Środa
25.01.2023
nr 025 (6387 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Kolonializm w wydaniu demokratycznym  (NOWY TEMAT)

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 11:07
We wtorek w Parlamencie Europejskim odbyło się głosowanie dot. proponowanych przez europarlament zmian dot. wyłączenia lasów z kompetencji krajowych i przeniesienie ich tzw. do kompetencji dzielonych (art 4. TFUE) Wg Traktatu z Lizbony o leśnictwie decyduje wyłącznie kraj członkowski. Teraz komisja Europarlamentu chce oddać zarządzanie polskimi lasami unijnym urzędnikom.

Autor: Alej.....  godzina: 12:09
Jak to tak? Zaraz sezon lęgowy i trzeba ruszać z wycinką. Może w PE nie zdążą? Słyszeliście, że TPN chce zainwestować w rozwój sportu w TPN? na Nosalu dokładnie. Podobno obiecują, że to tylko... imprezy masowe... Chyba tylko polexit może nas uratować...

Autor: kudłatyx  godzina: 12:09
Nie łżyj. Nie urzednicy UE będą zarządzać polskimi lasami, Tylko lasy wszystkich krajów członkowskich UE będą wspólnym dobrem UE i jako takie zarządzane przez całą UE, w tym Polaków. Jak za trudne.. m.in. nasi polscy urzędnicy, będą zarządzać lasami francuskimi, włoskimi, niemieckimi itd. Ale wy pisiory pamietajcie,... miedza jest wasza.

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 12:17
kudłatyx Dlaczego Twój nick jest "kudłatyx" zamiast "Komuno Wróć" Dlaczego jakieś wypierdek z Brukseli - na którego nie głosuje żaden Polak bo nie może ma podejmować decyzje o Polskim majątku i między innymi o tym czy za moment będziemy mieli gdzie polować ? Widzę że tęsknota za Panami wciąż żywa - nie ma w Moskwie to w Brukseli poszukamy ?

Autor: kudłatyx  godzina: 12:32
Coś ci się chyba pop.. o. Ty już jesteś w komunie... jedna partia, jeden wodz i przyjaciele rosjanie. W tej Pisiej komunie, to nawet czytać nie nauczyli? To my Polacy, będziemy zarządzać lasami UE...... MY, z Brukseli...... Wiem, że to szok dla pisiora, który tylko przyjmuje rozkazy Ciemnogrodzkiej i Moskwy.

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 12:38
kudłatyx Ty jednak jesteś DZIECIAK - nie świr, nie idiota tylko DZIECIAK, nie dorastasz do otaczającej Cię rzeczywistości.

Autor: kudłatyx  godzina: 12:45
Dziękuję. DZIECIAK, to ktoś kształtujacy i mający przyszłość przed sobą. Nie to co ty... dziadunio... wszystko co nowe szokuje.... Ty musisz mieć pana nad sobą.... a to kaczor, a to I sekretarz PZPR., to już taka ruska mentalność uksztaltowana w Dzienniku Telewizyjnym na TVP1. Ten strach przed wszystkim co nowe, nowoczesne.... o taki typowy wsiowy dziadzio z zadupia. Zostało tylko spanie na zapiecku, konik z furmanką, wungiel, kapucha w beczce, świniak w chlewie i piwnica zimniorów.... i miedza jest twoja. Może byłbyś szczęśliwy.... tylko żeby nie ta elektryka. Żał mi cię.

Autor: Lesław1  godzina: 14:55
"Nie urzednicy UE będą zarządzać polskimi lasami, Tylko lasy wszystkich krajów członkowskich UE będą wspólnym dobrem UE i jako takie zarządzane przez całą UE, w tym Polaków." kudłatyx, ty na prawdę jesteś tak g... nieogarnięty ?? Może poczytaj sobie wnioski jakie w tym tygodniu opublikowały Niemcy w sprawie ich lasów. Przy takim rozp....lu jaki opisali u siebie, który sami sobie zafundowali, mają również gospodarować w innych krajach ? A tak na marginesie, ostatnio pieprzyłeś coś o tym, że państwa w Europie są niezależne i samodzielne. A teraz piszesz o wspólnym gospodarowaniu ? Jak to ująłeś powyżej - Nie łżyj.