Sobota
04.02.2023
nr 035 (6397 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Zmarł Szewah Weiss  (NOWY TEMAT)

Autor: pięta  godzina: 19:35
Zmarł w wieku 87 lat Szewah Weiss były ambasador państwa Israel w Polsce. Ja mam jednak niejako przy okazji takie drobne pytanie może wiecie kto kiedyś nadał zmarłemu najwyższe odznaczenie Polskie czyli Order Orła Białego i za jakie to wybitne było zasługi?

Autor: trucizna  godzina: 20:13
Jeden z najporządniejszych żydów jakich znałem . Niech odpoczywa w spokoju

Autor: Mark - 2  godzina: 20:16
Ciszej nad tą trumną - jak widać to powiedzenie dalej jest aktualne, lecz niektórzy dalej nic nie rozumieją. (dziennik.lowiecki.plhttps://twojahistoria.pl/2017/12/25/ciszej-nad-ta-trumna-kto-powiedzial-te-slynne-slowa-i-w-jakich-okolicznosciach/)

Autor: pięta  godzina: 20:38
Kolego Mark-2 ja się zapytuję o sprawę ,której nie znam a ty mi ni stąd ni zowąd wyjeżdżasz z jakimiś politycznymi sprawami typu"ciszej nad tą trumną " Ja myślę ,że prościej już zapytania nie można ułożyć? Kolego trucizna przy okazji czy ja neguję to kim był ów zmarły pan/ napisałem wręcz ,że był ambasadorem państwa Israel w Polsce i o tym wszyscy wiedzą ,którzy choć trochę interesują się polityką gdzie to zauważasz w moim wpisie jakieś podteksty? Chyba obaj wychodzicie przed szereg zamiast udzielić odpowiedzi na bardzo konkretne zapytanie A pytanie brzmiało kto i kiedy oraz za jakie wybitne zasługi nadał temu panu Order Orła Białego i nic po za tym. Nie było podtekstów w zapytaniu więc nie oczekuję podtekstów w odpowiedzi czy to jest jasne i zrozumiałe dla kolegów ?

Autor: Piotr 30.06  godzina: 20:49
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: podawanie niezweryfikowanych faktów godzących w osoby trzecie.

Autor: trucizna  godzina: 20:50
Nie, to ty w moim wpisie doczytujesz się podtekstów

Autor: Piotr 30.06  godzina: 20:55
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: naruszenie dóbr osobistych osób trzecich.

Autor: Jan Tukan  godzina: 20:57
https://youtu.be/uuoUBNN5MoI

Autor: Mark - 2  godzina: 21:00
Piotr 30.06 A poza tym "festiwalem nienawiści", to w domu wszyscy zdrowi. Nikogo nie obrażam, jakby co. :))

Autor: Piotr 30.06  godzina: 21:05
Jak żydki mordują palestyńczyków i również połowę arabów, to koszerne jest, to jest demokratyczne, to jest opiniotwórcze, to w kinie cinema żydowskim leci, goje oglądają i się urabiają. Jak żydkowi stanie się krzywda, aj waj cały świat słyszy ten krzyk, te roszczenia.

Autor: Piotr 30.06  godzina: 21:08
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: inwektywy między dyskutantami.

Autor: Jan Tukan  godzina: 21:10
https://youtu.be/g6jU5KdW-lg

Autor: Piotr 30.06  godzina: 21:12
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: naruszenie dóbr osobistych osób trzecich.

Autor: Mark - 2  godzina: 21:14
Współczuć nie ma czego, nie ten adres. Za życzenia zdrowia dziękuje, jest w porządku, pomimo mych lat. Natomiast z tym "otwieraniem rozumu", to bym uważał, zawłaszcza przy obecnej pogodzie - może coś "wywiać" i co wtedy." A badania, tuż, tuż.:))

Autor: Jan Tukan  godzina: 21:17
https://youtu.be/7ATuaIQ0dLw

Autor: Mark - 2  godzina: 21:18
A w de... mam tą "dyskusję" z tobą oraz twoje "wyznanie wiary" - jakby co zapraszam do sądu, ja się nie boję. Czekam na pozew.:))

Autor: Piotr 30.06  godzina: 21:19
Uderz w stół, odezwą się nożyce. Polacy są może ciemnogrodem otoczonym żydkami, ale tak samo jak było w Anglii, Hiszpani, Francji, Niemczech możliwe iż będziecie persona non grata, won na piasek tam gdzie wasze miejsce. I to nie wynika z braku szacunku, antysemityzmu i waszego pierd...nia tylko głębokiego pragmatyzmu i oceny waszych destrukcyjnych działań względem narodu Polskiego.

Autor: pięta  godzina: 21:21
Kolego Piotrze 30-06 przyjrzyj na swoją pocztę .

Autor: Piotr 30.06  godzina: 21:21
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: naruszenie dóbr osobistych osób trzecich.

Autor: Jan Tukan  godzina: 21:22
https://youtu.be/SSfQBWdg8Ug

Autor: pięta  godzina: 21:31
Panie Tukan nie załączaj pan tu tych swoich załączników /bo i tak chyba tego nikt nie ogląda / tylko pisz pan swoimi słowami krótko i na temat jak na wykształconego gościa przystało ,kto jak kto ale pan jesteś w temacie.

Autor: Piotr 30.06  godzina: 21:50
Wasza paso7ydkowa władza się kończy, 200000 nadmiarowych zgonów by pfizzer zarobił kasę, 447akt by żydki cwaniaki miały odszkodowanie na gminę żydkową bezspadkową, koniec. Basta. Won.

Autor: Jan Tukan  godzina: 22:14
Religia żydowska kładzie nacisk na szacunek, chrześcijańska na miłość. Zadaję sobie pytanie: czy szacunek nie jest ważniejszy od miłości? A także łatwiejszy do zastosowania... Kochać swojego nieprzyjaciela, jak proponuje Jezus i nadstawiać drugi policzek, uważam, że to godne podziwu, ale bardzo trudne do wykonania.... Zastanawiam się, czytając ten temat, czy chrześcijanie niegdy nie przestaną mówić o miłości, a w życiu kierować się nienawiścią ( wielu z nich). Może warto, ..... by wzięli przykład z Żydów i nauczyli się chociaż .... szacunku, jak nie potrafią okazywać miłości do innego człowieka ( czy zmarłego)☝️🤔.

Autor: tadeek  godzina: 22:28
Piotr 30.06 Te "oflagowane" których nie przeczytałem popieram również !

Autor: labul  godzina: 23:14
,,Jak żydki mordują palestyńczyków i również połowę arabów, ... " To prawda (Żydzi), też dostanę pomidora .

Autor: Jan Tukan  godzina: 23:52
🏏🍅🍅🍅🍅🍅🍅🍅🍅🍅🍅🍅🍅🍅🍅🍅🍅🍅🍅🍅🍅🍅🥕🍌