Piątek
12.08.2022
nr 224 (6221 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: .uju, tłumacz.

Autor: August  godzina: 00:21
Helenko z Helu Ty naprawdę oczekujesz jakiejś sensownej odpowiedzi Onufrego. Obstawiam - będzie na modłę Narzynacza zaistnienie - jak tu w tym wątku o biurze turystycznym.

Autor: J.Chudy  godzina: 07:49
.uj nie zna podstawowych zasad obowiązujących w turystyce, a mądrzy się pokazując swoją głupotę w kolejnym temacie. Obecnie .uj chleje na Mazurach, a w przychodni kowal go zastępuje. Wciskaj kit radiomaryjnym. Tu, poza narzynaczem guupich .....brak.

Autor: 28rafal  godzina: 08:35
''Obecnie .uj chleje na Mazurach, a w przychodni kowal go zastępuje.'',,,,,może to dobrze dla chorych?

Autor: kudłatyx  godzina: 08:40
".uj chleje",,, zawsze to kilka istnień uratowanych,,,

Autor: J.Chudy  godzina: 08:41
To niech by już tam został, jako majtek ?

Autor: trucizna  godzina: 09:52
Kierowcę jak na trasę też wzięli w typie ,, Brata Józefa " Teraz będzie jazda z ubezpieczeniami . Zwalają to na zakonnicę która zginęła

Autor: Onufry wuj  godzina: 10:43
Helahel Jak grzecznie prosisz, to wuj ci grzecznie odpowie. Wiesz czym się różni zwierzę wolno żyjące od zwierzęcia hodowlanego? Jak nie wiesz, to konotuj w kajeciku, łaskawie pouczam: Dumny wolny dzik, niczym prawak, rozmnaża się naturalnie. A hodowlanej świni właściciel czasem pozwoli się naturalnie rozmnożyć, ale coraz częściej stosuje zabieg hodowlany w postaci sztucznej inseminacji. Ta sztuczna inseminacja to jest HODOWLA. To czemu Normalni by nie mieli też nazywać hodowlą sztucznego rozrodu ze sztuczną inseminacją u ludzkich odpowiedników świń - czyli lewaków?

Autor: kudłatyx  godzina: 12:47
.uj, ty naprawdę jesteś kret,,em!