Środa
25.01.2023
nr 025 (6387 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Jak niewiele trzeba żeby skutecznie wpływać...

Autor: Alej.....  godzina: 09:58
Naganiacz, Ty straszny zacof jesteś. Po co mi jutro samochód z silnikiem benzynowym? - już nawet ciężarówki na prądzie zaczynają pomykać. Albo ten piec gazowy? Na cholerę było by mi dziś instalować piec gazowy? Odwrotnie! Ja go odinstaluję! Spalinówek niedługo nie będzie. Zostaną wyparte. Przez naturalny postęp. Tak samo jak papierowych pieniędzy nie będzie, bo nikomu (poza szarą strefą) nie są potrzebne. To tak jak z płaceniem skórkami, robieniem końmi, liczydłem, maszyną parową i etc. Kluczowe jest koło - rafinacja ropy to epizod. Gdy moja mama, 57 lat temu - będąc ze mną w ciąży - jechała przez wieś motorem to ludzie robili ręką znak krzyża. Niektórzy podobno nawet przyklękali.

Autor: tadeek  godzina: 10:43
Alej... Proszę sobie wybrać z kolekcji odpowiednie okrycie. Jeżeli chodzi o mnienso, to koniki polne i im podobni też mają szynki, udka itp. Inaczej by nie skakali. nie poruszali by się. A jeżeli chodzi o dziczyznę, to Ci zawiadowcy narodem poświęcą się i spożyją to ze szkodą dla samych siebie, by nasz ochronić przed cholesterolem.

Autor: kudłatyx  godzina: 10:57
Tadeek, jesz kartofle? To nie nasza rodzima roślina,.. ktoś ją jadł u siebie i potem tu sprowadził. Tak samo jest ze świerszczami.. gdzieś tam jedzą, to i do nas przywiozą. Oczywiście możecie wydać Pisi ukaz, że wolno jeść tylko ryż... ale on też nie nasz, narodowy. Ile ty rzeczy jesz, którymi inne nacje się brzydzą.. np flaki Fujj te świerszcze, polwiedział polaczek zagryzjąc zgniłym ogórem ze słoika. Jak żyć, no jak.

Autor: tadeek  godzina: 10:57
Czyżby ci "popieracze właściwego kierunku" mieli dodatkowy gruczoł z wydzieliną o właściwościach wazeliny ?

Autor: Alej.....  godzina: 10:59
Tadziu, lepiej od naganiacza kombinujesz - moim zdaniem. Bo co za różnica czy mu zabiorą benzyniaka czy elektryka... gaz czy prąd? A propos tych aut prywatnych, to mi już się całkiem nie opłaca... Straszne jesteście teoriospiskowi. To się będzie kręcić, tylko inaczej. Nie zamienią prywatnych aut takie wypożyczane, jeżeli nie będzie ludzi stać na wypożyczanie, bo im cały ten biznes padnie. A czy Was oskubią papierowo czy elektronicznie to co za różnica? - istotne, że oskubią a nie w jaki sposób... Spokojnie, bo jeszcze tak nie było, żeby jakoś nie było.