Środa
30.11.2022
nr 334 (6331 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Stawiam na Polskę  (NOWY TEMAT)

Autor: xatsap  godzina: 13:05
Polska - Argentyna 2 : 1 Ps. Zaznaczam, że w przeciwieństwie do pięty na piłce nożnej znam się słabiutko.

Autor: pięta  godzina: 14:22
Panie xatsap kibicuję owszem za Polską niemniej jednak "dzień prawdy" nadchodzi. Lubię optymistów ale podchodzę do nich z ostrożnością ale biorę pod uwagę to ,że oni muszą wygrać /mowa tu o Argentynie oczywiście/ bo też żaden inny wynik ich nie satysfakcjonuje aby mogli grać dalej.I tu naprawdę nie trzeba znać się na piłce wystarczy jako taka znajomość arytmetyki /jeden z ważnych działów matematyki sic/ a ,że podobnie myślą zarówno Arabia Saudyjska jak i Meksyk nasze nastroje o godzinie 22 -giej mogą być różne panie xatsap! I obym się mylił czego życzę sobie i panu.Lubię optymistów zawsze się jest z kogoś pośmiać nieprawdaż? Przed nadmiernym optymizmem przestrzegało już kilku bardziej znanych osób niż pan pięta pożyjemy zobaczymy.Trzeba było strzelić Meksykowi jedenastkę albo przynajmniej po ludzku dobić ten sparowany strzał /mowa tu o "moim ulubieńcu Krychowiaku / ,który spartolił temat dobitki choć była okazja strzelić gola po sparowanej jedenastce / ale o tym jakoś nikt nie wspomina a replay nie kłamie / dziś nie byłoby problemu i 6 punktów na koncie.

Autor: pięta  godzina: 14:45
Panie xatsap i jeszcze jedno świetlana myśl trenerska pana Michniewicza nie przewiduje w tym meczu występu Arkadiusza Milika ....czyli gramy tylko jednym napastnikiem ....no życzę sukcesów w tymże ustawieniu na mecz a Argentyną zawsze można zanucić nasz stary narodowy szlagier" Polacy nic się nie stało ... Polscy nic się nie stało "i dyskutować o tym do kolejnego mundialu..Pozdrawiam . PS można także wysłać list do Św. Mikołaja z pobożnymi prośbami o sukces ale to dopiero za 5 dni czyli i w tym konkretnym przypadku mamy musztardę po obiedzie ....no chyba ,że te prośby będą jak znalazł na Francję z niezawodnym Mbape.No ale mnie osobiście w takie cuda brak wiary i obym się mylił.

Autor: ricardo  godzina: 15:19
No remis co najmniej , Messi prawie emeryt, Lewandowski też nie pierwszej młodości, będą się starać wszyscy , ale Szczęsny jest niesamowity.

Autor: Mark - 2  godzina: 15:26
1 : 3 (4 lub 5) dla Argentyny - era Górskiego, Gmocha, itp. już się nie wróci. Jaki kraj, tacy piłkarze (celebryci), z prawdziwą piłką to już - nie ma wiele wspólnego. Do tego, "beczka smalcu" na stołku trenerskim i mamy komplet. :))

Autor: pięta  godzina: 18:10
To są święte słowa kolego Mark-2 no może z tym wynikiem deczko przesadziłeś.Najbliższy lot do Europy więc mogą się dla oszczędności zabrać razem z Danią jednym kursem /ten sam poziom bezradności oczy bolały na to dziś patrzeć jak grali z tą Australią /

Autor: labul  godzina: 20:54
Ładny mecz, przerwa. Fajny gest Wojciecha Szczęsnego-spoko obronię. Przerwa.

Autor: xatsap  godzina: 20:56
Pięcie ten wynik nie jest "na rękę".🤪

Autor: labul  godzina: 21:10
Milik pół metra do szczęścia.

Autor: labul  godzina: 21:14
Jadą po nas i w kamerach : pokazują polki w słusznym wieku i kibicki Argentyny z latającymi biustami. Co raz bardziej nie podoba mi się jednostronne sędziowanie.

Autor: labul  godzina: 21:17
Argentyna- są wielcy, cisną.

Autor: labul  godzina: 21:28
Argentyna jest wielka 2:0. Przegrać z Nimi , to nie grzech. Dopóty piłka w grze.

Autor: labul  godzina: 21:34
0,5 mertra do piekła, ale walną.

Autor: 28rafal  godzina: 21:34
Jak przegramy to przestaną pieprzyć o piłce przez 24/24???

