Czwartek
22.09.2022
nr 265 (6262 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Tęcza i Lenin wiecznie żywe!  (NOWY TEMAT)

Autor: Gwoli ścisłości  godzina: 23:16
Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza, Prezydent Trzaskowski Rafał, dla naszego klubu Tęcza! Ciągle pracuje, wszystkiego przypilnuje! A jeszcze inni, niektórzy, przeszkadzają mu w pracy. To nie LGBTy, to Polacy! To mówiłem ja, Jarząbek Wacław, działacz tęczowy II klasy. Łubu dubu, chlastu chlastu Niech żyje nam prezydent pede....ów, Niech żyje nam! Wczoraj nie mówiłem, bo byłem w Brukseli donosić na Polskę, mam usprawiedliwienie. (dziennik.lowiecki.plhttps://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,28698124,tecza-jednak-wroci-ale-w-innym-miejscu.html)

Autor: Gwoli ścisłości  godzina: 23:23
Energii na wyświetlanie tęczy w warsiafce nie szkoda. Ale dzieci w przedszkolach niech marzną. (dziennik.lowiecki.plhttps://www.bankier.pl/wiadomosc/Zimniej-w-szkolach-i-przedszkolach-mniej-swiatecznych-iluminacji-Warszawa-oszczedza-energie-8409407.html) Słuszną linię ma nasza warsiafska władza!

Autor: August  godzina: 23:27
Gwoli ścisłości już pięć lat temu byłem kompatybilny z potrzebami tego portalu . (dziennik.lowiecki.plhttps://www.youtube.com/watch?v=TN7fw0deUzc)

Autor: Gwoli ścisłości  godzina: 23:44
- Powiedz mi, po co jest ta tęcza? - Właśnie po co? - Otóż to, nikt nie wie po co, więc nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz co robi ta tęcza? Ona odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest tęcza na skalę naszych możliwości. Ty wiesz co my robimy tą tęczą? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie, mówimy, to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo! I nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest tęcza społeczna, w oparciu o sześć unijnych instytucji – którą się wyłączy do jesieni na świeżym powietrzu, i co się wtedy zrobi? - Protokół zniszczenia... - Prawdziwe pieniądze zarabia się tylko na drogich, wirtualnych inwestycjach.

Autor: August  godzina: 23:46
Onufry leki !!!

Autor: Gwoli ścisłości  godzina: 23:51
Prezydent warsiafki ma na imię Rafał, nie Onufry!!!