Czwartek
18.08.2022
nr 230 (6227 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: In vitro

Autor: Onufry wuj  godzina: 06:40
Yayec z lewactwa równie durnego co nienawistnego ciąg dalszy: Tzw. Ośrodek Monitorowania Czegośtam, założony przez skazanego na 4 lata więzienia za oszustwa Rafała G. podkablował i przed sądem chce stawiać Normalną, za to że porównała hodowlę ludzi w szkiełku do hodowli psów. W takim razie logicznie rzecz ujmując jest też niezły tłumek lewaków do zapuszkowania, którzy też zrównują ludzi oraz psy. Każdy lewak, który do psa mówi "mój syneczku", o suce mówi "dziewczynka" lub o przygarnięciu psa "adopcja" - zrównuje dzieci z psami. Do pierdla!!! 🤣🤣🤣🤣🤣

Autor: 28rafal  godzina: 06:52
Do szpitala,,,a później długa rehabilitacja..

Autor: J.Chudy  godzina: 07:14
To myślisz - Rafale - , że dla .uja nie ma już ratunku??? Ja bym próbował wysłać go na rok do jakiegoś ośrodka prowadzonego przez siostry zakonne. To specjalistki od ciężkich przypadków. Poza ich rutynowymi zabiegami - gorliwa modlitwa.

Autor: Onufry wuj  godzina: 07:15
Lewackiej paranoi nie da się wyleczyć nawet w szpitalu

Autor: 28rafal  godzina: 07:33
Tak myślę. Pogorszenie nastąpiło ok. dwóch lat temu..Galopuje w szalonym tempie.

Autor: J.Chudy  godzina: 07:58
To już dwa lata ..... . Szybko czas płynie. Oby tak, jak nam płynął tym, którzy z nim w realu mają styczność.

Autor: 28rafal  godzina: 08:12
??,,,,,matko boska kominiarska!,,,,to 'un' ma jeszcze kontakty w realu? :-) J.Chudy ,,,żartujesz? Powiedz, że żartujesz...To 'un' ma całą bandę taką jak un sam?

Autor: xatsap  godzina: 08:41
Rodzina musi z tym żyć. Jeśli prawdą jest, że to dohtor- kasa może w małym stopniu rekompensować jego fanaberie. Być może to tylko weekendowy domownik? Wówczas można rodzinę zrozumieć, ale to też przesr.ne.

Autor: 28rafal  godzina: 08:48
Moja wiara że to dohtor dawno już stopniała...

Autor: J.Chudy  godzina: 10:03
A jednak ..... dohtor, ale widocznie taki, jak Staś redahtor. Więcej wiary Rafale. W jego organizacji Anżej - prezydentem, Jaro - zbawicielem, Mazurkowa - politykiem pierwszych ław. Kojarzysz tego małego, co zawsze za wucem siedzi i łupież mu z ramion zmiata? Ma tylko siedem klas, a tak blisko wuca siedzi. O Suskim i Jojo pisał nie będę, bo "cośtam i cośtam" wymknąć mi się może, a admin czuwa.

Autor: kudłatyx  godzina: 10:19
Ciekawe kto go tak skrzywdził... Jak myślicie: wikary, czy sam proboszcz? Ps. Jeżeli to nie była krzywda a przyjemność, to odszczekuję.😂

Autor: WIARUS  godzina: 10:33
Skandaliczny fragment podręcznika do HiT ma zniknąć. (dziennik.lowiecki.plhttps://natemat.pl/431539,podrecznik-do-hit-zostanie-zmieniony-zniknie-fragment-o-in-vitro)


Autor: wuj Onufry  godzina: 13:20
Obrzydliwe i przede wszystkim durne wpisy lewactwa, które nie mając argumentów tylko jazgot nienawistny wobec autora uprawia, wuj pominie litościwym milczeniem. Wiarusku, skandaliczny to jest jazgot lewactwa, które dehumanizuje młodych ludzi do tego stopnia, że odmawia im - niczym Hitler niektórym grupom ludzi - człowieczeństwa, by po odhumanizowaniu zamordować ich jeszcze w życiu prenatalnym. A nazwanie zabiegu hodowlanego zabiegiem hodowlanym to tylko nazwanie istoty rzeczy. Bezczelne to lewactwo - same mordując ludzi śmie mieć pretensje za słowa prawdy. I żaden dotąd lewak forumowy nie odniósł się do obrażania przez lewaków dzieci, przez zrównywanie przez lewactwo psów do dzieci, czyli też dzieci do psów. Tylko wycie nienawistne małpoludy zlewaczone odstawiać potrafią???