Czwartek
18.08.2022
nr 230 (6227 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Lewacy to naprawdę świry

Autor: wuj Onufry  godzina: 08:48
Z tego co robią lewaki brytyjskie samym SOBIE - to yayca Z miliona ojrasów rabowanych codziennie przez lewactwo brukselskie mojej Polsce - to zdrayca

Autor: kudłatyx  godzina: 08:56
Nikt nam nic nie rabuje, bo nic nie mamy. Z Pisiej, a szególnie Zerowej głupoty, płacimy kary i nie ma kasy z KPO. Ile fucha dla zerowych sędziow nas kosztuje? Jakieś 100 Miliardow zlotych.. to po 5 miliardow na jednego... najdrożsi sędziowie na urlopach na świecie.. ,..... Co do angoli... odpier..się... SUWERENNOŚĆ, zapomniałeś?

Autor: wuj Onufry  godzina: 12:53
Nie wiadomo co bardziej podziwiać - głupotę lewaków, wredność lewaków, czy antypolskość lewaków. Brukselskie lewaki NIE MAJĄ PRAWA dyktować Polsce form sądownictwa krajowego - takich uprawnień nie ma w traktatach. Ale durny wredny antypolski POlskojęzyczny totalniak cieszy się, że lewaki brukselskie grabiają BEZPRAWNIE Polskę, czy też samego durnowatego totalniaka też.

Autor: 28rafal  godzina: 12:59
''brukselskie grabiają BEZPRAWNIE Polskę, czy też samego durnowatego totalniaka też.''' Ależ nikogo nie ograbiają! Mamy 66 nowych milionerów..

Autor: wuj Onufry  godzina: 13:08
66 milionerów to nie cała Polska, która liczy sobie 38 milionów ludzi (wliczając te miliony Polaków zmuszonych do emigracji zarobkowej podczas rządów Tuska). Zresztą teraz prawie każdy pracowity człowiek może być milionerem, wuj też. Wartość nieruchomości pracowitego człowieka często przekracza milion zł.

Autor: kudłatyx  godzina: 13:10
.uju, skoro się powołujesz na traktaty, to wskaż TRAKTAT, w którym UE jest zobowiązana wypłacać nam KPO? Nie ma? To pod stół i szczekać.

Autor: kudłatyx  godzina: 13:22
.ju, przecież wg ciebie UE to eurokołchoz.. .. to dlaczego od kołchozu domagasz się pieniędzy? Nauczony jesteś z czasow PZPR, że ci z kołchozu zwanym PGR, darmowe paczki przysyłali? Tak było.. od sekretarza POP wzwyż... musialeś być zaslużony dla ukochanej socjalistycznej ojczyzny. Nie wiem jak ORMO, ale pewno też czegoś od kołchozu się domagało ...siła przyzwyczajeń.. co .uju? My chyba kolejność mylimy, sugerując Konfpederasta, Pisior, Wiosna.... A to było tak - PZPR, ORMO, Konpederasta, Pisior i czas na Biedronia.... to by pasowało do ciebie...

Autor: wuj Onufry  godzina: 13:24
Została zawarta umowa między Polską a UE o udziale Polski w KPO. Nawet odsetki już Polska płaci od kwot na KPO - jawne brukselskie złodziejstwo. Nie została zawarta umowa między Polską a UE, że UE ma prawo się wpierniczać w polskie sądownictwo. Jest już skudlony pod stołem??

Autor: wuj Onufry  godzina: 13:25
"to dlaczego od kołchozu domagasz się pieniędzy?" Bo taka została podpisana umowa.

Autor: kudłatyx  godzina: 15:50
A i owszem, taka była umowa o wstąpieniu do UE - praworządność i niezawisłość sędziowska. A i owszem, taka była umowa, że wyroki TSUE, są "święte". A i owszem, taka jest umowa podpisana przez vateusza - pieniądza za praworządność. Nie ma praworządności, nie ma pieniędzy. Pod stól i szczekać...

Autor: Onufry wuj  godzina: 17:08
Jest praworządność. Skudlone totalniactwo nawet nie rozumie idei trójpodziału władzy Monteskiusza. Nie oznacza ono anarchii i sobiepaństwa żadnej z trzech władz, lecz że każda z władz może kontrolować 2 pozostałe. I to w Polsce jest. Pod stół, kudłaty!

Autor: kudłatyx  godzina: 17:54
Buhahahahaha, woda z Odry ci sie na beret rzuciła. Kontrolować, nie znaczy zastepować, a tym bardziej przejmować. Precz polityczene brudne Pisie łapska od niezawisłości Sądow i Sędziów. Liczycie na przejęcie Sądów i przyszłą bezkarność.. nic z tego, ... pojdziecie siedzieć i nic tego nie zmieni.

Autor: Onufry wuj  godzina: 18:02
Łża te totalniaki, aż słońcu wstyd świecić. Nikt w Polsce sądów nie przejmował ani nie zastępował. Lewactwo kłamstwem i zdradą stoi.

Autor: kudłatyx  godzina: 18:31
Jasne, nikt nic nie chciał przejmować... Taki Pietrowicz czy Pawłowiicz, że o kucharce z Tk nie wspomnę, to wzory niezawisłości i niezależności..... tylko Michał zabłądził i przez przypadek przyszłe wyroki ustalił. 🤮🤮🤮 Barana .uju...barana, bo leki już nie działają.