle zajmują ? Kolejne ciche koryta dla piździch nienażartych gęb Rozj..bać to w drobny pył

Autor: WIARUS  godzina: 12:05
Składamy wniosek o ogłoszenie stanu klęski żywiołowej! (dziennik.lowiecki.plhttps://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,28783521,katastrofa-na-odrze-marszalkini-woj-lubuskiego-skladamy-wniosek.html) Dziewoklicz (dziennik.lowiecki.plhttps://www.rmf24.pl/regiony/szczecin/news-zakaz-wchodzenia-do-wody-na-kapielisku-dziewoklicz-pojawily-,nId,6216345)


Autor: Onufry wuj  godzina: 12:37
Jedni "znajdują" jakiś mezytylen. Rtęci nie znajdują. Dla odmiany Niemiachy, węszące pod jakim pretekstem dokopać Polsce "znajdują" rtęć, mezytylenu nie znajdują. Kupy się to nie trzyma, poza chęcią dokopania pisiorom. Oczywiście bardzo niskiego stanu rzeki i bardzo wysokich temperatur od których mogły zdechnąć ryby, lewackie hejterstwo nie uwzględnia, bo za pogodę PiS jeszcze nie odpowiada. Przynajmniej na razie, bo skoro udało się lewusom przepchnąć bajeczkę o rzekomo antropogenicznym globalnym ocipieniu, to troszkę jeszcze potresować lemingi i uwierzą że PiS odpowiada za brak deszczu. Albo za zbyt dużo deszczu, w zależności od aktualnego zapotrzebowania propagandowego.

Autor: Alej.....  godzina: 12:45
Gorzej! Z chęci dokopania pisiorom zatruli rzekę! Ciekawe, kiedy ujoza się zorientuje...

Autor: WIARUS  godzina: 12:50
    Trzeba głośno krzyczeć o tym, że my mówimy o katastrofie ekologicznej, jakiej nie widzieliśmy za naszego pokolenia nad tą rzeką. Ludzie chcą iść do fabryki, która to prawdopodobnie zrobiła i dokonać samosądu. Niech władza się obudzi! – alarmuje aktywista Michał Zygmunt. - Odra wygląda w taki sposób, że fala chemicznego ścieku z górnego brzegu rzeki przedarła się już w stronę ujściową, w okolice Szczecina, za chwilę dostanie się na jezioro Dąbie, na Zalew Szczeciński i jak na razie niewiele traci na swoim zabójczym impecie… To dopiero początek gigantycznej katastrofy, którą będziemy obserwowali w najbliższych dniach. Ja jestem teraz w Szczecinie. Od środy służby odpowiedzialne za rzekę uspokajają, że mieszkańcy województwa zachodniopomorskiego mogą spać spokojnie. Dyrektor Wód Polskich w Szczecinie powiedział w Radiu Szczecin, że „możemy być dobrej myśli”. Prezes Wód Polskich też powiedział, że jest bezpiecznie, więc ja go zapraszam nad Odrę. Jego i każdego, kto mówi, że wszystko jest w porządku. Zorganizuję im wycieczkę, mogą wziąć kąpielówki i śmiało się wykąpać, skoro jest w porządku. Pokażę im też wszystkie zdjęcia, które dostaję od ludzi, którzy tak jak ja mieszkają nad rzeką albo po prostu spędzają tu czas. Zdjęcia martwych ryb, martwych bobrów, poparzonych rąk ludzi. Następnym krokiem będzie śmierć ptaków, które żywią się rybami. Kiedy płyną śnięte ryby to bieliki, rybołowy, kanie i masa innych ptaków, będzie je przecież jeść.
„Tego nie można tak zostawić” (dziennik.lowiecki.plhttps://oko.press/tysiace-podpisow-za-odwolaniem-prezesa-wod-polskich-tego-nie-mozna-tak-zostawic/)


