Sobota
18.03.2023
nr 077 (6439 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Kasta najmądrzejsza na świecie

Autor: Gwoli ścisłości  godzina: 03:55
No to krótka odpowiedź na bredzenie totalnych kaściarzy: Art. 152. § 1. Kto za zgodą kobiety przerywa jej ciążę z naruszeniem przepisów ustawy, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. Osobnik, który z naruszeniem ustawy przerywa ciążę przez podanie ciężarnej, nawet za jej zgodą, nielegalnej tabletki poronnej również popełnia przestępstwo z artykułu 152. § 1. Kodeksu Karnego. Inny przykład: Samobójstwo jest w Polsce legalne dla osoby popełniającej samobójstwo. Ale... Art. 151. Kto namową lub przez udzielenie pomocy doprowadza człowieka do targnięcia się na własne życie, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. Artykuły te istnieją nie tylko w państwie PiSu, również obowiązywały w państwie PO. Czy może być ktoś jeszcze głupszy od lewaka? Może - inny lewak🤣 Bredźcie dalej lewaki, lewacki tępy NARUT wszystko łyknie jak POlikan😁

Autor: WIARUS  godzina: 08:57
Wynik pisma, które do prezesa poznańskiego sądu skierowała przewodnicząca Krajowej Rady Sądownictwa (dziennik.lowiecki.plhttps://oko.press/az-1759-sedziow-i-prokuratorow-broni-sedzi-knobel-hejtowanej-za-wyrok-ws-protestu-w-kosciele), zwracając się o "przeszkolenie z prawa konstytucyjnego" sędzi Knobel, które to pismo uznaje się za "Nieetyczne, godzące w powagę sądu" (dziennik.lowiecki.plhttps://www.rp.pl/sady-i-trybunaly/art38128381-szefowa-krs-zaproponowala-sedzi-szkolenie-nieetyczne-godzace-w-powage-sadu) No, ale ta przewodnicząca z nadania przewodniczy neo-KRS, która powinna zostać rozwiązana!
Dodatek specjalny "Wszystko jedno, jakie to łajdaki w życiu codziennym" (dziennik.lowiecki.plhttps://oko.press/dla-wojtyly-ksieza-byli-nietykalni-wszystko-jedno-jakie-to-lajdaki-w-zyciu-codziennym)


Autor: kudłatyx  godzina: 10:00
Art. 152. § 1. Kto za zgodą kobiety przerywa jej ciążę z naruszeniem przepisów ustawy, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. Osobnik, który z naruszeniem ustawy przerywa ciążę przez podanie ciężarnej, nawet za jej zgodą, nielegalnej tabletki poronnej również popełnia przestępstwo z artykułu 152. § 1. Kodeksu Karnego. cymbał to cymbał,,,, i jeszcze jest z tego dumny! Tam nikt ciąży nie przerwał, tabletki nie zostały użyte!! Dotarło do pustego prawackiego łba? Głupszego wyroku, to nikt nie mógł wydać,, chyba, że ktoś z Pisiej kasty neosędziowskiej! Oczywiście zupełnie przypadkiem, ale to na 100% przypadkiem, w tym samym dniu neosędzia dostała awans. Co te sk..ny zrobiły z tym krajem,,, Putler mógłby się uczyć!

Autor: kudłatyx  godzina: 11:47
Czy jest coś głupszego niż prawaki? (dziennik.lowiecki.plhttps://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,29572799,przyszedl-do-apteki-z-recepta-na-lek-dla-konia-trafil-na-komisariat.html) .uju, zgłoś to do Pismilicji, może teraz Pisi Sąd konia posadzi. Chyba, że to koń małego rycerza? Idiotyzm tej władzy nie ma granic. Coście sk..ny zrobiły z tym pięknym krajem.. w 8 lat 😡