Środa
30.11.2022
nr 334 (6331 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Proponowane Polsce baterie Patriot zostaną przekazane na Ukrainę ?.

Autor: Alej.....  godzina: 08:25
Wykończą nas Niemce tymi Patriotami... cały czas podobno sa aktualne. My elegancko odmawiamy, a oni swoje... Co za bezczele!

Autor: WIARUS  godzina: 09:26
Do Polski miały trafić niemieckie systemy Patriot wraz z obsługującymi je żołnierzami.
Nie będą nam niemieckie rakiety strzegły nieba przed zagrożeniem (dziennik.lowiecki.plhttps://www.wnp.pl/przemysl-obronny/nie-beda-nam-niemieckie-rakiety-strzegly-nieba-przed-zagrozeniem,649068.html)


Autor: August  godzina: 09:27
Pierdun... W Twoim mało skomplikowanym układzie zwoi mózgowych urodziła się ‘’refleksja? Jest facet po 50 który nosi niebieskie oprawki okularów. Przedmóżdże odbytnicze wydedukowało - to zapewne stary UJ rżnie inteligenta plagiatując wojewódzkiego z TVN. I Ty jako czołowy przedstawiciel ‘’Taplarskich z Bagien’’ pytasz mnie czy jestem zafascynowany tą formą ‘’twórczości ‘’. Jeśli Twoje przedmóżdże zakwalifikowało ten ‘’skecz ‘’ jako szyderstwo to się z nim zgadzam. Tak to drwiący stosunek do stanu spraw w Polsce, nacechowany dodatkowo lekceważeniem i pogardą. Jest to kabaretowy żart będące wyrazem takiego stosunku. Autor skeczu zadbał by nie zakłamywać prawdy wstawiając własny dubbing. Niczego nie przeinaczył z realiów które nas otaczają, dlatego trudno by mu było zarzucić konfabulację. Dla mnie w kategorii poza kabaretowej ‘’ twórczość ‘’ to raczej tragikomedia. Tragizm naszych czasów pod rządami ‘’Wzorca z Sevres ‘’ który dawno powinien trafić do lamusa jako komediant .

Autor: narzynacz  godzina: 09:56
August , jestem wzrokowcem . Liczy się pierwsze wrażenie . Idzie zima , te rakiety na Ukrainie to by się przydały . Wychodzi taniej niż utrzymywanie kilku milionów uchodźców . Reszta to bełkot . Ruskie są zbyt słabe żeby teraz szukać nowej awantur gdy siedzą po uszy w uwnie . Wam to umyka . Typowe zachowanie starych bab co to drobny incydent rozdmuchują tysiąc razy mocniej i drą japę koniec świata

Autor: August  godzina: 10:00
Wklejka linku Wiarusa pomija ‘’właściwe zagadnienie odmowy ‘’ przyjęcia niemieckiego systemu Patriot. Koncepcja przyjęta przez już funkcjonujący sztab wyborczy Pis - dzielców zakłada wzmożoną polaryzację potencjalnego elektoratu. Obliczona jest na utwardzenie własnego elektoratu typu Pierdun, Ulmus, Lodówa, Ujoza itp. Jak doczytujemy i tu w tym portalu uaktywniła trolli. Tylko ta forma szczujni która już się sprawdziła ‘’dziadek tuska’’ okazuje się być skuteczna by post komuchy poprawnie głosowały .

Autor: August  godzina: 10:54
Narzynacz - gdy dopytywałeś; ’’ Czekam na receptę geniusza z PRL?’’ to z racji moich i Twoich zainteresowań pomyślałem sobie o recepturze mojego dziadka. Znalazłem ten genialny wzorzec - niestety, ale z II RP w necie i Ci go wklejam. (dziennik.lowiecki.plhttps://pl.healthy-food-near-me.com/moonshine-from-honey-at-home-proportions-of-mash-distillation/) Wracając do sprawy – mam swoje nie tylko przemyślenia, bo z organoleptyki wiem, jak wyglądają okropieństwa wojny. Wiem, bo sam tego doświadczyłem co znaczy broń wysoce wyspecjalizowana w rękach latami szkolonego żołnierza a co ta sama oddana ‘’kozo - jebcowi’’ - to miliony w piach. Gdyby Ukraińcy podobnie jak to uczynili wysyłając zagranicę setki jak nie tysiące swoich ‘’informatyków ‘’ do nauki obsługi systemów ‘’ dron ‘’. Oddelegowali kila obsług dywizjonów do wyszkolenia ich w systemach i to trzeciej generacji Patriot jestem - ZA !!!. Gdy do naszego Kraba by mógł precyzyjnie ‘’strzelać ‘’ wystarczy jeden intensywnie przeszkolony przynajmniej przez miesiąc specjalista. To do obsługa jednej wyrzutni Patriot mamy łańcuszek kolejnych specjalności. Akurat w tym przypadku trudno jest zaadoptować specjalistów z pokrewnych rodzajów wojsk. Trzecia generacja to już system wiedzy kolejnych specjalistów finalizowany ‘’naciśnij spust i zapomnij ‘’ – trafi. Dorabianie bzdetów w Twoim stylu o zardzewiałych sowieckich czołgach i walczących Ukraińców za nasza i waszą wolność w tym konkretnym przypadku jest biciem w bęben dla samego bębnienia.

Autor: WIARUS  godzina: 11:02
Zastanowienia jednak wymagają uwagi Piotra Kuc... i paskowe informacje ;-))) a ponadto (dziennik.lowiecki.plhttps://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/polska-przeka%C5%BCe-swoje-patrioty-ukrainie-morawiecki-to-nie-jest-dobry-moment-na-takie-dywagacje/ar-AA14GNnh?bncnt=BroadcastNews_BreakingNews&ocid=UCPNC2&FORM=BNC001&cvid=b0ba8724a6d24a549d06dc0074dbc348)