Autor: kudłatyx  godzina: 13:02
Kupy się to nie trzyma, ,, ale pojeb,,,, fakt, kupy się to nie trzyma,, ale wielką kupę, to masz we łbie! Miliony stworzeń, ryb, zwierząt, ptaków,,, otrutych,,, ,, wiele ludzi kąpało się w tej rzece, wiele piło wodę,,, to już martwa rzeka,,,, a ten chwali kaczora, ty musisz nieć we łbie PiSią kupę z rtęcią,,,, to wiele tłumaczy,,,

Autor: Onufry wuj  godzina: 13:08
No dalej się skudlone poszczekiwania kupy nie trzymają. Pili ludzie wodę? Pili Nikt nie umarł, nikt się nie struł. Padły ryby, zdrowi ludzie, czyli nie trucizna te ryby zabiła, POpaprane matołki...

Autor: narzynacz  godzina: 13:15
Też mogli zatruć celowo ....logiczne Wuju bo jest wojna gospodarczą między nami a szkopami czekam co powiedzą Puławy . Instytut w Berlinie to mi się z radiostacją w Gliwicach kojarzy . Pewne jest jedno . Wykryto dużo tlenu . Moja czytała już o tym tydzień temu .. Znaczy że doszło w wodzie do jakiejś reakcji utleniania . Czy rtęć może za to odpowiadać , nie wiem ale wątpię. Ostatni bardzo wiele dzieje się na Odrze i jej ujściu Wszelkimi sposobami walczą z odnowa żeglugi na Odrze i rozbudową portów u jej ujścia Odra ma być dzika a Ren żeglowny . To może być też prowokacja. Nie wykluczam tego . Równie dobrze tuszowany wypadek Znane jest miejsce , w przypadku gdy dowiemy IE co to jest wskazanie winnego zakładu nie będzie problemem .

Autor: kudłatyx  godzina: 13:34
Przestańcie pojepane Pisiory pitolic. ŻADEN PiSI SKU,WIEL PRZEZ PONAD DWA TYGODNIE NIE OSTRZEGŁ LUDZI, ŻE WODA JEST ZATRUTA,,,, a wiedzieli. Nie zrobili NIC. PiSie komuchy,,, z informacją jak po Czarnobylu,,, Wszystko zrujnują,,,,

Autor: Alej.....  godzina: 13:36
"czekam co powiedzą Puławy" Coś te Puławy wymownie milczą... Przez ponad dwa tygodnie nie są w stanie zrobić prostych badań wody?

Autor: trucizna  godzina: 14:01
Ja słuchałem, że dopiero próby dzisiaj trafiły do Puław

Autor: narzynacz  godzina: 14:03
Gdzie był TVN ? Pilnował konstytucji ? Nie podali ,? Nikt nie dzwonił na czerwony telefon radia Z ?

Autor: narzynacz  godzina: 14:06
Skąd wiesz że proste ? Proste badania to robi powiatowa stacja sanepidu .

Autor: narzynacz  godzina: 14:33
Wojewódzki inspektor ochrony środowiska w zielonej górze twierdzi że nie ma rtęci , w szczecinie też badali . Dezinformacja, nawet TVN boi się powiedzieć że to rtęć ... Ciekawe ...dzieje się

Autor: 28rafal  godzina: 14:41
Byłem właśnie nad Odrą...Ryby płyną. Paniki narzynaczu nie ma. Towar jest w sklepach.

Autor: 28rafal  godzina: 14:57
PERCHLORAN MERCUROUS Synonimy NADCHLORAN RTĘCI (I); NADCHLORAN RTĘCI; NADCHLORAN RTĘCI, ODWODNIONY; NADCHLORAN RTĘCI (I) CZTEROHYDRAT 99+%

Autor: trucizna  godzina: 15:54
Czekali, aż TVP Vidły podadzą . Bardziej są wiarygodni

Autor: kudłatyx  godzina: 15:59
Byłem nad Wisłą. Woda kryształ, ale tu rządzi Pan Trzaskowski. Pisie mendy kompać się,,, do Odry,,,, potem pływać do góry brzuchami,,,, przynajmniej zaosczędzimy na utrzymaniu przyszłych więźniów. Dobry pisior, to wykąpany w Odrze pisior. Wieczne ......

