Środa
30.11.2022
nr 334 (6331 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Kolęda w Polsce  (NOWY TEMAT)

Autor: WIARUS  godzina: 18:32
Bezczelność niektórych księży przechodzi ludzkie pojęcie. Ale ludzie są sami sobie winni przez lata traktując panów w koloratkach, jak przybyszy z innego świata. Posłuchajcie tego klechę, który udziela rad swoim parafianom w Przegędzy i odpowiednio się przygotujcie do wymagań swoich miejscowych w całym kraju! O kopertach nie zapominajcie ;-)))


Autor: 28rafal  godzina: 18:36
A jaka zastawa i sztućce?

Autor: ricardo  godzina: 18:49
Dawniej życzyli sobie kartki na paliwo, później już nie kartki ,tylko aby paliwo im przywozić.

Autor: xatsap  godzina: 19:10
Na zbyt wiele sobie pozwalają. Im głupisi parafianie, tym wyżej łby unoszą i śmielej ich strzygą

Autor: Mark - 2  godzina: 19:23
Oj tam, robicie problem z niczego - to jest "inna Polska", tam rządzą właśnie oni a nie urzędy. Do urzędu to się chodzi po zapomogi (konkretne pieniądze) oraz "dary" (żywność, konserwy, cukier, nawet kawę, itp.), które potem można "wymienić" np. na piwo, tanie wino, itp. Spytajcie takiego tutaj "eksperta" - ile to miodu już w tym roku zaniósł na plebanię - za "co łaska". :))

Autor: labul  godzina: 21:57
Napięcie i co,dalej ?

Autor: narzynacz  godzina: 22:07
No dobra , a co was to obchodzi ?

Autor: August  godzina: 22:46
Pierdun !!! ''No dobra , a co was to obchodzi ?'' Kolejny raz nie kumasz co np. mnie taki stan w tym państwie obchodzi??? Jeden przykład - pierwszy z brzegu, który odzwierciedla stan umysłu takich jak ty pierdunów. Stan wojenny – wystarczyło założyć koloratkę i bak samochodu bez kartek na paliwo - ful pełny.