Wtorek
31.01.2023
nr 031 (6393 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Lodówka, tłumacz......

Autor: WIARUS  godzina: 12:40
Z punktu widzenia mieszkających w pobliżu elektrowni wiatrowych .... (dziennik.lowiecki.plhttps://businessinsider.com.pl/finanse/tak-wyglada-zycie-w-cieniu-wiatrakow-halas-nie-jest-najwiekszym-problemem/c3rn8fy)


Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 20:23
xatsap Jaką widzisz różnicę między panem Jarząbkiem ( dzięki Tobie dowiedziałem się że taki człowiek w ogóle istnieje), a czynnymi zawodowo sędziami na demonstracjach kodu - ja nie widzę żadnej, za wyjątkiem takiej że dziennikarzowi czy nie dziennikarzowi na takiej imprezie wolno być, natomiast politykowanie u sędziów to już nie bardzo - i dotyczy to zwolenników zarówno jednej jak i drugiej strony. Ile wziął nie wiem - ale chyba mniej niż Sikorski te 800 tys Euro z tajemniczych źródeł których nie ujawnia.

Autor: xatsap  godzina: 21:17
Sędziowie muszą być apolityczni, ale czy ślepi i obojętni na dyletanctwo i głupotę rządzących? Wątpię.

Autor: 28rafal  godzina: 22:23
=======,,,,,,,"natomiast politykowanie u sędziów to już nie bardzo" ,,,,,,System ''No froze'' uszkodzony? Polecam kupić lustro (oko.press/iustitia-wlasnie-ujawnia-liste-chwaly-i-hanby-sedziow-i-prokuratorow-represjonowanych-oraz-uleglych)

Autor: August  godzina: 22:23
Prawa i obowiązki sędziów – aplikacje prawnicze (dziennik.lowiecki.plhttps://www.edukacjaprawnicza.pl/prawa-i-obowiazki-sedziow-aplikacje-prawnicze/) Xatsap - a ja nie wątpię. Od kogo powinniśmy wymagać i to w pierwszej kolejności egzekwowania w przestrzeni publiczne obowiązującego prawa – czyżby od stróżujących przy lodówce. Ten ‘’fach ‘’ chyba jak żaden inny podlega rygorom prawa a ono zezwala poza salą sądową manifestować swoje sympatie czy też antypatie . To nadal jest wolny człowiek na równi Tuleya jak i Piotrowicz .

Autor: kudłatyx  godzina: 22:26
Politykowanie sędziów jest złe, powiedziała Julka, podając obiad Jarozbawowi. Politykowanie sędziów jest złe, powiedziała Michał Julce, gdy przekazywał jej decyzję prezesa, jaki ma być wyrok.

Autor: 28rafal  godzina: 22:30
Był jeszcze deser, zamknięty przed muchami w Uszkodzonej Lodówce....