Piątek
27.01.2023
nr 027 (6389 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Kolonializm w wydaniu demokratycznym

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 03:28
kudłatyx "tak jak ty w Dziadostwie! wole dzieciństwo,,,, jak Pisie stetryczałe niedojeb..nie mózgowe." Różnica między nami polega na Tym że ja głosowałem za przystąpieniem do Unii opartej na pewnych wartościach i traktach. To co z Unii przez 16 lat zrobiła pani Merkel oraz pseudodemokraci i w którą stronę Unie pchają już mi się nie podoba - na to zgody nie dawałem. Jedni trzymają się określonych wartości dla innych wartością jest trzymanie się "czegoś" - to nas różni. Jeśli nie wiesz po co Unia chce przytulić Polskie lasy to odpowiem Ci - nie dla Twojego ani mojego dobra. Jeśli myślisz że Unia myśli o Twoim dobrze rozumianym szczęściu i zdrowiu to zrób jedną rzecz - poczytaj sobie o stosowaniu glifosatu w rolnictwie EU, poczytaj o tym jak były obniżane normy choć wszyscy wiedzą że jest serdecznie rakotwórczy - zdradzę Ci że dwóch z trzech światowych potęg w produkcji tego zabójcy ludzi to Buyer - ten od aspiryny i BASF - część kartelu IG Farben który dostarczał gazy do komór gazowych - po II wojnie przymusowo podzielony na części. Żyj świadomie kudłatyx, żyj świadomie......

Autor: 28rafal  godzina: 06:53
Niech Unia szybko przytula nasze lasy..W tym tempie pisdzio-wycinki niedługo nawet krzaki nie zostaną. Mieszkam w lesie i widzę co te pisio-leśne biurwy wyrabiają. Drzewa nie kupisz ani na opał, ani mały tartak. Wszystko idzie do Niemiec i Chin. Pełne pociągi wywożą szlag wie gdzie. Roz-pis-dzią wszystko, wszystko..Wszędzie wycinki. To bandytyzm, zamieniać lasy na utrzymanie się przy korycie,,na kolejne przedwyborcze obietnice. Jeszcze jedno..Wiatraki w pis-du. Niech budują na Bałtyku albo kilka kilometrów od ludzkich siedzib.

Autor: kudłatyx  godzina: 09:16
Strażniku,,, Różnica między nami polega na Tym że ja głosowałem za przystąpieniem do Unii opartej na pewnych wartościach i traktach. To co z Unii przez 16 lat zrobiła pani Merkel oraz pseudodemokraci i w którą stronę Unie pchają już mi się nie podoba - na to zgody nie dawałem. Jedni trzymają się określonych wartości dla innych wartością jest trzymanie się "czegoś" - to nas różni. mądre słowa,,, szkoda tylko, że widzisz to w UE, a kompletnie nie zauważasz u siebie,, o tak: Różnica między nami polega na Tym że TY głosowałeś za rządami PiSu opartych na pewnych wartościach, traktach i Konstytucji To co PiS przez 7 lat zrobił oraz pseudokościelni i w którą stronę Polskę pchają już mi się nie podoba - na to zgody nie ma. Tobie podoba się PiSia grupa rekonstrukcyjna PRL, mnie nie... Pis wygrało wybory i ma prawo rządzić,,,ale rządzić zgodnie z prawem, a w szczególności zgodnie z Konstytucją. Jedni trzymają się określonych wartości, dla innych wartością jest trzymanie się "czegoś" - to nas różni.