Wtorek
07.02.2023
nr 038 (6400 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Zmarł Szewah Weiss

Autor: Alej.....  godzina: 07:32
Wszystkie receptory - w całej pięcie? Od kiedy tak masz? Czy to może oznaczać, że antysemitą jesteś genetycznym? Zawsze myślałem, że to może być tylko nabyte, że człowiek nie może z tym się po prostu urodzić...

Autor: kudłatyx  godzina: 08:42
Ha to widzę tak: A co pisałem wcześniej koledze?Ja to czuję przez wszystkie receptory mego ciała . Z tym "narodem wybranym stanowiącym zakamuflowaną opcje niemiecką " zaprawdę ,zaprawdę powiadam panu panie starzeć osobiście nie chcę mieć nic wspólnego i to by było na dzisiaj tyle.,,,, . Jestem zdrowszy gdy nie muszę mieć z przedstawicielami tegoż hanyskiego narodu żadnego kontaktu. Pozdraw9iam .

Autor: pięta  godzina: 11:50
Szalom panie kudłatyx no popatrz pan popatrz nie wiedziałem ,że pan też z tej grupy ...jak to ludzie sprytnie potrafią się maskować. No ale jeszcze więcej takich "niespodzianek" wkrótce się ujawni.No a hanysy jak to hanysy zawsze nimi zostaną ...bo są doma u siebie!/ w domu na swoich śmieciach u siebie /

Autor: kudłatyx  godzina: 12:56
sarkazm nie dotarł? nie dość że hanys, to jeszcze z narodu wybranego!!! Szalom, panie pięta!

Autor: pięta  godzina: 13:44
Widzisz hanysy mogą się pochwalić tym,że są hanysami z dziada pradziada urodzili się na Śląsku i tam żyją natomiast "warsiawskie słoiki" już nie mogą na 100% stwierdzić publicznie ,że z dziada pradziada są "warsiawiakami" i to jest pewna drobna różnica między tymi grupami społecznymi. Tutaj nie potrzeba używać jakichkolwiek sarkastycznych wybiegów i zakamuflowań a jak masz jakiś znajomych z Wrocławia ,Poznania ,pomorza , Krakowa / niekoniecznie muszą to być osoby ze stolicy co to odsłużyli wojsko/ bowiem ciebie o to nie posądzam reprezentujesz jakiś trudno strawialny styl co od razu rzuca się w oczy/ to ich zapytaj kogo tam bardziej lubili w tym wojsku tych ze Śląska czy tych z Warszawy odpowiedź będzie tylko jedna jak Polska długa i szeroka.. O" narodzie wybranym" nie piszę celowo bo oni mnie nie interesują wśród swojej rodziny i znajomych nie posiadam takowych.

Autor: Mark - 2  godzina: 14:05
Jeżeli chodzi o pomorze, przynajmniej u mnie nad morzem, szczególnie w sezonie letnim - to najbardziej nie lubimy tych poruszających się samochodami z rejestracją zaczynającą się na: S,W,K,T, ( w takiej kolejności) - to "ścisła czołówka", łamiących zasady parkowania, przestrzegania znaków drogowych (szczególnie B-1, B-2), śmiecenia w lasach, korzystania z płatnych toalet, itp. Tyle lat tu mieszkam a nie mogę zrozumieć, jak to jest - stać go na samochód, paliwo, itd. Natomiast po przyjeździe nad morze nie "stać go" na kilka złotych za parkowanie, toalety przy parkingach, plaży, itp. Normalnie dzicz, panie dzicz. :))