Autor: WIARUS  godzina: 17:48
"Za co wy dranie bierzecie pieniądze?" (dziennik.lowiecki.plhttps://news.upday.com/pl/w-odrze-wykryto-rtec-za-co-wy-dranie-bierzecie-pieniadze-i-polski-czarnobyl-komentarze/?utm_source=upday&utm_medium=referral)


Autor: narzynacz  godzina: 18:24
He he he he " Może być tak, że są to substancje, które znalazły się w Odrze już dawno, ale normalnie przy średnim stanie wody nie stanowią żadnego problemu - przekazał minister środowiska Brandenburgii" Każdy ekolog wyciera upe papierem toaletowym He he he teraz czytam że ekologicznie go się wybiela ciężką chemią .. Ściskać pośladki , walić klocka za stodołą jak dawniej bywało Albo na wydmach .... Jedna spłuczka czystej wody , jedna kupa i trochę papieru razy 700 tyś a to tylko Wrocław ....cały rok , całą dobę Jarosław Kaczyński trybunał stanu .....nic z tym nie zrobił Walić klocki w pokrzywach za stodołą . Będzie nowy eko trend Alej piszesz się na to ?

Autor: narzynacz  godzina: 18:28
Jest Miler w TVN Stary komuch z PZPR PiS zatruł społeczeństwo , a potem Odrę Teraz łączy to z covidem ...... Napluł bym mu w ryj na ulicy ....

Autor: narzynacz  godzina: 18:32
Oplułem telewizor . ..

Autor: kudłatyx  godzina: 18:36
Naganiacz, mogłeś walić klocki w krzakach, a nie wpuszczć do Czajki i pisać goowniany doktorat na temat 1 zdechłej ryby. Naganiacz, nie o klocki tu chodzi, tylko o bandę Pisich nieudaczników, którzy nie poinformowali obywateli o grożącym niebezpieczeństwie. W Odrze dzieci i dorośli ludzie się kąpali.... zwierzęta piły wodę itd. Niejeden człowiek jeszcze z tego syfu zachoruje... ale was interesuje tylko koryto,,,, a nie ludzie. To jest martwa rzeka. Pójdziecie siedzieć ...

Autor: narzynacz  godzina: 18:47
Duży Miś ci napisał kim trzeba być aby włazić do Odry Selekcja naturalna . . .. Myślę że nikt miejscowy nie jest taki głupi. Zadam pytanie , gdzie był TVN ? Tam płyną wasze uwna , tam płynie syf z fabryk żebyście w sklepie mogli konsumować ... ...ryba z Odry .... Teraz każdy ekolog .. Czekam na wynik próbek wody z Puław i co znajdą w rybach. Miler szmata krzyczy w TVN że Niemcy będą występować o odszkodowanie .....

Autor: August  godzina: 19:04
Narzygacz i nie jest to literówka – przypomnij sobie swoje wymiociny które tu oddawałeś na portalu gdy Trzask Wisłę zarzygał . Kolejna odsłona pis dzielczej hipokryzji ? . Miler ze swoimi porównaniami do pięt ci nie dorasta .

Autor: narzynacz  godzina: 19:09
No ale tam winny był od razu .....miejska oczyszczalnia warszawki .. . Napisz mi kto zatruł Odrę . August śmiało . Dawaj . Opole Wrocław .. te rejony .. mateczniki PiSu ? Coś rezydent Wrocławia cicho siedzi ....taki był zawsze aktywny .

Autor: August  godzina: 19:21
Najsławniejsi obecnie ‘’ piśiory ‘’wywodzący się z matecznika Opole to Jaki i mój ulubieniec Kowalski . Oni już wiedzą i niebawem upublicznią – zatruł Tusk. Mnie nawet dziwi że ze swojej komórki po odebraniu smsa ich tu nie uprzedziłeś i jeszcze nie nagłośniłeś tej oczywistej oczywistości.

