Wtorek
31.01.2023
nr 031 (6393 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park Corner



Temat: Mój Boże ... samoloty rozdajeta

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 01:15
Demokracja, wolnosc slowa, wolne wybory,.....! Zalatwianie stanowisk kosztem podatnikow: Hunter Biden, byly Prezydent RP,..... Jesli Ukraincy obronia sie to bedzie sporo fajnych stanowisk w firmach na Ukrainie dla wacpanow politykow z Europejskich demokracji.🤑🕺💃

Autor: Jan Tukan  godzina: 02:07
Biden powiedział NIE ... F16 dla Ukrainy. To Polska decyzja. Kolejne wyjście przed szereg jak z Mig 29.

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 06:14
Ile miliardow 💵obecna administracja wyslala na Ukraine? Polscy podatnicy maja tyle do powiedzenia na ten temat co Amerykanscy, nic!

Autor: Jan Tukan  godzina: 12:20
To prawda. Świat zmierza już nie szybkim krokiem a biegiem do III wojny światowej. Żyjąc z daleka od głównych celów prawdopodobnych ataków może przeżyjemy .....a jak nie ..to ..uj.

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 15:07
Panie ile razy w Polsce bywali dignitarze z Stanow Zjednoczonych i Wielkiej Britanii? Kto uczy Ukraincow jak latac samolotami F16? Czy posuniecia ekipy rzadzacej nie przypominaja wykonywanie poprzednio wydanych rozkazow?

Autor: August  godzina: 22:54
Jasiu .. Ciekaw jestem ilu z czytających te Twoje projekcie rozszyfrowuje głębszy sens tego stwierdzenia ‘’Biden powiedział NIE ...F16 dla Ukrainy’’. Zakładam, że jedyny ekspert obecnie więziony zaprezentował by akademicki wywód o głębi strategicznej, operacyjnej i taktycznej dla tego typu samolotów. Zanim uwolni go cenzor z gułagu – pierwsze / najbliżej pola walki / i możliwe do startów, lądowania lotnisko zapewniające efektywność takich maszyn z racji wymogów logistyki to Rzeszów. Na Ukrainie migi mogą startować i lądować nawet na kawałkach autostrady – to sprzęt ‘’gniotsa nie łamiotsa ‘’.