Sobota
03.12.2022
nr 337 (6334 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Stawiam na Polskę

Autor: WIARUS  godzina: 09:16
    Cieszmy się tym, co mamy. Tu trwa święto futbolu, a my – tak po polsku – siedzimy, narzekamy i debatujemy, czy gramy ładnie. Styl stylem, rozumiem narzekających, ale pocieszmy się świętem futbolu. Nie odbierajcie tej radości nam, piłkarzom. Przeżywamy najpiękniejszy tydzień w naszym sportowym życiu – zaapelował do kibiców, ekspertów oraz dziennikarzy ...................
Kto mógł tak powiedzieć? Reprezentacja Polski po raz pierwszy od 1986 roku zagra w 1/8 finału piłkarskich MŚ. Teraz naszym rywalem będą faworyci imprezy, Francuzi. Mistrzowie świata zmierzą się z Polakami już w niedzielę 4 grudnia na stadionie Al Thumama w Dausze a zwycięzca tego meczu zamelduje się w ćwierćfinale mundialu.
Pierwszy gwizdek o godzinie 16:00.


Autor: Mark - 2  godzina: 09:20
A telefon Macrona do Andrzeja, będzie przed meczem - czy po.?

Autor: WIARUS  godzina: 09:34
Nie sądzę ;-))) 💥💥💥

Autor: J.Chudy  godzina: 13:02
Myślę jednak, że Makron zadzwoni i ustawią mecz. ;-)))) Jak cudem wygramy, albo zremisujemy, to dzięki pis-iorkom i rządowi. O modlitwach nie wspomnę. Ps .Martwię się tylko o piętę jeśli nie przegramy. / na wszystkich, 17 -tu moich nick-ach/.

Autor: WIARUS  godzina: 13:09
No to jeśli tak, to tak! Kto znajdzie się w ósemce?

Autor: pięta  godzina: 14:53
Pan się nie musisz martwic panie J.Chudy pan się musisz przebadać u dobrego specjalisty no bo...kto dysponuje 17 nickami to albo sygnalista / albo człek niezrównoważony. A centrum tego zrównoważenia ponoć mieści się w głowie."Specjaliści od głowy "/pomijając dentystów , laryngologów tudzież okulistów / to ponoć psychiatrzy względnie neurolodzy.Wybór specjalisty zależy tylko od pana .

Autor: xatsap  godzina: 16:52
Oj pięta, ktoś Cię wkręca, a ty wszystko łykasz, jak młody pelikan żaby. 17 ników, 😃😃😃 a Ty Chudego na leczenie wysyłasz zamiast zająć sam kolejkę na kozetce specjalisty.

Autor: pięta  godzina: 21:05
Miły panie xatsap jak ktoś wypisuje idiotyzmy to niech nie liczy ,że będzie otrzymywał normalne odpowiedzi. Wiadomo ,że tylu nicków nikt tu zapewne nie posiada ale czy akurat o tym naiwnie trzeba wstawiać swe wstawki? Język polski jest bogaty w wiele słów których można użyć przelewając swoje myśli na przykład na umieszczane tu wpisy i nikogo nie obrażać a tym bardziej poniżać między wierszami. Myślę ,że ludzie z okolic warszawskich mają od lat taki styl i dlatego raczej nikt w całym naszym pięknym kraju nie darzy ich sympatią . Wyniosłość i stawianie się ponad innymi/ jakby pozjadali wszystkie rozumki świata / to ich cecha i to niezależnie czy są oni tymi rodowitymi warszawiakami czy też mają naleciałości nabyte od tych pierwszych jako tzw.:słoiki" pozdrawiam. PS jeśli ktoś choć raz był na meczu Legii Warszawa wie o czym tu piszę .

Autor: WIARUS  godzina: 22:18
Prezydent Francji wytypował wynik meczu Polska - Francja (dziennik.lowiecki.plhttps://www.rmf24.pl/raporty/raport-ms-katar-2022/news-macron-typuje-wynik-meczu-polska-francja-strzeli-lewandowski,nId,6450670)