Autor: labul  godzina: 21:46
Byłoby 0:3. Cisną , a nie muszą. Pokazują nam miejsce w szeregu.

Autor: labul  godzina: 21:55
Aby nie więcej.

Autor: labul  godzina: 21:58
1:2

Autor: xatsap  godzina: 21:58
Pięta, zasnąłem?😆

Autor: labul  godzina: 22:01
I można. Argentyna jest wielka. Do puki piłka w grze.

Autor: ricardo  godzina: 22:02
No nie, nie potrafili utrzymać sie przy piłce 15 -20 sekund. Przejdą dalej , więcej szczęścia przez Szczęsnego.

Autor: labul  godzina: 22:05
Graliśmy chyba z mistrzem świata, grali super.

Autor: narzynacz  godzina: 22:10
UJ tam .Niech się cieszą . W kraju inflacja bliska 100 % Bankrutują 3 raz za mojego życia . Mają tylko tą piłkę .... Taki kraj . Powinni być obrzydliwie bogaci .. . Jestem empatyczny ?

Autor: labul  godzina: 22:12
Rozgrywali naszą obronę jak chcieli, z takim zespołem przegrać ,to nie wstyd. Szczęsny super. Lewandowski , to nie Mesi, piłkę nie nagrywali, piłkę kup se sam. Stawiam na Polskę zaskoczą , co to drużyna.

Autor: labul  godzina: 22:30
Super , że gramy dalej. Niech , coś powie że nie walczyli. Punkty zbiera się na słabych , na silnych się walczy o życie.

Autor: 28rafal  godzina: 22:42
labul ,,,to jeszcze nie koniec?

Autor: Mark - 2  godzina: 22:42
Spoko, poczekajcie jeszcze tylko tydzień, do środy 07.12 godz. 16.00 - gramy z aktualnym mistrzem świata Francją, więc sen o "potędze" się skończy na pewno. No chyba że, Macron znowu "zadzwoni" do Adriana.:))

Autor: labul  godzina: 22:44
Argentyna jest wielka , mogła nas na kolana położyć.

Autor: pięta  godzina: 23:00
No i gdzie są Ci ,którzy obstawiali wyniki 2;1 ,3;1, ba nawet 5;1 dla Polski / tacy optymiści byli a jakże/i. Wstyd panowie wielki wstyd i blamaż poziomem gry polskiej kadry pomimo awansu do kolejnej rundy! Zresztą po tejże rundzie już musowo będzie trzeba wracać do kraju bo nikt przy zdrowym rozumie nie uwierzy ,że pokonamy Francję stylem gry jaki zaprezentowaliśmy dzisiaj.,Z tego co udało mi się policzyć nasz najlepszy piłkarz/ wiadomo o kogo tu chodzi nie mylić z Messim sic// kopnął sobie piłkę ze 5-6 razy tak,że nawet po meczu stroju czyściutkiego prac nie muszą...jak baletnica jak baletnica w "Jeziorze łabędzim" W porównaniu z Messim był bladym tłem.Szczytem zadufania były pomeczowe wywiady panów Michniewicza i pana Lewandowskiego żadnej refleksji , żadnego wyciągania wniosków gdyby nie Wojciech Szczęsny to rezerwowalibyśmy bilety na powrót do kraju. Bohater tego najbrzydszego meczu bramkarz naszej reprezentacji nie tylko ,że świetnie broni to jeszcze potrafił udzielić przed kamerami inteligentnego i skromnego wywiadu...i to jest dowód na to ,że można jak się chce.Najlepszy piłkarz jakim niewątpliwie jest w obecnej formie Arkadiusz Milik grzał lawę bo ...trzeba było dać pograć tym ,którzy jeszcze na mundialu nie zagrali mam tu na myśli panów Jędrzejczyka i Skórasia ...gdyby ów światowy trener reprezentacji" miał możliwość zmiany to wymienił by wszystkich zawodników aby sobie na mundialu pograli. Tak wiec sam pan widzisz panie xsatsap ,że naprawdę niewiele się trzeba na piłce znać by wyciągać stosowne wnioski z tego co się ogląda z Francją gramy ponoć w niedzielę proponuję zjeść lekki obiad by się po meczu nie zwymiotować poziomem gry naszej kadry. Ważne ,że będą duże pieniądze dla PZPN-u za wejście do fazy pucharowej i to zapewne jest nasz największy sukces tychże mistrzostw DB

Autor: kudłatyx  godzina: 23:11
Wstyd jak wuj. PiSie zwycięstwo 1:27, tfuu 0:2. pakować dziady walizy i wracać, wstydu wiecej nie czyniąc.