Sobota
18.03.2023
nr 077 (6439 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: ???

Autor: 28rafal  godzina: 01:05
"Nikt teraz nie chce tego kogoś w kole, bo przynosił wstyd",,,,,????? w jakim Kole? O czym Ty piszesz?

Autor: xatsap  godzina: 05:54
Florek, daj swojej byłej polonistce adres łowiecki.pl i swój nick, a potem napisz nam co ci powiedziała po lekturze wpisów. Twoje koło już dawno powinno zniknąć z rejestrów PZŁ. W nim są sama "pociuki".

Autor: kudłatyx  godzina: 10:08
czujesz Marku-2 ten klimat?! On kwestionuje rozstrzygnięcia sądów dwóch instancji, bo przecież odwoływała się i sąd drugiej instancji utrzymał wyrok w mocy. głosowałeś na PiS? to czego teraz chcesz? Pisiorstwo rozmontowała sądownictwo, wyroki mają w żopie, a Ty się teraz obudziłeś? Zapytaj teraz jak rasowy Pisior - co to jest praworządność?? Nie wiedziałeś? to się przekonałeś! Ile razy was ostrzegano, że ta pisia mafia rozwali ten kraj.

Autor: Florek2000  godzina: 10:11
Ad.xatsap. polonistka powiedziała mi, aby zwracał uwagę na klawisze jak piszę, zwłaszcza na "caps lock". Koło dzięki pociukowi było już raz wykreślone z rejestrów PZŁ, a minister zabrał jedyny nasz obwód. Ale odwołaliśmy się i wygraliśmy! Koło nadal istnieje i teraz nastał czas, aby oczyścić je z ekskrementów, co też robimy w końcu dość skutecznie. Ale sam wiesz, że kupa jak przyczepi się do czegoś, to trudno je usunąć, a istnieje jeszcze ryzyko, że sam możesz ubrudzić się tym. A mój nick jest bardzo ładny i zabawny powiedziała polonistka. Xatsap więcej luzu i dystansu do siebie i innych proponuję ci. DB

Autor: xatsap  godzina: 13:00
Łżesz. Żadna polonistka ta by się nie ośmieszyła. Jestem na luzie. W innym przypadku nie pisałbym na HP. Sąd przywrócił koło z paciukami? A w pis-du z takim sądem.

Autor: Florek2000  godzina: 13:16
Ad xatsap lub jak dawniej pisałeś pod nickiem "pasta". Proponuję ci, abyś udał się do urologa, bo psychiatra już ci nie pomoże. Żałosny jesteś w tej swojej nienawiści i braku logicznego rozumowania napisanych postów. czytaj 2 x, a jak nadal nie zrozumiesz, to czytaj aż do skutku. Choć po twojej kulturze i wybiórczego rozumowania, wątpię, abyś cokolwiek pojął o czym tutaj piszemy. A teraz zacznij bluzgać, pluć na PiS, na każdego, kto ma odmienne zdanie i poglądy od ciebie. Wszystko sprowadzasz do polityki i że za wszystko odpowiada PiS. Dodaj teraz, że za upadłość banków w USA też odpowiada PiS. Ja olewam politykę i polityków. Nadajesz się do pieniactwa i zakrzykiwania innych. Nie odpisuj, bo szkoda poświęcać mój czas na czytanie twoich wypocin.

Autor: xatsap  godzina: 13:55
Oj synku, za 30 lat , jak się dokształcisz, dorównasz intelektem Carycy II z pis-u Gdzie widzisz w moich wpisach pieniactwo? Walka z głupotą, drwienie z idiotów i prymitywów nie jest polityczne. W przeciwieństwie do ciebie, synuś, nie zabraniam ci odpisywać. Użyj sobie. Obiecuję, że nie zgłoszę twoich bredni do skasowania. 😃😛.