Sobota
18.03.2023
nr 077 (6439 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park Corner



Temat: Elektorat podziękował w Kielcach ministrowi Kowalczykowi...  (NOWY TEMAT)

Autor: Golson  godzina: 10:21
Tak mu dziękowali aż bidulek musiał się ewakuować... (dziennik.lowiecki.plhttps://echodnia.eu/podkarpackie/agrotech-2023-w-kielcach-atak-na-wicepremiera-i-ministra-rolnictwa-henryka-kowalczyka-doszlo-do-przepychanek-interweniowala/ar/c8-17379847)

Autor: WIARUS  godzina: 10:51
Racjonalny Obywatel (dziennik.lowiecki.plhttps://twitter.com/RacjonalnyObyw1/status/1636736814848286720)


Autor: trucizna  godzina: 14:18
Wreszcie mógł porozmawiać ,, na żywo "

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 19:26
Oglądałem ostatni TVN Spotkanie Donalda - przemówił do mnie i wstałem od telewizora odmieniony... Mówił o przekopie mierzei ..... i że płynie nią woda..... i to kosztowało 2 mld pln..... Nie mówił o jednym...... Ile nas kosztuje to czego nie zrobił.....a mógł. Ile nas kosztuje koncepcja ministerstwa obrony za jego rządów i zwijanie interesu... ?

Autor: xatsap  godzina: 19:47
Jeszcze napisz, że napisz, że Tusk jest rudy.😃😃😃😃

Autor: kudłatyx  godzina: 20:29
Lodowa, to ile nas kosztuje to, czego nie zrobił? Bo: - przekop 2 miliardy, a przepłynęło nim 20 kajakow. Taniej byłoby wynająć Antonowa, by je górą przewiózł. - elektrownia w Ostrołęce 2 miliardy... i rozebrana - kara do UE za praworządność 2 miliardy i ciągle rośnie. - pilnowanie krowiego placka pod CPK 0.5 miliarda - wybory kopertowe i inne Pisie mądrości - setki milionów - NCBiR 800 milionów, z tym, że nie wszystko udało się wam ukraść itd, itd. - deficyt budżetu to ok 200 miliardow rocznie, - inflacja za luty r/r 18.4 % Wy już lepiej nic nie róbcie... chyba, że wybudujecie kolejne 100 tys mieszkań, miliony oczek wodnych, milion samochodów elektrycznych.... ale promów morskich już nie budujcie, bo się nie mieszczą na Bałtyku.

Autor: 28rafal  godzina: 21:26
Nie zapomnij o strzelnicy w każdej piwnicy.

Autor: trucizna  godzina: 22:26
c...ju obejrzyj sobie spotkania Kaczyńskiego , albo Krzywogębego wtedy dopiero się odmienisz Wtedy się dowiesz ile dobrego zrobili, a ile jeszcze zrobią W TVN możesz najwyżej się dowiedzieć ile zaj..bali