Wtorek
24.01.2023
nr 024 (6386 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Jak niewiele trzeba żeby skutecznie wpływać...  (NOWY TEMAT)

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 11:27
Ci, którzy pozwalają na takie bluźnierstwo przed naszą ambasadą, nie mogą już liczyć na nasze poparcie dla ich członkostwa w NATO - oświadczył prezydent Turcji. Erdogan odniósł się do sobotniego incydentu. Przed turecką ambasadą w Sztokholmie spalono Koran. Po tym wydarzeniu w Turcji doszło do masowych protestów. Nie przypominam sobie żeby Katolicy reagowali tak intensywnie na podobne zdarzenia, tutaj widać jak na dłoni że dobrze zorganizowana prowokacja o nieco większej skali jest w stanie doprowadzić na zachodzie do wojny domowej na tle religijnym.

Autor: trucizna  godzina: 11:44
w prosty sposób ruska agentura wstrzyma przyjęcie do NATO

Autor: tadeek  godzina: 12:32
Ruska, nie Ruska. Może byś coś naklepał na temat tego co i kto rabuje to wszystko, co do nas należy, a nie Ruską zasłoną dymną tych .......... chronił, lub przedstawiał jako dobroczyńców ! Ruskie wycofali się z Polski, a ledwo to zrobili to na ich miejsce demokraci się zjawili i z wielką łaską przejęli między innymi złoża miedzi, by nam ulżyć. Próżni nie ma (dziennik.lowiecki.plhttps://pl.wikipedia.org/wiki/Statut_kaliski) Demokraci o to postarali. Postarali się nie tylko o to ! (dziennik.lowiecki.plhttps://wszczecinie.pl/aktualnosci,szczecinska_piekarnia_dostala_gigantyczny_rachunek_za_gaz_ceny_po_prostu_nas_wykoncza,id-39954.html) Badania powinny być nie tylko na broń. (forum.lowiecki.pl/read.php?f=11&i=657570&t=657570) Na posiadanie klawiatury również !

Autor: kedaT  godzina: 13:03
..... "Badania powinny być nie tylko na broń . Na posiadanie klawiatury również ! " No cóż - każdy sądzi według siebie !! Może na przykład zaczniesz od przebadania siebie!!!

Autor: labul  godzina: 20:32
,,Jak niewiele trzeba ....." Nie będzie debaty o skandalu korupcyjnym w PE. Wniosek odrzucony. "Koordynatorzy komisji LIBE w PE głosami EPL (PO+PSL), S&D (Lewica) oraz Renew (Hołownia) odrzucili właśnie wniosek o debatę na temat #QatarGate. Za to zgodzili się na kolejną debatę o Polsce. '

Autor: narzynacz  godzina: 20:40
Od 2035 zakaz rejestracji samochodów z silnikiem spalinowym ...... Ale , uwaga zakaz instalacji pieców gazowych he he he Kilka lat wcześniej .. Lemingi i komuchy .....idą po was , ci sami dla których jesteście gotowi ogolić jajca ....

Autor: August  godzina: 21:54
''Ci, którzy pozwalają na takie bluźnierstwo przed naszą ambasadą, nie mogą już liczyć na nasze poparcie dla ich członkostwa w NATO'' . Lodówa - gdybyśmy to my mieli decydować że brytoli nie będzie w NATO i tylko dzięki brytyjskiemu pisarzowi i eseiście pochodzenia indyjskiego - to co nie weszli by ? Szatańskie wersety (powieść)