Środa
25.01.2023
nr 025 (6387 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Badania jednak potrzebne

Autor: I G O R  godzina: 00:51
Karol Jak pozytywnie przejdziesz badania w co wątpię to wyślij nam tu potwierdzenie:) Ok ? ps. Wyślij nam też zdjęcia pierwszego w życiu upolowanego dzika:)

Autor: pięta  godzina: 09:52
A jaką pan jesteś miarodajną persona bym słał na tenże portal moje wyniki badań co ? Jeśli pan jeszcze tego nie pojął po tylu moich wpisach pod pańskim adresem to powtórzę panu po raz enty odwalże się pan raz na zawsze od mojej osoby . Jest bowiem wielce wątpliwą dla mnie przyjemnością czytanie pańskich kolejnych prymitywnych wpisów. Pan cierpisz na manię prześladowczą a z tym trzeba by się udać najszybciej do stosownych specjalistów by stan tej pomroczności się nie pogłębiał.Co do dzików o których pan raczyłeś napomknąć to życzyłbym panu by tyle w swym życiu ich pan widział ile ja zdążyłem ułożyć na pokocie w ciągu 48 lat uprawiania łowiectwa. Na kolejną odpowiedź nie musi się pan wysilać bo i tak będzie kolejny raz prymitywnym wpisem.

Autor: pięta  godzina: 10:12
I nie życz pan sobie abym użył przy kolejnych pańskich wpisach wobec pana określenia jakiego użył pan Miller wobec pewnego ministra...podczas debaty telewizyjnej przykro było na to patrzeć ale było to arcy trafne określenie niestety. Tyle co miałbym panu do przekazania .