Wtorek
24.01.2023
nr 024 (6386 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Quo vadis Długopisie ?  (NOWY TEMAT)

Autor: labul  godzina: 12:04
Wciąż nie mogę strawić jego min podczas przemówienia z okazji 160 rocznicy. Prezydent Duda ułaskawi kolejnego dilera dopalaczy : https://www.rmf24.pl/polityka/news-prezydent-duda-ulaskawi-kolejnego-dilera-dopalaczy,nId,6553935#crp_state=1

Autor: werant  godzina: 12:30
Mimika prezydenta, to wyraz ŚMIESZNOŚCI, który przypisany jest tylko tej personie.

Autor: pięta  godzina: 13:40
Niektórzy robiąc miny nadają sobie|"ważności" też to zauważyłem. Ale skutek jest wręcz odwrotny.Nikt ze znanych mi polityków/ oprócz tej osoby tak się nie zachowuje. U mnie na takich mówi się ,że "nadrabia miną ".

Autor: 28rafal  godzina: 13:46
Widocznie diler potrzebny jest tej skó ,,,,,ej władzy,,,,do utrzymania władzy? Albo to rodzina króla królików ? To nie jest tak bez sensu i celu. Co nie strażniku dużych naginaczy?

Autor: werant  godzina: 13:57
Cyt. "... nadrabiania miną - do złej gry". Faktem jest, że ostatnia decyzja o ułaskawieniu dilera i jej uzasadnienie, są dobrym przykładem w tej materii.

Autor: 28rafal  godzina: 14:33
narzynaczu,,,zamieniam się w słuch..Wymień Narodowe Powody ułaskawienia dilera. Czy są one tożsame z powodami ułaskawienia przestępcy K ? Pytam Ciebie ponieważ nikt nie udziela tak wyczerpujących odpowiedzi..

Autor: pięta  godzina: 14:53
Domyślam się ,że chodzi koledze 28rafałowi o ministra spraw wewnętrznych/by łatwiej i szybciej było odpowiedzieć panu narzynaczowi/ ten pan też był ułaskawiony i by było śmieszniej jeszcze przed ogłoszeniem jakiegokolwiek wyroku.. Jeśli się mylę w temacie moich przypuszczeń to uprzejmie proszę mnie krótko sprostować..wolę fakty niż domysły z góry dziękuję.. PS kolego 28rafale boję się ,że tej wyczerpującej odpowiedzi jednak nie uzyskasz ze strony osoby do której się zwróciłeś i obym się mylił.

Autor: narzynacz  godzina: 15:01
Nie jestem w temacie .....

Autor: pięta  godzina: 15:04
A jednak tak jak przypuszczałem w moim dopisku PS pozdrawiam wszystkich

Autor: 28rafal  godzina: 15:11
🤣🤣🤣narzynacz,,,przeczytaj i "będziesz w temacie" miał rację pięta, że was często pomroczność jasna dopada. Szczególnie mocno dopada podczas prezentacji pis-dzielczego góf-na.

Autor: trucizna  godzina: 15:58
ich diler to dobry diler tak jak komuch Piotrowicz

Autor: 28rafal  godzina: 16:00
😄😄😄bo to prawy i uczciwy diler...😅

Autor: pięta  godzina: 16:04
Towar od takiego dilera zapewne pozwala tym co biorą trwać w ułudzie ,że jest dobrze a może być nawet...lepiej czy się mylę z tą oceną ?

Autor: 28rafal  godzina: 16:15
Nie to bezmylna opinia. Narzynacz ,, jest dobrze ze wskazaniem na lepiej? 🤫🤔😅

Autor: labul  godzina: 16:19
,,ten pan też był ułaskawiony i by było śmieszniej jeszcze przed ogłoszeniem jakiegokolwiek wyroku." Uważam , że : 1. Nie można ułaskawić osoby niewinnej, tzn. nie skazanej przez Sąd wyrokiem skazującym. ,,Zgodnie z art. 5 tego kodeksu, oskarżonego uważa się za niewinnego, dopóki wina jego nie zostanie udowodniona i stwierdzona prawomocnym wyrokiem, a niedające się usunąć wątpliwości rozstrzyga się na korzyść oskarżonego" Podobno Pan Prezydent ukończył studia prawnicze (Doktor nauk prawnych). 2.Wykonano ten numer, aby psikolega nie miał w życiorysie wpisane, że był skazany i z jakiego paragrafu, co miałoby wpływ na jego karierę. 3.W związku, że w tym określonym czasie nie można ułaskawić psikolegę, powinien ON być w rejestrze skazanych i podlegać wskazanej przez Sąd karze.

Autor: 28rafal  godzina: 16:27
Tym ułaskawieniem uniemożliwił oczyszczenie się z zarzutów przed drugą instancją. Czyli nakazał wypuścić więźnia..

Autor: werant  godzina: 17:13
Analogia? - historia Piłata (namiestnika Rzymu) i jego "brudnych" rąk. PS. Namiestnik z Nowogrodzkiej.

Autor: pięta  godzina: 20:55
Ale się WAM koledzy zebrało na wyznania szczerości .. przecież wszyscy doskonale wiemy dlaczego tak jest .pozdrawiam najuniżeniej DB