Piątek
23.09.2022
nr 266 (6263 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Dzicz kontratakuje  (NOWY TEMAT)

Autor: Gwoli ścisłości  godzina: 03:52
Jak wiadomo badaczom ssaków człekokształtnych, większość przedstawicieli gatunku Człowiek Rozumny przestało zamieszkiwać Warszawę w wyniku II wojny światowej. Lecz że przyroda nie zna próżni, niszę opuszczoną przez ludzi zajęły jakieś człekokształtne osobniki, które a to wieprzka lub kurę w wannach trzymały, a to nie wiedziały do czego służy szczoteczka do zębów. I te stwory człekokształtne, rozmnożywszy się, próbują w swojej lewackiej warsiafce stworzyć jakąś swoją totalną, lewacką czyli małpią kulturę. Nie osiągnąwszy jeszcze zdolności do wytworzenia własnej oryginalnej religii ani kultury małpiej, małpują to co tworzył człowiek rozumny tysiące lat temu. Czyli pogański kult świętych gajów, świętych zwierząt, a zwłaszcza kult narządów rozrodczych (dziennik.lowiecki.plhttps://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,28855264,pomnik-zlotej-waginy-stanal-w-teatrze-dramatycznym.html) Nic nowego, już tysięce lat temu rozmaite artefakty imitujące narządy rozrodcze nasi jeszcze pół małpi przodkowie tworzyli, to i lewackie osobniki człekokształtne warsiafskie też idą tą drogą. Lecz jest jedna różnica. Nasi przodkowie będący co prawda w połowie jeszcze małpami, ale w połowie już ludźmi, przynajmniej wiedzieli jak się narządy nazywają i do czego służą. Człekokształtni lewacy tego niestety jeszcze nie potrafią i wizerunek zewnętrznych narządów płciowych samicy ze swojego stada nazywają waginą, choć to w niczym waginy nie przypomina, a jedynie srom. Cóż, jaki ssak, taka kultura i taka wiedza, a raczej brak jakiejkolwiek wiedzy 😁

Autor: 28rafal  godzina: 04:37
To nie narzynacz. To szaleniec 'chmujem' zwany wypuszczony został na przepustkę..

Autor: xatsap  godzina: 06:38
Witaj .uju. Szkoda, że po tylu zabiegach nie widać efektów pracy lekarzy. Nieustannie zdrowia życzę.😆😆😆😆

Autor: nacomito  godzina: 08:41
Parafrazując tekst Perfektu - Znowu w koło jest wesoło -;))) Wujo wrócił!!!

Autor: Alej.....  godzina: 09:53
Tylko mi to wygląda na Matkę Boską...??

Autor: Gwoli ścisłości  godzina: 10:29
Matka Boska bez ust, nosa i oczu, bez rąk i nóg? Eeee tam, nie ma co zakładać istnienia choćby szczątkowego rozumu i celowego działania u lewacko -totalniackich człekokształtnych Przypadek, tak się neopaleolitycznej "artystce waginistce", która nawet nie wie jak wagina wygląda, fałdy tkaniny niechcący ułożyły podczas prasowania maczugą.

Autor: Alej.....  godzina: 10:40
"Matka Boska bez ust, nosa i oczu, bez rąk i nóg" Bez waginy nawet...

Autor: narzynacz  godzina: 15:16
A ta wagina to damska czy męska ?

Autor: pięta  godzina: 15:35
No i po co panie Onufry wygłupiać się tu z kolejnym nickiem to już z dala pachnie pańskim stylem anty- lewackim naprawdę i tym razem się nie udało zmylić przeciwnika .Gwoli ścisłości/ i to nie używam tego określenia w kontekscie nicku ale budowy składni zdania by było to jasne i przejrzyste / by zmienić swój styl pisania i używania pewnych słów w kontekstach trzeba zaprawdę powiadam panu nieco więcej inteligencji niż statystyczne IQ przeciętnego użytkownika tegoż forum/. pozdrowienia dla księdza proboszcza.

Autor: narzynacz  godzina: 15:36
Dzicz , to trafne słowo Co lewactwo wyprawia z kulturą . ... Wystarczyło jedno pokolenie . Każdy wie jak wygląda kupa , ale nikt nie malował jej na obrazach u nie wieszał w salonie oprawione w pozłacaną ramę .. wzorce kulturowe lewactwa tak właśnie wyglądają .

Autor: WIARUS  godzina: 16:05
Niepotrzebnie i do tego głupio się zgrywacie ( niektórzy ), prezentując swoją niewiedzę o czym jest mowa i o co chodzi w rozmowie światłych i oświeconych oraz w grze o srom! Sam od światłych i oświeconych bardzo chciałbym w końcu dowiedzieć się, co to są te cholerne „uczucia religijne”. I w jaki sposób złota cipka w Teatrze niby ma je obrażać, poza oczywistym wywoływaniem niezdrowych emocji u fundamentalistów. Może jeszcze u prawiczków! No, to przeczytajcie załącznik - napisany jest w sposób zrozumiały dla każdego! Zacznijcie od uwagi w ramce na stronie 2_giej!

Autor: Gwoli ścisłości  godzina: 19:45
WIARUS Cały ten twój bełkot nie ma sensu, gdy się zważy gwoli ścisłości, że według gaz.wybiórczej i inszych lewaków wszelkiej maści i autoramentu to nie jest "złota cipka" jak twierdzisz, lecz złota "wagina". No jak tu nie drwić z lewackich marchołtów tępych, grubych a sprośnych, które to marchołty nie odróżniają przedstawionego na tej chamskiej imaginacji sromu od waginy, której tam nie ma. A już najwięcej rechotu wzbudzają lewackie marchołcice tępe grube a sprośne, tak grube, że nawet nie potrafią lusterkiem sprawdzić cóż między paluchem u lewego badyla a paluchem u prawego badyla u nich samych się znajduje. No chyba, że są po "zmianie płci" w Bangkoku i dotąd nigdy, aż do dziś, waginy ani sromu marchołcice nie widziały😁

Autor: trucizna  godzina: 20:38
Od razu wyczułem czuba