Autor: narzynacz  godzina: 19:22
Ostatnie August Z czajki się nabijano , łacha darto , podobnie jak z kóz co zdechły na środku Wisły Wy plujecie jadem , macie dzikie oczy , obłęd ...

Autor: kudłatyx  godzina: 19:42
Naganiacz, nie rżnij głupa. Mniej ważne kto zatruł Odrę. Ważne, które skur..ysyny, nie zawiadomiły ludzi przez DWA TYGODNIE. Goowno ci przeszkadzało, ale rtęć już nie. Na wuja nam taka władza. Pójdziecie siedzieć.

Autor: August  godzina: 19:44
Narzygacz - Temat nie dotyczy ''dzikości oczu'' a dokładnie takich relacji - rządzący obywatel . Był już premier, którego karierę zatopiła Odra. Równo 25 lat temu Włodzimierzowi Cimoszewiczowi zaszkodziła wypowiedź pozbawiona empatii i wyczucia podczas powodzi tysiąclecia. Mateusz Morawiecki nie wyciągnął lekcji z tego błędu i dziś udaje, że to nie jego problem. (dziennik.lowiecki.plhttps://www.rp.pl/komentarze/art36864461-jacek-nizinkiewicz-pis-liczy-ze-sprawa-odry-przycichnie-ale-moze-sie-przeliczyc)

Autor: 28rafal  godzina: 19:59
''Wy plujecie jadem , macie dzikie oczy , obłęd ...'',,,,,, Ty jesteś naprawdę mocno pizgnięty.

Autor: narzynacz  godzina: 20:12
Słyszałem i widziałem Millera w TVN oraz innych ekspertów .czytałem oko pres komentarze . Obłęd oszołomów Gdzie jest rtęć ? 50 próbek nie ma nic . Zrobią kilkaset a jak dalej nie będzie co powiecie ?

Autor: narzynacz  godzina: 20:14
Ponawiam pytanie . Wyjecie jak rezusy .

Autor: WIARUS  godzina: 20:21
Panowie uprzejmości sobie prawią a tymczasem nie bez przyczyny panuje chaos informacyjny pochodzący z instytucji, które milczały na temat skażenia Odry. Jedni szukają, metali ciężkich, inni rtęci i rozpuszczalników z próbek pobranych przedwczoraj, wczoraj i dziś a premier (dziennik.lowiecki.plhttps://news.upday.com/pl/skazenie-odry-polecialy-pierwsze-glowy/?utm_source=upday&utm_medium=referral) już zdymisjonował prezesa Wód Polskich i GIOŚ (dziennik.lowiecki.plhttps://www.facebook.com/100044431989580/posts/pfbid02e2q9MAEQDup1BLVEU1AfXb5pWFjtxEz4kaSXtALNJ1GHhGX4MZJ6vynNGW9aDPWWl/?d=n) twierdząc, że w żaden sposób nie można było przewidzieć tego zdarzenia ale reakcja służb mogła nastąpić szybciej. Stwierdził: - nie ulega też wątpliwości, że mamy do czynienia z jednym z najpoważniejszych zakażeń środowiska od dawna! No i dalej, że nie spocznie dopóki źródło i skutki nie zostaną jak najszybciej wykryte i usunięte a cała sytuacja odpowiednio wyjaśniona.

Autor: narzynacz  godzina: 20:23
Kudłaty , co zrobił samorząd , straż rybacka ? Było zgłoszenie na 112 , prezydent Wrocławia , inni ? Wszyscy bawili się u Owsiaka na koncercie? Urwa ktoś musiał zostać nad tą Odrą . Chociaż sołtys albo radny powiatowy .... Nikt do TVN nie zadzwonił .....? Pajacowanie ciąg dalszy ... W Warszawie mają wiedzieć co się dzieje w krzakach nad Odrą ...

