Poniedziałek
28.11.2022
nr 332 (6329 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Nawet wygrana z Argentyną ...

Autor: pięta  godzina: 09:42
Kolego J.Chudy zalecam robótki na drutach wtedy nie będziesz musiał ani dodawać kropek ani swych pouczających komentarzy. Drużyna jest słaba i to jest jedyna prawda a specjalista od telefonów do "fryzjera notabene skazanego " za ustawianie meczów też niestety do krezusów trenerskich świata nie należy.W środę po godzinie 22.00 prawda wyjdzie na jaw nie licz bowiem na cud pokonania Argentyny Ci bowiem w ostatnim swym meczu pokazali na co ich stać/, bo te zdarzały się ponoć tylko w ERZE/dla wyjaśnienia chodzi tu o sieć telefoniczną/ . Kopać to sobie możesz szpadelkiem w ogródku ...ale już na wiosnę bo teraz ziemia zmarznięta pozdrawiam. Św.Barbara pokaże jakie będą święta Bożego Narodzenia tego roku jak po lodzie to święta po wodzie i na abarot . To się sprawdza rok w rok kolego .

Autor: Mark - 2  godzina: 11:53
No, no - ten nasz łowiecki, bardziej przypomina "zgromadzenie ekspertów" niż polujących hobbystów, a już szczególnie ten dział. Tak trzymać panowie - już niedługo, zapewne to wszystko umrze "śmiercią naturalną" (patrząc po ilości uczestników i ich nickach) oraz wreszcie zapanuje tu "święty spokój". :)))

Autor: pięta  godzina: 16:14
Zmartwił by się tym zapewne tylko jeden "ludź' pozdrawiam DB

Autor: xatsap  godzina: 16:21
Zabłysnął pięta tradycyjnie. Ekspert od wszystkiego. Pięto czy ty uprawiałeś kiedyś jakiś sport, bo kopanie adwersarzy po kostkach sportem nie jest. Uprzedzę twoje pytanie i napisze: byłem siatkarzem i pływałem, a i strzelectwo nie jest mi obce. Z lat dziecięcych ostatnio wnuczka wykopała kilka dyplomów dziadzia szachisty. Piłka nożna tylko okręgówka - dlatego nie ośmielę się krytykować o niebo lepszych.

Autor: pięta  godzina: 19:21
Panie xantap i tu widzę pański błąd bowiem krytyka jest matka wszelkiego postępu powinna być jednak bezpośrednia i szczera bez zakamuflowania tego co się chce przekazać innym. To nie jest kopanie po kostkach jak to raczyłeś waść określić we swoim wpisie.Dlatego też ośmielam się to czynić i się tego nie wstydzę .Na wszystkim się nie znam wiec błędna jest twoja ocena ale w niektórych tematach wypowiadam się śmiało i się tego nie wstydzę. Nie toleruję natomiast złodziei ,drobnych cwaniaczków oraz ludzi nachalnych i przemądrzałych a wszystko to z tego powodu ,że dosyć długo już po tym świecie się wałęsam i co nieco to długie życie mnie nauczyło.