Czwartek
29.09.2022
nr 272 (6269 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Gosiewska: do Moskwy. Braun do obory!  (NOWY TEMAT)

Autor: Jan Tukan  godzina: 05:13
Nie jestem zwolennikiem Brauna, ale histeria ( w moim odczuciu) pani Gosiewskiej jako Wicemarszałek Sejmu prowadzącej obrady Izby , jako też kobiety- polityka, nie ma eleganckiego , wyrafinowanego slownictwa. A ta wstawka była niegrzeczna. Może lepiej by taki język zachowa dla swoich zwolenników poza Parlamentem. Ten atak na Brauna byl niesmaczny. Bo gdzie Braun ma pytać , jako poseł, jak nie w Sejmie? Ja rozumiem, że ta pani chciała zapunktować u wyborców i na Ukrainie, ale takie zachowanie w mojej ocenie było niegodne i obraźliwe wobec Brauna I jego wyborców! Każda skrajność jest szkodliwa. Ja myślę, choć Brauna nie popieram, to on będąc skrajnością skrajność obecnej władzy w Polsce hamuje. I to akurat dobra jego rola w Parlamencie. Miejmy nadzieję, że to spowoduje stanowisko bardziej centrowe, wyważone, z nastawieniem na polską rację i interes.

Autor: Gwoli ścisłości  godzina: 07:11
W czym problem? Pani Marszałek życzyła Grigorijowi B. miłej wycieczki. Kolejnej wycieczki☺️ (dziennik.lowiecki.plhttps://demotywatory.pl/5124742/Na-zdjeciu-posel-konfederacji-Grzegorz-Braun-na-spotkaniu-w)

Autor: Jan Tukan  godzina: 07:24
Po pierwsze, gdzie poseł Braun na zadawać pytania jako poseł? Nawet , gdy są to pytania trudne politycznie? Na ulicy ? Czy w Sejmie? To jest istota problemu. Po drugie, jako poseł ma prawo do tego, aby swobodnie przedstawić pogląd swoich wyborców czy zapytanie bez uwagi złośliwej Marszałka Sejmu, czy innej osoby prowadzącej obrady?

Autor: Gwoli ścisłości  godzina: 07:37
Poseł Grigorij B. może zadawać pytania na ulicy, zwłaszcza na ulicy w Moskwie. Ale w polskim sejmie ma gadać na temat aktualnie w sejmie poruszany, a nie na inne tematy

Autor: Gwoli ścisłości  godzina: 07:45
A dziś poseł Braun może sobie zabrać w sejmie głos. nawet pa polskij (dziennik.lowiecki.plhttps://wpolityce.pl/polityka/616156-braun-straci-immunitet-sejm-rozpatrywal-wniosek-policji)

Autor: Jan Tukan  godzina: 08:13
https://youtu.be/1QhvymSYzHE Okolo 2 godz 08 minuta i dalej ...polecam. Nie po drodze mnie z panem Braunem, ale wysłuchać można,a czasem trzeba , gdy władza publiczna jest bezczynna.

Autor: kudłatyx  godzina: 08:33
Spoko. Ten Grogorii B. to ukochany poseł forowicza towarzysza .uja gwali ścisłości upadlego konfpederasty. Wiem, wiem, tylko krowa nie zmienia poglądów..... ale nie musi ciągle patrzeć na wschód. Czerwona onuca.

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 12:16
"....., z nastawieniem na Polska racje i interes." Niestety, z tego co widze licza sie tylko utrzymanie stanowisk i interes wlasnej partii. Dykatura, dawaj!

Autor: Jan Tukan  godzina: 13:43
Ja zwolennikiem pana Brauna nie jestem. Nigdy nie byłem. Natomiast Sejm to miejsce, gdzie każdy poseł , senator, ma prawo i obowiązek mówić o różnych rzeczach. A poglądy prowadzącego obrady mają mu nie przeszkadzać w tym, by inni o poglądach innych, mogli bez jego komentarza też wyrażać swoje zdania ( opinie).

Autor: pięta  godzina: 13:49
A żydzi do Israela !

Autor: Gwoli ścisłości  godzina: 18:56
Kudłatyx Miło, że się podpisałeś w dwóch ostatnich słowach twojego ostatniego wpisu. To ja też się podpiszę: Gwoli ścisłości.