Piątek
27.01.2023
nr 027 (6389 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Kiedy zakończy się wojna na Ukrainie.

Autor: labul  godzina: 09:26
trucizna stać Cię na więcej ! Extra wypowiedź : ,, Biden jest darem od Boga na ten czas i mam nadzieję, że wygra " Skoro jest przysłowie, że jabłko pada blisko jabłoni, jaki ojciec taki syn- co nie co wspomnisz o księciuniu - Hunter Biden.

Autor: tadeek  godzina: 11:25
Dokładnie tak Kol. Labul

Autor: tadeek  godzina: 13:34
https://www.youtube.com/watch?v=HGUBuiRKN-U usa już stwierdziła.... Panowie Ruskie, to nie my to Polacy ! Tak Panie trucizna, "Bez względu na wszystko nie można ruskiej qrwie odpuścić . Wyj..bać zębów ile się da"

Autor: Jan Tukan  godzina: 14:35
Wiadomości Ukraina-Rosja – na żywo: Putin „przesuwa wojnę, by skupić się na NATO i Zachodzie”. Moskwa przeniosła swoją inwazję na Ukrainę na „inny etap”, a prezydent Rosji Władimir Putin uważa ją teraz za „wojnę przeciwko NATO i Zachodowi”, powiedział wysoki urzędnik UE. Stefano Sannino, sekretarz generalny Europejskiej Służby Działań Zewnętrznych Unii Europejskiej, powiedział, że dzięki zachodnim dostawom sprzętu wojskowego na Ukrainę – w tym zastawom czołgów z Niemiec, USA i Wielkiej Brytanii – Rosja „odeszła od koncepcji operacji specjalnej do koncepcji wojny przeciwko NATO i Zachodowi”.

Autor: Jan Tukan  godzina: 14:39
" Prezydent Rosji Władimir Putin, którego Trump nazwał „geniuszem” w tygodniu, w którym Rosja rozpoczęła niesprowokowaną inwazję na Ukrainę w lutym 2022 r., przez całą wojnę wielokrotnie groził bronią nuklearną. Kraje zachodnie oskarżyły Putina o lekkomyślne wymachiwanie nuklearną szablą. Eksperci nuklearni wyrazili poważne zaniepokojenie groźbami ze strony Putina, ponieważ czołowi historycy ostrzegają, że retoryka i działania rosyjskiego przywódcy stwarzają zagrożenie nuklearne jeszcze większe niż podczas kubańskiego kryzysu rakietowego u szczytu zimnej wojny." " Stany Zjednoczone udzieliły Ukrainie więcej pomocy w zakresie bezpieczeństwa niż jakikolwiek inny kraj – ponad 27 miliardów dolarów od czasu inwazji Rosji. Ale wielu republikanów w Kongresie lojalnych wobec Trumpa wyraziło sprzeciw wobec dalszej pomocy dla Ukrainy, powołując się na obawy gospodarcze."

Autor: Jan Tukan  godzina: 19:10
Pilne: regulator jądrowy zgłosił silne eksplozje w pobliżu elektrowni jądrowej Zaporoże!