Czwartek
18.08.2022
nr 230 (6227 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Test na inteligencję

Autor: J.Chudy  godzina: 07:09
Miś wie o czym pisze. Tyle lat w PZPR i ORMO robi swoje. Nie zakrzyczysz sumienia misiu, jak i trudnych pytań od wnuków. Ale podpowiem ci jak minimalizować ból i wstyd : Zawsze 10-go, każdego miesiąca wołaj przed kościołem, że ty, to nie ty.

Autor: Onufry wuj  godzina: 07:21
"Wg pisowców ryby zdechły z przyczyn naturalnych.... I dlatego Pisi idioci dają milion złotych nagrody, za wskazanie truciciela. Czyli jest nagroda za truciciela, ktorego nie było 😂😂😂" I z czego totalniactwo durnowate rży? Jest też milion nagrody dla mężczyzny który urodzi dziecko. Czyli nagroda dla męskiej matki, której nigdy nie było. Ta nagroda która na pewno nie zostanie wypłacona to tylko dowód na absurdalność pomówień totalniaków zdrajców.

Autor: J.Chudy  godzina: 07:34
.ju, gdybyś ty rozumiał o czym piszesz na tym portalu od kilku miesięcy, to zabił byś się własną pięścią złożoną z dłoni wielkiej, jak bochen chleba.

Autor: kudłatyx  godzina: 08:44
.uju, zapomniałeś.dopisać, że to był niemiecki ZAMACH przyczynami naturalnymi... 🤪🤪🤪 Niemiaszki tę naturę w wiadrach nosili.. sam widziałem 😂😂😂. Dają miliona za wskazanie Matki Natury. Ponoć to całe Pisie tłumaczrnie kupy się trzyma... z wielką przewagą kupy,,,, Ale nie daje odpowidzi... co te skurfiele robiły przez 18 dni.. i dlaczego NIC. Jedno jest pewne.... Pisia głupota nie zna granic,,,, a wyznawcy tej sekty łykną wszystko.

Autor: narzynacz  godzina: 08:56
Według pisowców ryby zdechły , a przyczyn nie ustalono .Jeszcze .

Autor: narzynacz  godzina: 09:02
Podobnym koszmarem jest polska zbrojeniówka . Niemiecki sprzęt uznawany za najlepszy na świecie zwyczajnie się na Ukrainie szmaci Do tego zerwanie więzi przemysłowych na rzecz Koreańczyków i USA Onet do boju .Bumar zatruł Odrę POdburzać plebs . Niech wyje . Powrót Tuska się nie udał . Chcieli powtórzyć numer jaki zrobili z Leninem .