Autor: WIARUS  godzina: 20:43
12 sierpnia 2022, 10:22
Cały czas czekamy na próbki ryb z Odry do badania. (dziennik.lowiecki.plhttps://gazetalubuska.pl/wyniki-badan-padnietych-ryb-z-odry-najwczesniej-w-niedziele-wieczorem-do-tej-pory-probki-jeszcze-nie-dotarly-dla-laboratorium/ar/c14-16665759)
PS Jakby na to nie patrzył (nawet przez różowe okulary) to jest ta sytuacja zlekceważeniem problemu, opieszałym działaniem albo nawet zaniechaniem działania wszystkich instytucji zajmujących się ochroną środowiska i mających prawny obowiązek, siły i środki do bieżącego monitorowania sytuacji skażeń na obszarze kraju!

Autor: August  godzina: 20:51
Warszawa nadal ''inwigiluje'' (dziennik.lowiecki.plhttps://www.komputerswiat.pl/artykuly/redakcyjne/jak-dziala-system-pegasus-to-totalna-inwigilacja/e4rkez2pegazusem) - o pogrzebie Pegasusa nie doniesiono . Doskonale wie jak minęła noc w alkowie u Narzynacza . To o skarżeniu wód Odry Owsiak a może Olejnik powinna Pinokia poinformować ? .

Autor: 28rafal  godzina: 20:57
"Posłanka Tracz: Alarmowaliśmy rząd PiS o katastrofie ekologicznej na Odrze od ponad tygodnia. Nie reagowali" o naszych alarmów o katastrofie ekologicznej na Odrze instytucje rządowe nawet nie ostrzegły mieszkańców, że nie powinni przebywać nad rzeką. System alertów RCB nie działa - mówi posłanka Małgorzata Tracz z Partii Zielonych. Mateusz Kokoszkiewicz: Była pani pierwszą polityczką, która zainteresowała się tematem katastrofy ekologicznej na Odrze. Skąd dotarły informacje o problemie? Małgorzata Tracz: Informacje dotarły do mnie ze środowisk wędkarskich. Pan Andrzej Świętoch z wrocławskiego oddziału Polskiego Związku Wędkarskiego pisał dramatyczne posty o tym, co działo się z rybami w Odrze. Moje biuro poselskie zadzwoniło do prezesa, rozmawialiśmy na temat sytuacji. O katastrofie ekologicznej na Odrze wiadomo był od początku miesiąca. Posłanka Zielonych informowała rządzących o śniętych rybach już 3 sierpnia, ale dopiero niedawno Wody Polskie i ministerstwo zaczęli badać stan zatrutej rzeki.

Autor: narzynacz  godzina: 21:37
Na czym polegał alarm ? Jedna baba drugiej babie w kuluarach wsadziła grabie . ..? Środowisko wędkarskie wykonuje telefon 112 Drugi do TVN i Polsat Samorząd nad brzegiem rzeki , setki działaczy , radnych , burmistrzów ....każdy z parciem na szkło i nic . Cisza .

Autor: 28rafal  godzina: 21:40
I nic . Cisza .!

Autor: August  godzina: 21:51
I nic . Cisza .! Jaka cisza ? Narzynacz broni jak Jaruzelski socjalizmu bezhołowia będącego ewidentnie ściekami z pisuaru.

Autor: kudłatyx  godzina: 21:53
Naganiacz, oczadziały jesteś i to wiemy,,, ale przynajmniej nie rób z siebie durnia, jak .ujoza.

