Piątek
27.01.2023
nr 027 (6389 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Uwolnić nagankę!  (NOWY TEMAT)

Autor: Alej.....  godzina: 07:40
Z typem nie ma żadnego kontaktu, w miejscu odosobnienia... takie dożywocie bezwarunkowe jest nieetyczne, i niehumanitarne. Nie daje człowiekowi żadnej szansy na resocjalizację. Upominam się o naganiacza. Jak trzeba poręczę za niego... Rafcio, August, ufam, że też poręczycie...

Autor: 28rafal  godzina: 07:45
😆😆😆Alej,,,,jak nie jak Tak..Mi już nie wypadało molestować w sprawie narzynacza..Podpisuję się pod każdą petycją.

Autor: 28rafal  godzina: 07:48
Jego forumowy zastępca to nie ta liga..😄😄😃

Autor: kudłatyx  godzina: 08:56
ale dopiero od poniedziałku,,, zarobiony jest,,, naganiacz chodzi z puszką i zbiera na Owsiaka :-)))))

Autor: August  godzina: 10:04
Jako wielokrotnie represjonowany przez właściciela portalu skazywany nawet na dożywocie jestem namacalnym przykładem, że więzienie to nie miejsce na resocjalizację. Ponowne uspołecznienie Kolegi Pierduna to systematyczne aplikowanie mu leku (dziennik.lowiecki.plhttps://aramnatura.sklep.pl/pl/p/Spokojny-brzuch-Gazy-Wzdecia-50-kaps./539?cd=18285049913&ad=&kd=&gclid=EAIaIQobChMI79j9tKvn_AIVwEWRBR0jTQo9EAQYBCABEgLiO_D_BwE) w klinice im. Bierut Gawlicki i Spółka. Zapewne wielu kolegów oglądało kultowy film ‘’Uwolnić Orkę’’. I na niwie tego filmu z jakże ważnym przesłaniem proponuję hasło ‘’Uwolnić Rekina Intelektu’’ dla kampanii promującej wypuszczenie Naganiacza z gułagu Piotrowego.

Autor: kudłatyx  godzina: 11:02
Auguście, ale że jak to,, tak normalnie wywalili? W działach merytorycznych są aktualnie ze 2 tematy o wywalaniu z koła i tzw "reformatory" twierdzą, że wywalać nie wolno. Ponoć któryś tam pisał, że jak Zarząd kogoś wywali, to pokazuje swoją bezsilność i brak umiejętności kierowania ludźmi,,, więc powinien podać się do dymisji,,, A tu tak zwyczajnie won, wywalili? tak za niekoleżeństwo? Eee, to niemożliwe "-))))) To musi być podawanie niezweryfikowanych faktów godzące w osoby trzecie,,,

Autor: kudłatyx  godzina: 11:06
Uwolnić naganiacza,,,, ale dopiero wtedy, jak napełni puszkę dla Owsiaka!

Autor: August  godzina: 11:57
Zbiera i przekaże Tadzikowi . Ponoć w Toruniu wierni bez kalesonów biegają .

Autor: WIARUS  godzina: 13:04
Przyłączam się do apelu Alej.....! Dlatego, że mimo wszystko i wszelkich zaszłości historycznych związanych z warunkami funkcjonowania w przeszłości, gwarantuje wyższy poziom niż będą prezentować maturzyści z 2023 i 2024 roku! Z woli MEiN równamy w dół mimo i tak już niskiego poziomu nauczania z różnych powodów w ostatnich latach - wymagania zostaną obniżone (dziennik.lowiecki.plhttps://www.prawo.pl/oswiata/matura-2023-wymagania-beda-obnizone-o-20-25-proc,519506.html) na wszystkich egzaminach maturalnych, z wszystkich przedmiotów, o ok. 20-25 proc. CKE: Matura w 2023 i 2024 r. będzie przeprowadzana nie na podstawie pełnego zakresu wymagań podstawy programowej, tylko na podstawie wymagań określonych w rozporządzeniu!!!

Autor: Alej.....  godzina: 19:13
Wiarus. Spodziewałem się, że naganiacz będzie robił maturę... jak nie teraz to kidy? Sam mówił, że to jego minister. To pod niego robią tę dewaluację.

Autor: 28rafal  godzina: 22:30
To nie jest narzynacz? Chyba ma małą maturę?