Czwartek
24.11.2022
nr 328 (6325 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Nie będziesz miał  (NOWY TEMAT)

Autor: narzynacz  godzina: 10:06
Nic i będziesz szczęśliwy .. (dziennik.lowiecki.plhttps://youtu.be/q7qTcDUV49Q) Komusza eko agenda . Jak tam chłopcy widzicie topienie w błocie albo śniegu elektryka . Czym wy upe po obwodzie wozić będziecie ....? Koń i bryczka ma przyszłość w 21 wieku . Wracamy do korzeni ....

Autor: narzynacz  godzina: 10:08
Za 15 lat na łowiecki w dziale akcesoria : Czy kucyk nadaje się do łowiska ?

Autor: Hupert  godzina: 10:30
narzynasz, nie czytasz na bieżąco przekazów dnia. Teraz obowiązuje odwrotny przekaz, że to kolejne zwycięstwo PiS. Rząd premiera Mateusza Morawieckiego nie zablokował wprowadzenia w UE od 2035 r. zakazu sprzedaży nowych aut z silnikami spalinowymi. Plan ten zatwierdziły rządy państw Unii w ślad za Parlamentem Europejskim i Komisją Europejską. (dziennik.lowiecki.plhttps://wyborcza.biz/biznes/7,156481,28634211,rzady-ue-poparly-zakaz-sprzedazy-aut-spalinowych-od-2035-r.html?disableRedirects=true)

Autor: kudłatyx  godzina: 11:45
naganiacz, jak na kucyku? IZERĄ naganiacz, jedną z miliona Izer, co to już są na naszych drogach, tworząc straszne korki,, a będziemy startować z CPK,,,,

Autor: Jan Tukan  godzina: 12:40
W USA w gorach sa miejsca, gdzie jest zakaz wjazdu samochodami na polowanie. Sa np. drogi okresowe co to jeszcze dopuszczaja czy sa uzywane permity na konkretna droge wykupywane na konkretne auto ( zawiera tez prawo parkowania), sa tez nakazy uzywania wylacznie ATV czy UTV ( i sa to juz elektryki i hybrydy ). Takze sa juz na rynku mocne rowery turystyczne z duzym zasiegiem i mozliwoscia obciazenia. W wielu rejonach nadal jest tez kon czy mol uzywany ( sa wypozyczalnie). Podobnie z wedkarstwm sa zakazy lodzi motorowych, czasem jest to forma lagodniejsza, ktora dopuszcza lodzie o napedzie elektrycznym. Reasumujac to juz jest. Podobnie w dzierzawie ( lease ) terenu do polowania dajacy lease czy dzierzawe okresla czesto w umowie zakaz uzywania samochodow na rzecz utv/atv, ktore moga byc tez moga byc ograniczone do scisle okreslonych przypadkow uzycia, np.transport tuszy czy urzadzenia, ambony. A nie mozna uzywac tylko do jazdy ( dojazd na stanowiska, objazd lowiska itp.).

Autor: Jan Tukan  godzina: 13:04
Ponadto te samochody elektryczne sa niebezpieczne dla kobiet w ciazy. Pole elektromagnetyczne. Mojego kuzyna zona miala problemy wlasnie przez elektryka bmw. Lekarz kazal jezdzic spalinowka. Serio.

Autor: narzynacz  godzina: 14:01
POzdrawiam Kraków (dziennik.lowiecki.plhttps://motoryzacja.interia.pl/raporty/raport-polskie-drogi/wiadomosci/news-krakow-obejmie-strefa-cale-miasto-nikt-inny-na-swiecie-tego-,nId,6431207) Stolica eko świrów .... Tak trzymać , znaczy trzymać się mocno za jaja ...będzie boleć ..