Autor: narzynacz  godzina: 22:02
Gadaj gdzie jest rtęć ? 50 próbek z trzech województw . Wszystkie czyste . Wiadomość o rtęci to kłamstwo albo prowokacja . Niemcy oficjalnie nie potwierdzają . Mówią że to informacja medialna . Bawiłeś się w głuchy telefon ? Radiostacja w Gliwicach . Kto i dlaczego puścił plotkę o rtęci i to jeszcze tak że wszyscy to podchwycili. Trzepią wszystkie zakłady nad Odrą . Na razie nic nie ma . Coraz bardziej uważam że to jest prowokacja . Przekonał mnie Miler . Oni chcą wywalić rząd . Już szmaty atakują przez Brukselę . Jaki on jest agresywny , jak gadają . Tydzień temu nazwał Polskę bękartem . To jest gruba akcja . To nie jest zwykłe szambo , zwykła trucizna . Już by to mieli . Lekceważyłem to na początku . Mało wody , ścieki , jakiś wypadek w fabryce , lewizna .... Ale to jest coś grubego . UJ z rybami . To może być polityka

Autor: kudłatyx  godzina: 22:09
Naganiacz, to jest gruba polityka,,, PiSie Skurfiiele, przez PONAD DWA tygodnie nie poinformowali mieszkańców, że rzeka jest zatruta. Od informowania nie jest Bruksela czy Berlin, tylko PiSis skurfiele siedzace przy korycie.

Autor: August  godzina: 22:13
Narzynacz – tak to prowokacja!!! Antoniemu powołać kolejną ‘’smolną ‘’ komisję i będzie - ‘’już jesteśmy blisko prawdy’’ - - przez kolejne 10 lat . Gdyby nie Miler to byś z braku info zmarł na suchoty .

Autor: narzynacz  godzina: 22:17
August jesteś tak inteligentny jak ruska kadra oficerska ..... Wpisujesz się w średnią ..

Autor: August  godzina: 22:22
Dziękuję doceniam porównanie – oni przynajmniej nie mają przez własnego przywódcę narodu przypiętej łatki zbrodniarza jak nasi starsi szeregowi z WOP .

Autor: narzynacz  godzina: 22:27
Kudłaty , w Kędzierzynie robią badania wody codziennie Spłynęły tam ryby 15 lipca i robili dodatkowe . Nic nie wykryli . Czytam sobie o tym właśnie . Nie napinaj się tak , szczekasz jak mój pies . W kółko to samo . Fakt że zrobiono tyle badań i nic nie wykryto jednocześnie mamy taką dezinformację i akcje komuchów , a ewidentnie coś do tej Odry wpuszczono powinno rozbudzić czujność najgłupszego szympansa . Żaden duży zakład po cichu by tego nie zrobił. Za dużo ludzi wie Ktoś by pękł . Jeszcze teraz. Są miejscowi . Ktoś by coś wiedział . To już by się wydało .

Autor: August  godzina: 22:41
Nic nie wykryto i nie ma problemu - tylko ryby poszły spać '' ‘’ wszystkie rybki śpią w jeziorze ‘’ (dziennik.lowiecki.plhttps://www.youtube.com/watch?v=fmhhfWfTZ3Y) To ruscy jednak wspólnie i w porozumieniu z Milerem Jarka obalają. Nie to jednak Merkelowa Tuskowi fotel premiera rychtuje. Jest jeszcze jedna opcja - imperialiści jak onegdaj stonkę jakieś paskudztwo do Odry wrzucili.

Autor: kudłatyx  godzina: 22:48
No zobacz naganiacz swoim zlepkim,,,, teraz chcesz robić badania? Po dwoch tygodniach? Szkoda, że nie za rok. A jak Czajka wylała, to ci badania nie były potrzebne, tylko się doktoryzowałeś na szambie,,, jak szambonurek 😂 Wg twoich teorii spiskowych, Czajka, to był spisek Ciemnogrodzkiej i Mińska, by załatwić Trzaska! Naganiacz, uj mnie obchodzi spisek, MNIE OBCHODZI. DLACZEGO. PISIA. MAFIA. PRZEZ. DWA TYGODNIE NIE ZROBIŁA NIC... NAWET LUDZI NIE OSTRZEGŁA. Pisie skurfysyny!!!

Autor: narzynacz  godzina: 22:57
Czyli uwno cię obchodzi ........ Kup sobie jutro Głos Wielkopolski .