Sobota
03.12.2022
nr 337 (6334 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Radny PiS ......  (NOWY TEMAT)

Autor: xatsap  godzina: 07:29
.....,. z Lubartowa prosi o modlitwę. Przyłapany na paleniu marihuany w toalecie urzędu- radny prosi o modlitwę. A 180 g towaru w domu powinna załatwić msza św. albo pielgrzymka do Tadzia w Toruniu. Pierduny, jak ta u was funkjonuje? Wytumaczcie nam bośmy ciekawi okrutnie.

Autor: kudłatyx  godzina: 09:04
Jakbyś nie wiedał, Tusk mu podłożył, Perfidna prowokacja lewactwa,

Autor: Cyzio  godzina: 10:20
A Niemce to co pikuś one maczali swoje łapki.

Autor: August  godzina: 10:31
Cyzio Kudłaty – brak mi w waszych wypowiedziach ‘’seks komplete ‘’. Tusk , Niemcy ? Pozwólcie że uzupełnię wyręczając Pierduna ! Putina jako podkładacza mi tu brak. Sorry zapomniałem - dla Ulmusa i jemu podobnym - jeszcze UE oczywiście z merkelową .

Autor: J.Chudy  godzina: 12:39
No i teraz wszystko jasne dlaczego pis-iorki muszą kraść i kombinować. Wszystko przez w/w. Zioło nie jest takie tanie, a niezbędne, by nie zauważać i nie czuć goowna, w którym siedzą po szyję.

Autor: WIARUS  godzina: 12:58
Co tam radny z PiS. Armię będziemy mieli 300 000! Takie są zamiary publicznie ogłoszone i podobno realizowane. Niedawno nową ustawę (dziennik.lowiecki.plhttps://www.gov.pl/web/obrona-narodowa/ustawa-o-obronie-ojczyzny---fundament-nowej-sily-wojska-polskiego) uchwalono! Tam gdzie nie osiąga się z różnych przyczyn spodziewanych efektów ilościowych zwalnia się dowódców jednostek przykład (dziennik.lowiecki.plhttps://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/minister-mariusz-blaszczak-zdymisjonowal-dowodce-pulku-rozpoznawczego/w229014) i "Nikt nie zna dnia ani godziny" (dziennik.lowiecki.plhttps://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/kolejne-czystki-w-polskiej-armii-nikt-nie-zna-dnia-ani-godziny/h5hr6gp?utm_source=wiadomosci.onet.pl_viasg_wiadomosci&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2) A tymczasem o realiach tejże rozbudowy armii opowiada por. Powałka. To, o czym mówi w tym filmie w normalnej głowie się nie mieści! Nie powiem co mi na myśl przychodzi słuchając tej opowieści a nie sądzę żeby mówił nieprawdę!!


Autor: Cyzio  godzina: 20:37
Czcigodny zacny Panie August napisałem moim skromnym zdaniem jedno jak cza się ,,na,,,,,,,,,,,,lić,, trawką kto jest winny oczywiście Pan Donald T.Ale to jest moje i tylko moje zdanie.A tak ***** ***.