Autor: nacomito  godzina: 17:22
narzynacz Zamień się. W ciemno biorę twoją chatę, (ale bez "Twojej" i progenitury), w zamian oferuję równorzędną, w K-wie. Jak moja nie styknie, to coś znajdziemy. Tylko nie licz na jakąś willę w prestiżowej, zielonej dzielnicy. Raczej coś w blokach przy ruchliwych ulicach, zwłaszcza tych z podniesionym limitem prędkości. Nie wymieniam, bo i tak ci to nic nie da. Jak się zgodzisz to zobaczysz. Dorzucę auto, nic wielkiego, ale spełniające normy na dłuuugie lata. Oczywiście bez miejsca parkingowego. Problem może być z pszczołami, ale chyba do rozwiązania? Albo będziesz dojeżdżał, albo pasiekę postawisz na dachu wieżowca, To ponoć teraz modne. Pomieszkasz, pooddychasz zdrowym podwawelskim smogiem, przywykniesz! Powalczysz z ekoświrami.... Znowu nad Wisłą będą się snuły dymy z kopciuchów i spaliny z ganz nowych, 30-letnich golfów, beemwic i audic! Będzie pięknie. Zamień się narzynacz! P.S. Przeważnie jestem wrogiem radykalnych rozwiązań ( kopciuchy, SCT), ale wdychając ten syf, z przerwami, od końca lat 60-tych, chciałbym na starość oddychać lżej. Może da się to jakoś zrobić, bez aż tak drastycznych rozwiązań. Czystej wody w krakowskich kranach doczekałem, ale czy doczekam czystego powietrza ...... narzynaczu w tobie jedyna nadzieja!

Autor: Martes  godzina: 17:42
No to władze miasta w najbliższych wyborach mają przeje....

Autor: Alej.....  godzina: 17:44
Nacomito, zwróć uwagę na wiatr. Naganiacz pali brunatnym a to, znów, do nas leci...

Autor: narzynacz  godzina: 19:55
Alej ....szczekasz i to kłamliwie .

Autor: August  godzina: 20:50
''Ponadto te samochody elektryczne sa niebezpieczne dla kobiet w ciazy. Pole elektromagnetyczne. Mojego kuzyna zona miala problemy wlasnie przez elektryka bmw. Lekarz kazal jezdzic spalinowka. Serio.'' Jasiu ... Moja żona stawia podobną diagnozę gdy po 22 00 zaczynam kręcić się koło lodówki – serio . Bywa że w tych relacjach małżeńskich jest odwrotnie gdyż jest tu ‘’Strażnik Lodówki ‘’ płci męskiej .

Autor: ULMUS  godzina: 21:29
Wierzę że do 2035 ten neomarksistowski szwabski eurokołchoz rozpie@li się pod. własnym ciężarem jak CCCP :) Takie miałem marzenie jak gwiazdka spadała :)

Autor: nacomito  godzina: 21:41
Alej.... Narzynacz chyba nie chce skorzystać z mojej propozycji. Jak myślisz, zbyt uboga? Zaproponowałbym mu willę Ekipy Friza, ale chwilowo nie mam na zbyciu tych nastu baniek. Szkoda! Ubodłeś jego ego, tym brunatnym! Na razie ma 1,5 tony przydziałowego od prezesa. Porządny " mieszany " i "w niskiej cenie".

Autor: Alej.....  godzina: 21:47
Nacomito. A ja myślałem, że... różą wiatrów, bo z brunatnego się tu cieszył jak lis do sera.

Autor: 28rafal  godzina: 21:58
narzynacz,,,,ten brunatny, jak wkładasz do pieca przekładasz starymi plastrami z ramek? Suszysz go w suszarni pasz czy wysypujesz w domu, koło pieca ''na wszystko'' w kuchni?

Autor: August  godzina: 22:09
Wierzę że do 2035 ten neomarksistowski szwabski eurokołchoz rozpie@li się pod. własnym ciężarem jak CCCP :) Takie miałem marzenie jak gwiazdka spadała :) ULMUS ... Zapewne masz swoją wizję co po 2035 roku – może kibuce?.

Autor: narzynacz  godzina: 22:54
2035 druga Japonia (dziennik.lowiecki.plhttps://www.fronda.pl/a/Niemiecki-ekspert-wskazuje-na-szokujacy-rozwoj-Polski-Zaprezentowal-to-na-wykresie,207930.html) Jarek zostanie cesarzem ....

Autor: narzynacz  godzina: 23:03
Rafcio , to jest drobnica na rozpałkę Większosc to ciężkie liściaste , głównie dąb , jesion , trochę orzecha ....minimalnie brzoza . Sezonowane jak dobre wino Świerkiem i sosną się brzydzę. ....pali się to jak zapałka Mam też nie rąbane w 30 cm wałach ... Pali się praktycznie bez dymu . Jestem eko ... No i mam wszytko w upie ...

Autor: narzynacz  godzina: 23:11
Na co mi to Ja swoją ojcowiznę w woreczku na szyi noszę jako talizman Nie stać cię . Brzydzę się wielkim miastem .A blokowisko to już jądro piekła .