Piątek
12.08.2022
nr 224 (6221 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Kudłatyx, tłumacz :)  (NOWY TEMAT)

Autor: Onufry wuj  godzina: 11:47
Platforma Osadzonych nie lubi Prawa. I Sprawiedliwości też nie lubi 😋 (www.grzechy-platformy.org/platforma-o-pierwszym-wyborem-przestepcow/)

Autor: Onufry wuj  godzina: 11:57
Zbóje w Paplamencie zbójeckiej Unii Lewackiej też chcą mieć swoich reprezentantów 😁 (dziennik.lowiecki.plhttps://wmeritum.pl/wybory-w-wiezieniach/282279)

Autor: xatsap  godzina: 11:59
Odpowiedź jest bardzo prosta. Polityka PO daje im nadzieję na uczciwe życie przez to uniknięcie powrotu do aresztu. PiS za *****. *** i mówienie o nich i o czarnych prawdy będzie zamykać.

Autor: Alej.....  godzina: 12:33
To całkiem zrozumiałe. Chodzi o elementarne bezpieczeństwo. Gdy, za PO, powiesił się więzień to min. sprawiedliwości podał się do dymisji. Gdy, za PiSu, nadmiarowo poszło do piachu ponad 100 tyś Polaków to (pis mydło zjadł - jest takie powiedzenie) min. zdrowia ma się świetnie, na tym samym stołku. Ludzie niezaczadzeni mają instynkt samozachowawczy. Ci w więzieniach też.

Autor: kudłatyx  godzina: 12:42
to ja zapytam,,,, jakie poparcie miał PiS w psychiatrykach i domach opieki? 100% teraz wiadomo dlaczego .uj jako pacjent tegoż oddziału,,, kocha prezesa swego!! leki .uju, leki, tylko systematycznie,

Autor: Onufry wuj  godzina: 12:42
"Polityka PO daje im nadzieję na uczciwe życie" Buaaachachachaaa 🤣🤣 No to powiedzcie totalniaccy mędrcy, czemu więzienia zapełniały się przez 8 lat rządów PO?

Autor: kudłatyx  godzina: 12:44
więzienia dopiero zaczną się zapełniać,,,,, po następnych wyborach!

Autor: Onufry wuj  godzina: 12:56
W ciągu ostatnich 12 lat liczba osadzonych w polskich więzieniach spadła w pewnym momencie o około 15 tys., by ustabilizować się na poziomie około 74 tys. osób. To 10 tys. mniej niż w szczycie z 2013 r., gdy było ich 85 618. A teraz powiedzcie lewusy, na jakiej podstawie snujecie te urągające rozumowi "wnioski" jakoby "polityka PO daje więźniom nadzieję na uczciwe życie", skoro najwięcej więźniów przybyło na rok przed końcem niesławnych rządów niejakiego Tuska?

Autor: kudłatyx  godzina: 13:04
bo wtedy siedzieli złodzieje,,,,,, dzisiaj złodzieje rządzą,,, w samej kancelarii vateusza jest więcej pracowników, niż w fabryce Fiata,,, i wszystko w temacie.

Autor: Onufry wuj  godzina: 13:21
I ci masowo siedzący w więzieniach za rządów PO złodzieje głosowali na PO, bo, cytuję "Polityka PO daje im nadzieję na uczciwe życie" 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Oszczerstwa o rządzących dziś złodziejach możesz sobie głęboko w tuskę wsadzić. Złodziej jest po prawomocnym wyroku sądu, a nie że tak sobie w paranoicznym widzie totalniak uroił

Autor: kudłatyx  godzina: 13:26
.ujoza, ten prawomocny wyrok sądu dotyczy też Nowaka? Od ilu lat jest już winny, bez prawomocnego skazania? Nie kompromituj się totalitarniacki prawacko-lewacki chłopie!

Autor: J.Chudy  godzina: 14:18
..uju, już znam odpowiedź. Sąsiad jest klawiszem w Białołęce. Zapytałem dlaczego taki wynik głosowania był u nich. Dziwił się, że nie wiem. Przed wyborami wice ministrowie - to takie KAKAO - objeżdżają zakłady karne i "podpowiadają" jak skazani powinni głosować. Złodziejskim obowiązkiem jest robienie im na przekór. Znikomy procent głosujących na pis, to pedofile, gwałciciele i damscy bokserzy. Niby proste, a nie domyśliłem się. Ale żebyś ty o tym nie wiedział ? Ps. Ustosunkuj się do wypowiedzi kudłatego i odpowiedz, jak w Domach Opieki pacjenci objęci opieką paliatywną "świadomie" na pis głosowali ?

Autor: trucizna  godzina: 15:51
Niech przejrzy też jak głosowały wszelkiego rodzaju DPS-y Tam nie było 97 % . A co ? Po sto

Autor: xatsap  godzina: 15:58
Trucizna, on swoją "prawdę" goownem oblepi i odpowie. Tego to nawet ksiądz Tishner nie przewidział.