Środa
25.01.2023
nr 025 (6387 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Miłość bratnia wg postkomuny  (NOWY TEMAT)

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 11:12
Miller o Czarzastym na Twitterze - w roku wyborczym :)) Tomasz Nałęcz w „Newsweeku” na pytanie kto był mózgiem tzw. afery Rywina: „Z odtworzonego dysku komputera Jakubowskiej wynika jednoznacznie, że mózgiem operacji był Włodzimierz Czarzasty”

Autor: kudłatyx  godzina: 12:00
No i ???? Co to jest afera Rywina?

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 12:09
kudłatyx To ta przez którą upadł rząd Millera - z Michnikiem w tle. Zrób sobie jakąś podręczną listę - tylko nie zapomnij !

Autor: Alej.....  godzina: 12:11
Że co???? że rząd upadł przez aferę? Chwilunia, przez jedną aferę? Dawno temu to było?

Autor: kudłatyx  godzina: 12:12
Wtedy upadł rząd... Teraz, to wam się po prostu należało. To co zrobił ten Rywin?

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 12:19
Kudłatyx Poszukaj w necie - uwierz mi, że nie stać Cię na to abym przygotowywał dla Ciebie prasówki.

Autor: kudłatyx  godzina: 12:36
Dziękuję za wyjaśnienie. Zaraz poszukam dlaczego upadł rząd przez jeden przecinek,,, a dalej rzadzi Pisia mafia, która przewala całe ustawy.

Autor: Mark - 2  godzina: 12:53
No, no - coś mi tu "śmierdzi", naszym .ujem (kilku nicków, aktualnie zablokowanych). Chyba on, już bez łowieckiego żyć nie potrafi, "kombinuje" jak może - teraz z lodówką. :))

Autor: wloochacz  godzina: 13:36
Ale naprawdę strażniku sarkazmu nie ogarniasz? O matko święta.... 🤣🤣 Pomogę Ci - jedna afera i rząd upadł. Teraz mamy sto afer i rząd trwa twierdząc - TO NIE MY! 😁 PS. Rząd szykuje się do zakupy lapków dla dzieciaków (tylko tak szczerze - na cholewę dla wszystkich?!), a mózgiem tego dzieła ma być gość od zakupów respiratorów 🤦‍♂️ No cóż, pewnie i z tego będzie afera...

Autor: kudłatyx  godzina: 14:16
Wloochacz, e tam zaraz afera. On już ma wystawiony akt zgonu i albańskie zaświadczenie o swojej kremacji. Potem zrobi się ustawę, że złodziejstwo dla dobra jedynie słusznej partii jest legalne i po sprawie. Najsmutniejsze jest jednak to, że nic do pisich cymbałów nie dociera. Ojca, matkę mu zatłuką pałką teleskopową .. a oni dalej ..jarozbaw, jarozbaw...

Autor: Lesław1  godzina: 14:48
kudłatyx dobrze że, Hitler nie należał do PO bo byś go wielbił i wysławiał ...

Autor: Mark - 2  godzina: 15:34
Hitler nie zapisał się do PO, bo nie chciał "stresować" dziadka Tuska. Dlatego zapisał się do pisu, bo to bardziej odpowiadało mu ideologicznie. Oraz w następnym "wcieleniu", po zmianie nazwiska, został nawet jego prezesem, a co. I dopiero teraz go wielbią i wysławiają - co widać słychać i czuć codziennie w tym kraju.. No cóż, jak to mówią - "Historia lubi sie powtarzać", no nie.:))

Autor: Alej.....  godzina: 16:17
Strażnik, ubawiłeś mnie, z tym rządu upadkiem, i to całkiem za darmo... Dobrze, że mnie nie stać na płatne dowcipasy, z Twojej ręki, bo pewnie już nieżyłbym ze śmiechu...

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 16:21
wloochacz Sarkazm ogarniam, ale kudłatyx to inna liga ........nie raz dał temu dowód Co do stwierdzenia "jedna afera i rząd upadł" Absolutnie się nie zgodzę - afer było wiele, o jednej zrobiło się najgłośniej za sprawą AGORY i Michnika, były tematy grubsze i bardziej szkodliwe dla Polski.

Autor: 28rafal  godzina: 17:22
Ja pindolę!! Kretino znowu nadaje! Głupota tej nacji jest nie=do=za=je=fa=nia.

Autor: 28rafal  godzina: 17:46
El-Kretimo sugeruje, że za wybory kopertowe, węgiel ceny paliw, finansowanie autofaszyzmu, dojenie spółek skarbu państwa, finansowanie kleru, i całej nie wymienionej tu kupy gów=a ,,, istnieje możliwość odwołania pisździerstwa z tzw. rządu dla swoich?? Od kiedy El-Kretimo jest tak dobrze??????

Autor: 28rafal  godzina: 18:46
El-Kretimo!,,,,64 miliony nagród wypłaconych za tzw."polski nieład"..Zaczyna coś iskrzyć w zlepku komórek?

Autor: 28rafal  godzina: 19:27
Nie zapomnij o willi w Warszawie wartej ok.9 milionów kupionej dla siebie samych za 5 milionów. Nowy przekręt nadciąga...Komputery dla dzieci. Tam będzie wesoła zabawa z Narodowymi Milionami. Zaczyna iskrzyć pod kopułką?

Autor: August  godzina: 19:49
Rafał Zapamiętaj - to nic, że lodówę w jego obejściu można dziś tylko zezłomować, ale w poprzedniej nie działał tylko zamrażalnik i dlatego była gorsza od obecnego szajsu.

Autor: 28rafal  godzina: 19:53
Jak to mówi mój kolega. Lodówa to byt specyficzny.

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 20:59
28rafał Owszem myślimy kompletnie inaczej ale to nie wstyd - przynajmniej dla mnie.

Autor: 28rafal  godzina: 21:24
Czy ja coś mówię? :-) Wam się fizdy wszystko należy..Naaajbardziej zaś! Prycza w celi!

Autor: August  godzina: 21:25
Myślenie ma przyszłość i tego się trzymaj strażniku .

Autor: 28rafal  godzina: 21:27
Tylko czy ten uchwyt istnieje?

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 21:33
August Kolarstwo też ma przyszłość - jak zostaniesz mistrzem daj znać.

Autor: August  godzina: 21:35
Uchwyt istnieje - była taka w armii instytucja jak ‘’Elew ‘’. Przylgnęło do niego…. ‘’odporny na wiedzę trudny do zaje@ania ‘’. Te same cechy maja apologeci waginy .

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 21:39
August Różnica między nami polega na tym że nigdy nie zostałem poddany degradacji intelektualnej przez armię...radziecką.

Autor: August  godzina: 21:42
Brawo ! dajesz sobie radę z celnymi ripostami - pod nieobecność kaprala z WOP .

Autor: 28rafal  godzina: 21:53
August,,,,teraz ci,, nieskażeni przez armię radziecką planują wprowadzić zakaz spania w hotelu, w podwójnym łóżku, jeśli nie masz ślubu..:-) :-) Serio! Czy są na tym świecie większe umysłowe zje=y? Strażniku,,,,,są gdzieś większe zje=bocopoły ??