Sobota
18.03.2023
nr 077 (6439 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Jak czerwone się przefarbowuje na pstrokate

Autor: Gwoli ścisłości  godzina: 03:35
Nie ma wyroków ani kaściarni, ani nie ma wyroków uczciwych sędziów. Nie ma... Za to wielkimi krokami zbliża się wyrok Narodu nad tymi, którzy nawet na Świętego odważyli się lewackim esbeckim oszczerczym jadem charchnąć (dziennik.lowiecki.plhttps://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2023-03-17/sondaz-pis-z-duza-przewaga-nad-ko-trzecia-polska-2050-i-konfederacja/) Przy zachowaniu takiego tempa spadku POparcia to jesienią totalniactwo przestanie istnieć 😁

Autor: Gwoli ścisłości  godzina: 05:13
Perfidne lewactwo nawet z homoseksualisty "pedofila" zrobi, by Świętego lewackim esbeckim oszczerczym kałem obryzgać (dziennik.lowiecki.plhttps://wpolityce.pl/kosciol/638680-krzyzak-o-reportazu-tvn-prokurator-umorzylby-postepowanie) A swoją drogą, to POcieszna kompromitacyja: Lewactwo twierdzi, że homoseksualistów hołubi. Taka aktualna moda lub raczej takie obecne działania propagandowe, bo wcześniej lewusy homoseksualistów gnębiły. Ale gdy w ramach najwyższego lewackiego priorytetu - zwalczania Normalności - homoseksualista, lewacki agent, może się przydać do opluwania Najzacniejszego z Polaków - to nawet niby hołubionego homoseksualistę lewusy opluwają. Homoseksualistę i komuszego agenta. Nie znam bardziej obrzydliwych indywiduów niż lewactwo jego mać.

Autor: kudłatyx  godzina: 09:49
Tylko oszczerczy kał płynący szerokim strumieniem z parszywych pysków Pisiokomuszych. W ramach kolejnej akcji operacyjnej przeciw Lechowi Wałęsa będzie preparować fałszywki? Fałszywki służb PRL przeciw JP2 są złe, ale takie same fałszywki przeciw L. Wałęsa są dobre. Nie znam bardziej głupich, zakłamanych i obrzydliwych indywiduów niż prawactwo jego mać.

Autor: Mark - 2  godzina: 10:53
No to przypomnij sobie co mówią w tym kraju, znasz to: "Rude, to fałszywe". Jak do tego zobaczysz (usłyszysz) rudego prawaka, to będziesz wiedział iż jesteś na pewno w "hipokryckiej pislandii". A że prawie każdy hipokryta bywa czasami też, megalomanem a nieraz do tego rudym, więc czemu się dziwić.:))