Środa
08.02.2023
nr 039 (6401 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Zmarł Szewah Weiss

Autor: kudłatyx  godzina: 09:35
Widzisz hanysy mogą się pochwalić tym,że są hanysami z dziada pradziada,, pięta, ogarnij się, Widzisz ci z "narodu wybranego" mogą się pochwalić tym,że są narodem wybranym z dziada pradziada, zaprzeczysz? Widzisz hanysy mogą się pochwalić tym,że są hanysami z dziada pradziada urodzili się na Śląsku i tam żyją natomiast "warsiawskie słoiki" już nie mogą na 100% stwierdzić publicznie ,że z dziada pradziada są "warsiawiakami" i to jest pewna drobna różnica między tymi grupami społecznymi. pięta, ogarnij się, Widzisz Warszawiaki mogą się pochwalić tym,że są Warszawiakami z dziada pradziada, urodzili się w Warszawie i tam żyją. Natomiast "hanyskie gorole" które przyjechały tam, by robić na grudzie, już nie mogą na 100% stwierdzić publicznie ,że z dziada pradziada są "hanysami" i to jest pewna drobna różnica między tymi grupami społecznymi. Każdy wie, że na Śląsku 1/3 to hanysy - robotnicy, 1/3 to gorole, które tam przyjechały za chlebem, a pozostali to "naród wybrany", który był właścicielem hut, kopalń, familoków, itd.

Autor: jeager  godzina: 11:14
Piotr 30.06 !000% masz racji. Naród wybrany może opluwać inne podgatunki, nam nie wolno. Bo na całym świecie prawo ustanawia żydostwo pod siebie.

Autor: jeager  godzina: 11:48
Ilu ich jeszcze zostało i rozwala Polskę od wewnątrz? Żródło: Internet

Autor: jeager  godzina: 18:18
Jak się szuka dobrze to się znajdzie (dziennik.lowiecki.plhttps://www.ivrozbiorpolski.pl/index.php?page=lista-prawdziwych-zydowskich) Trzeba koniecznie powtórzyć rok 1968.

Autor: tadeek  godzina: 19:03
Z jakiego powodu, w jakim celu i kto pozwolił na zmianę nazwisk ? Wstydzili się, czy też np. Taki 91 numer Izaak Stoltzman ze swoim nazwiskiem byłby niczym ? Ponieważ został prezydentem, to wykonywał to co wykonywał na czyje polecenie i kto na tym korzystał i korzysta ? Nie dziwota że Ludzie chleją !

Autor: pięta  godzina: 20:34
Kolego jeager rok 1968 już się nie powtórzy a szkoda!