Środa
25.01.2023
nr 025 (6387 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Radzio były minister - jedyna taka przenoszona onuca w lakierce.

Autor: F.N.S  godzina: 02:43
Tymi zakupami ropy czy tam węgla to się panowie nie podniecajcie. Bywa, że różne rzeczy od wroga się kupuje niestety w czasie wojny by z nim (paradoks) walczyć (albo sprzedaje - by później coś kupić) raczej "normalna" i "przyjęta" rzecz chociaż moralnie naganna. Ale co wojna i chęć przeżycia ma wspólnego z moralnością? Pytanie jak te dwie partie zachowywały się w innych sytuacjach a tu PO daje ciała po całości od lat, bo takie zachowanie jest zgodne z linią i przekonaniami ideologiczno - gospodarczymi tej partii - na nasze nieszczęście. Jak by rządzili 24 lutego to by Sikorek Narcyzek pojechał do prezydenta Ukrainy z "dojcz europejskim" przesłaniem pokojowym cyt z pamięci "Podpiszcie porozumienie, bo inaczej wszyscy zginiecie". A w razie Wu nawet nie było by kim i czym powalczyć ... Czego by PiSowi nie zarzucać to lepiej się w tym temacie odnalazł i lepiej się zachowuje. Jeszcze kilka lat temu np na stronach polityków regionalnych pełno było dyskusji o kontekście antyukraińskim. W pewnym momencie to gdzieś zmiękło - mimo kolejnych rocznic mordu wołyńskiego. Potrafili utemperować te ruchy a dodatkowo okazało się, że nasze społeczeństwo bywa przed szkodą mądre a na pewno nauczone wspólną historią pod ruskim butem - empatyczne w krzywdzie wojennej Ukraińców (co nie znaczy, że sprawa mordów, gloryfikacji dowódców UPA itd odeszła w przeszłość bo trzeba to będzie postarać się spokojnie wyjaśnić i dojść jakoś do wspólnego porozumienia). Ciekawe, ze nawet Braun mięknie w przekazie - ale tu może miał słabszy dzień ;) (dziennik.lowiecki.plhttps://www.youtube.com/watch?v=CLb9I3rHDz4) kudlatyx - nie chodź na te spędy Tuska. Powtarzasz jego słowa z Siedlec co do prawie co do joty. Żeby choć odpowiedział na pytanie tego redaktora z TVP o Radzia... ale nie - nie umiał. Nastąpiła przytoczona przez Wiarusa "obrona przez atak" - czyli nic nowego. Dawaj do Hołowni - to świeża krew w polityce :)) Co do przekazu do Rosjan J Kaczyńskiego - moim zdaniem w tamtym czasie całkiem na miejscu. A na koniec taki klip:

Autor: kudłatyx  godzina: 10:49
F.N.S., A co ja ci mogę wytłumaczyć, jak i tak nic nie zrozumiesz. Oczadzenie Pisie działa. Radzio, to człowiek wolny i dorosły. Sam odpowiada za to co mówi. Dlaczego chcesz pytać Tuska, o to co mówi Radzio? Radzia pytaj. Czy ja pytam ciebie o to, co napisał .uj? To nie Pisior, że jak prezes powie, że 2+2=7, to on i 30% jego głupiego elektoratu też tak uważa. Taa jasne, przemowa do przyjaciół rosjan była na miejscu, a spotkanie głóŵ państw Putin i Tusk po katastrkfie, to zdrada narodowa. Barana zrób, tylko mocno.

Autor: Lesław1  godzina: 15:00
"Radzio, to człowiek wolny i dorosły. Sam odpowiada za to co mówi. Dlaczego chcesz pytać Tuska, o to co mówi Radzio?" Może dlatego kudłatyx, bo ciągle wymagasz odpowiedzi od jednego pisiora, co powiedział inny pisior. Tak więc nie różnisz się niczym od tego pisiora. bo pisior i patfus to ta sama moneta, tylko zależnie na którą stronę patrzysz. Poluzuj sprzączki w butach i zaaplikuj sobie baranka .... z przytupem.

Autor: labul  godzina: 20:10
Na TVP1 o 21:00 chamski film o R. Sikorskim. Cud, że Przy jego zdjęciu powstrzymali się z dorysowaniem wąsika przy zaczesaniu w lewą stronę.

Autor: trucizna  godzina: 20:47
Tak obiektywnie to sam sobie jest winien Jak się ma długi jęzor to teraz trzeba ponosić swojej głupoty konsekwencje Tak jak powiedział Ozdoba : rudy powinien wywalić go na zbity ryj Jeszcze ,,hrabia Rostowski " mu wtóruje Wyj..bać obydwu

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 21:26
Nie bardzo chce mi się gadać o Radziu..... Bo kiedy ktoś ostatnio widział żeby Radzio wyglądal lepiej niż jego poglądy

Autor: ricardo  godzina: 21:34
A z wąsami takimi niewielkimi to niepodobny?

Autor: labul  godzina: 21:51
Oj tam, oj tam pewnie lubi whisky jak miś miód.