Sobota
18.03.2023
nr 077 (6439 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Polaków zmuszał do dłuższej harowki, a sam...

Autor: Gwoli ścisłości  godzina: 03:26
Chu.. Tusek wybrał dla siebie prawą i sprawiedliwą opcję Prawych i Sprawiedliwych, a nie swoją zamordystyczną, którą oferował Polakom. Chodzi o to, że swoim POstępowaniem nawet siwiejący ryży dowodzi, że Prawi i Sprawiedliwi mają rację 😋 Nie słowa się liczą, drogi Chu.., lecz czyny. O tym czy w jakimś kraju dzieje się źle czy dobrze, wskazuje gdzie ludzie migrują. Za czasów rządów ryżego było tak "dobrze", że kilka milionów Polaków z POlandii uciekło do roboty za granicę. Łącznie z samym ryżym. A teraz za rządów Prawych i Sprawiedliwych jest tak "źle", że Polacy do Polski wracają. Ryży też wrócił 🤣🤣🤣🤣

Autor: Gwoli ścisłości  godzina: 04:13
Proszę nie nazywać tego pana z ryżymi włosami (dziennik.lowiecki.plhttps://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/YXsktkuTURBXy8yNTc2MjQ3Yy00YmRlLTRiMmQtYjRmMy04OTk2MmUxYzU5NjUuanBlZ5GVAs0DAADCww) "rudym złodziejem" Włosy jak widać rude, ale prawomocnego wyroku JESZCZE nie dostał.

Autor: 28rafal  godzina: 06:04
Przygadywał kocioł saganowi. Jak dzieci w szkole na wujozę wołały????(aganiok)🤣😅😅 Wczoraj Tusk na Śląsku zmasakrował pisaczych troli. Była tam nawet pischolka krzycząca że wojna to nie nasza sprawa. Ludzie ją zaklaskali. Ale wy pis-dy deb-*mi jesteście!!!! A Ty wujoza to pisior!? Prawda?????

Autor: xatsap  godzina: 06:05
Widzę, że coś zabolało rudego ..uja, dohtorka i żyłka pękła.😛😛😛

Autor: kudłatyx  godzina: 22:21
Cymbał, to cymbał.... Pan Donald Franciszek Tusk urodził się 22 kwietna 1957 roku. W związku z powyższym osiagnął wymagany w polsce wiek emerytalny tj 65 lat. I czego tu Pisi cymbał nie rozumie?

Autor: trucizna  godzina: 22:29
Pisiemu cymbałowi żal To c...uj jest rudy ? To by wiele tłumaczyło