Czwartek
18.08.2022
nr 230 (6227 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Czy to jest normalne?

Autor: 28rafal  godzina: 05:15
narzynacz,,,,''Nie szkoda ryb gdy płonie kraj''

Autor: kudłatyx  godzina: 05:52
Nsganiacz, gdyby nie Pis, to nie trzeba by ratować. To był niemiecki zamach naturą..... zapomniałeś, co sam pisałeś? Sam widziałem jak Hans niósł dwa wiadra natury, a Helga jedno i wlewali tę naturę do Odry....

Autor: narzynacz  godzina: 08:54
Możliwe . Chodzi o to by Odra nie była żeglowna . Ren i Łaba są żeglowne i dają miliardy euro dochodu . Odra ma być dzika . Szwaby boją się konkurencji dla Hamburga . Port Świnoujście. Szczecin z dobrym dojazdem i jeszcze żeglowna Odra to jest ich koszmar .

Autor: kudłatyx  godzina: 08:59
Aha, to wyście te ryby wytruli, by w żeglowaniu nie przeszkadzały.... To do was podobne.... i tłumaczy głupa rżnięcie, przez 18 dni.

Autor: 28rafal  godzina: 09:02
narzynacz ,,,, Twoje sny o potędze pachną paranoją.. Młyny wiatrowe przy każdej gminie!

Autor: narzynacz  godzina: 09:06
Głupiś jak but . Teraz uaktywni się stado oszołomów opłacanych w euro że Odra to jest najcenniejszą rzeką w Europie i żadnych prac przeprowadzać nie wolno. Bo eko system , bo jesiotry , bo terminal kontenerowy w Świnoujściu . Nie można czerpać korzyści ...a kiedyś barki z towarem pływały .

Autor: kudłatyx  godzina: 09:36
Pisz dalej naganiacz, pisz...i syp swoich...to ciekawe.. może nawet milion dostaniesz? To mówisz, że dopoki żyły jesiotry i dopóki był żywy eco system, to nic z Odrą nie dało się zrobić? Wiec postanowiliscie temu zaradzić.,,, Udało wam się.. a teraz kombinujecie na kogo to zrzucić... i wszystko jasne... to do was podobne..... Dobrze wiedzieć, będzie dowod w sprawie. Ale jest też zła wiadomość ... odsiedzicie swoje za to... i nic nie pomoże.

Autor: 28rafal  godzina: 09:52
narzynacz ,,,'gupiś' jak kapeć:-) Kiedy ma się co wozić, gdzie wozić to samo z siebie wynika jaki będzie sposób transportu. Tak jak karczmy powstawały przy drogach a nie w lesie licząc na to, że to droga do karczmy przyjdzie.. Kretyni znowu coś obmyślają,,zbudują,,,potem się martwcie czemu to ma służyć..

Autor: WIARUS  godzina: 09:55
Proszę państwa, można się rozejść ;-))) (dziennik.lowiecki.plhttps://streamable.com/3tex5q)


Autor: narzynacz  godzina: 10:45
Bzdury . Tunel do Świnoujścia nie potrzebny bo są promy . Jak powstaje tunel to Niemcy że im turystów zabierze . PO co żegluga na Odrze jak jest na Łabie PO co lotnisko jak jest w Berlinie PO co POrt kontenerowy w Świnoujściu jak jest w Hamburgu . Tusk ratuj ....POlacy miejsca pracy i pieniądze kradną . To nieuczciwą konkurencja śmierdzi .... Tu ma być natura 2000 . Strefa relaksu dla Berlina . Zasób taniej siły roboczej . Kasa ma być Berlinie

Autor: narzynacz  godzina: 10:47
Ta , ta ryba ostatkiem sił krzyczy konstytucja . Każdy komuch i leming bez problemu wyczyta to z ruchu jej pyska ....

Autor: kudłatyx  godzina: 10:52
Naganicz, chyba wyraźnie i jasno opisałem, to co TY sam napisaleś. W tych wszystkich przedsięwzieciach /pomijam czy potrzebne czy nie/ przeszkadzały WAM jesiotry i eco system. Stara zadada kryminalistyki. Winny jest ten, kto ma z tego korzyści. Dobrze wam poszło... ale po 18 dniach sprawa się rypła... Będziecie siedzieć .

Autor: HelaHel  godzina: 12:30
Te, pierdun - a to pamiętasz. Więc może przestał byś powielać bzdury, jak twoi idole. (dziennik.lowiecki.plhttps://wiadomosci.onet.pl/szczecin/swinoujscie-drazenie-tunelu-rzad-chwali-sie-inwestycja-ke-odpowiada/twx1fvw)

Autor: narzynacz  godzina: 13:22
Ta , wyłożył z naszych składek Wcześniej 30 lat blokowali

Autor: narzynacz  godzina: 13:24
W ramach odszkodowań to przez 30 lat co roku powinni oddawać do użytku most albo tunel o podobnych rozmiarach .