Czwartek
22.09.2022
nr 265 (6262 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Komu przeszkadza przekop mierzei?  (NOWY TEMAT)

Autor: Gwoli ścisłości  godzina: 22:40
Komu przeszkadza polski przekop mierzei pod pretekstem "ochrony środowiska" oraz "nieopłacalności"? A. Komisarzom unijnym? B. Władzom Niemiec w Niemczech? C. Totalnej filii niemieckiej władzy w Polsce? D. Władzy w Rosji? A może... Co za różnica? (dziennik.lowiecki.plhttps://niezalezna.pl/458344-kreml-martwi-sie-o-ekologie-w-polsce-zaryn-o-rosyjskiej-propagandzie-ws-przekopu-mierzei-wislanej)

Autor: Jan Tukan  godzina: 22:42
W sumie gdyby wybudowali 2 Malbork na zalewie, to może by się zwróciło za kilkaset lat, albo wcześniej, jakby byli turyści z Chin, ich jest kilka miliardów.

Autor: trucizna  godzina: 22:51
Gwoli ścisłości nikomu Tylko ch..j mnie boli, że ten rów kosztował 2 miliardy złotych i jeszcze długo nie koniec Efekt jest taki, że w tej chwili mogą tym rowem pływać kajaki Tym co pala na trzy gary pewnie jest wszystko jedno na co kasę przej..bią Gwoli ścisłości rów ten miał w części pokryć bursztyn Znając złodziei pewnie zaj..bali bo przecież oni jak nie ukradną to chodzą chorzy Teraz kolej na CPK . Radom już któryś raz reanimują

Autor: Gwoli ścisłości  godzina: 23:05
Dziękuję za cenne wpisy przedstawicielom Federacji Rosyjskiej na Kraj Prywislanskij. Co jeszcze ciekawego skażitie, gaspada?

Autor: Jan Tukan  godzina: 23:09
Narzynacz to Ty? Pod nowym nickiem?