Czwartek
22.09.2022
nr 265 (6262 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Znowu coś się dzieje!  (NOWY TEMAT)

Autor: Jan Tukan  godzina: 02:57
Jest wzmożony ruch na lotniskach wojskowych, tak jak było to przed wybuchem wojny na Ukrainie. Tutaj zaczyna się mówić , że USA umieści w Polsce i krajach bałtyckich nuklearne taktyczne głowice. Przewiduje się atak takimi głowicami taktycznymi. One są mniejsze od tych co były w Nagasaki i Hiroszimie. Jednocześnie będą one użyte x 2 w przypadku ataku nuklearnego na miejsca, skąd je wystrzelono. USA przygotowuje się do zestrzelenia tych głowic taktycznych na terytorium jeszcze Rosji, zanim wejdą one w rejon państw NATO. Jeżeli nastąpi atak na NATO. Chiny i inne kraje nuklearne z Azji, Indie i Pakistan obawiając się Armagedonu będą czyniły naciski na Rosję a w przypadku bezskuteczności dla ratowania świata najprawdopodobniej umożliwia USA stworzenie kordonu, jeszcze bardziej szczelnego wobec Rosji. Nic z Rosji i do Rosji ze świata nie wjedzie i nie wyjedzie. Pustynia. USA rozmieści w Arktyce także ładunki nuklearne. Stanowisko jest takie, że USA, Prezydent Biden nie może ustąpić przed terrorystycznymi praktykami Putina. Głowice nuklearne strategiczne zostaną postawione niewątpliwie w stan gotowości. Ich użycie nastąpi tylko z chwilą otworzenia tożsamych silosów strategicznych w Rosji. Stany Zjednoczone są przygotowane do odwetu za pomocą broni jądrowej i rozpoczęcia jeszcze większej liczby ataków nuklearnych. Oczywiście Rosja ma jakieś 10% więcej głowic, ale USA posiada systemy ich niszczenia nad terytorium Rosji. Bez względu na wrogość między Pekinem a Waszyngtonem, bez względu na toczące się inne konflikty, widmo wojny nuklearnej musi i może zjednoczyć świat przeciwko zagrożeniu.

Autor: Jan Tukan  godzina: 03:15
Przewiduje się także, że jeszcze kilka krajów na przelomie 2022/23 roku ogłosi światu posiadanie własnego arsenalu nuklearnego. Są też głosy, że w przypadku ataku nuklearnego głowicami taktycznymi na Ukrainę, Ukrainie należy przekazać broń równorzędną.

Autor: Jan Tukan  godzina: 03:22
Jest kilka scenariuszy wydarzeń. Każdy jednak przewiduje zdecydowana kontrakcje na atak Rosji. Jeżeli dojdzie do boksowania się na głowicę taktyczne, to wybuch wojny na głowicę strategiczne o sile rażenia robiącej pustynię z terenu np. polskiego województwa staje się więcej niż prawdopodobna. Jednak już kilka czy kilkanaście głowic taktycznych uczyni pustynię w około Rosji. Nie mówiąc o skarżeniu i chmurze radioaktywnej, chorobach z tym związanymi. To też dotrze do USA. Ch..era to się dzieje. Wystarczył wariat Putin i świat może zakończyć byt.😐

Autor: Jan Tukan  godzina: 03:29
Jak spadnie pierwsza bomba nuklearna taktyczna na Ukrainie, to będzie początek światowej wojny. Z racji różnicy czasowej między Europą a USA, możemy się obudzić po wybuchu ładunku nuklearnego któregoś dnia od dzisiaj. Mam tylko nadzieję, że są jakieś siły wewnętrzne w Rosji co zlikwidują Putina, odsuną wariatów od władzy, wojska, a te qourwy dziennikarskie z Rosji , co sieją propagandę prowojenna, powiesza Rosjanie na drzewach za takie działanie.

Autor: Jan Tukan  godzina: 03:42
A tu postawa byłego prezydenta Trumpa. Polecam przeczytać polskim republikanom! https://currently.att.yahoo.com/news/trump-responds-putin-warning-nuclear-180956408.html

Autor: Jan Tukan  godzina: 03:56
Dodatek do: Autor: Jan Tukan Użytkownik otrzymał żółta kartkę Data: 22-09-22 03:29 Wersja do wydruku " Mam tylko nadzieję, że są jakieś siły wewnętrzne w Rosji co zlikwidują Putina, odsuną wariatów od władzy, wojska, a te qourwy dziennikarskie z Rosji , co sieją propagandę prowojenna, powiesza Rosjanie na drzewach za takie działanie." Oczywiście po orzeczeniu ichniejszego sądu. Ci rosyjscy dziennikarze prowojenni ciągle mówią o ataku na NATO i w końcu mogą to wykrakac, nastawiając poddane propagandzie społeczeństwo rosyjskie na wojnę nuklearna.

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 08:44
🌚to widze. Ciekawe jakie plany dla Polakow maja Amerykanie? Niestety, Pan 😁🖋️wszystko podpisze.

Autor: kudłatyx  godzina: 08:56
sie znacie ,,,, naganiacz pisał, że mamy przekop i teraz ruskie mogą nas cmoknąć ,,, naganiacz wie co pisze ,,,

Autor: trucizna  godzina: 09:04
Janek Wreszcie coś z sensem Według mnie nie powinieneś dostać kartki Ruska onuca cie podpier..liła

Autor: Jan Tukan  godzina: 09:41
To co napisałem pochodzi z informacji Pentagonu dla Washington Post. Nie wiem jakie zadania będą mieli Polacy, ale pewnie te, które przewiduje doktryna obronna NATO. Uważam prywatne, że z racji ustępstw całkowitych przez obóz rządzący w zakresie operacyjnym USA, USA patrzy przez palce, na to co dzieje się w polskiej polityce i działania władz. Zresztą stawka jest wyższa niż jakieś lokalne sprawy.

Autor: WIARUS  godzina: 10:41
Marines testowali ulice w Gdyni (dziennik.lowiecki.plhttps://defence24.pl/sily-zbrojne/marines-testuja-ulice-w-gdyni-ladownia-uss-kearsarge-od-srodka-foto) a także pokazywali swoje siły na Bałtyku (dziennik.lowiecki.plhttps://defence24.pl/sily-zbrojne/marines-pokazuja-swoje-sily-na-baltyku-reportaz-z-pokladu-uss-gunston-hall-foto)