Poniedziałek
28.11.2022
nr 332 (6329 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Grawitacja Niemieckich czterech liter i sowieckiego buciora i  (NOWY TEMAT)

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 13:14
Radosław SIkorski vel onuca dla każdego kto da zaistnieć dość nerwowo w ostatnim czasie szuka miejsca gdzie by się tu przytulić i w czyjej D..pie uwić bezpieczne gniazdko. Namawia do tego też innych. Oto cytat z posła czy z osła ? "Więc Europejczycy doszli do wniosku, że lepiej współpracować niż walczyć. Że są rzeczy gorsze, niż współdzielenie niektórych aspektów suwerenności. Oby nasi rządzący też to zrozumieli" Myślę że powinien do tego lepiej się przygotować - wybrać jakąś solidną tłustą d..pę w niemieckiem rządzie i poprosić ruskiego jenerała (wypracował super układy z nimi - nawet wspominali o rozbiorze urainy) z porządnym kopem żeby ten, gdy Radzio zacznie swój łeb w tę niemiecką tłustą d...pę wpychać żeby ten jenerał mu fest kopa w jego nędzna zużytą d..pę zafasolił i tym sposobem go tam pożądnie w tej niemieckiej tłustej d...pie zamontował. I w końcu będzie szczęśliwy i od tego czasu nie Radzio "BIAŁY" nosek tylko Radzio "BRĄZOWY" nosek

Autor: kudłatyx  godzina: 13:58
Nie żebym coś sugerował, ale kogoś tu nieźle walnęły w łeb drzwi od lodówki. Ta suwerenność to z Władimirem Władimirowiczem, który suwerennym Pisiorom zabronił posiadania rakiet Patriot? Czego to nie zrobicie dla przyjaciół rosjan .. w drodze do budowania sywerennego Kaczystanu, jako Wolskiej republiki radzieckiej.

Autor: Mark - 2  godzina: 14:26
No proszę, jakaś nowa "jednostka chorobowa" nam się objawiła ciekawe jak ją dobra zmiana nazwie - pewnie coś w tym stylu: "niemiecko-fobia" a może "radko-fobia". Lecz leczenie chyba nie będzie problemem, np. po wizycie u lekarza - okłady z kota a po telefonicznej konsultacji - przekaz dnia - i po problemie. Wskaźnik wyleczeń na pewno będzie w granicach 100%, szczególnie wśród akolitów pisiorstwa. Chyba nie będzie aż tak zaraźliwa - jak covid czy grypa, miejmy tylko taką nadzieję.:))

Autor: August  godzina: 14:40
Lodówa odleciałeś? … Co mama nakazała ‘’lataj synu nisko i powoli ‘’. Zbyt dosłownie mamusi przykazania wziąłeś sobie do serca. Wypociny Twego intelektu po płycie lotniska szorują. To, że niczego nie przystawiasz ze stanu obecnie tego Państwa ja żywię nadzieję, że jednak powoli, ale i do Ciebie dotrze.

Autor: narzynacz  godzina: 16:08
Radek zdradek ....targowica Są jak porzucone psy. Pies bez pana tak się zachowuje . Pierwszy właściciel z wschodu porzucił to szukają nowego . Dla nich wolność i możliwość decydowania o własnym losie jako podmiot to jest abstrakcja . Oni sobie tego nie potrafią wyobrazić . Helmut rzuci piłką a radzio robi aport i to jeszcze z siadem

Autor: kudłatyx  godzina: 16:53
Naganiacz ma rację.... pisiory są jak psy.... powiedział Putin nie rusz, to Patriot- ów nie ruszą. A poszli do czerwonej budy.